Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Purple bud ladnie puscil knoty wiec dzisiaj wsadzam je do ziemi. Master kush musi jeszcze chwilke poczekac. Mysle, ze nie ma sensu zakladac nowej fr tak wiec bede kontynuowal tutaj🙂

20231212_141423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tym razem bez cisnienia, bez pospiechu i na spokojnie🙂 cale moje noworoczne plany odnoscie sadzenia poszly w pizdziec wiec pobawie sie troche ta uprawa😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega mam mam. Nawet gdybym chcial ja rozebrac to nie bardzo mam jak. Fundamenty w ziemi + poskrecana tak, zeby zaden wiatr jej nie rozniosl + dodatkowe wzmocnienia😅Czekam tylko na wiosne i zapelnia ja cala automatami a troszke miejsca w niej jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega byl problem z wentylacja i z temperatura bo czasami bylo tam ponad 40°. Mysle, ze znalazlem na to rozwiazanie a mianowicie wentylatory tak jak w boxie. Jeden wtlaczajacy, drugi wyciagajacy + mieszak w srodku. Chce przelozyc zestaw z boxa do szklarni na wiosne a do boxa kupie cos lepszego

Nasionka w ziemi. Ziemia lightmix z drobna iloscia wspomagaczy na lepszy start🙂

Screenshot_20231212-153811_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, moonka napisał:

@WymiataczMega tym razem bez cisnienia, bez pospiechu i na spokojnie🙂 cale moje noworoczne plany odnoscie sadzenia poszly w pizdziec wiec pobawie sie troche ta uprawa😁

Ja miałem plany aby na 30stke mieć swój temat w lutym ale chyba trochę mi się rozjedzie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przy srodzie mamy komplet w boxie. Master Kush elegancko wykielkowal przez noc i przed chwila zainstalowalem go w ziemi. Od razu pytanie o kubeczki... Ile czasu mniej wiecej zajmie roslinom wypelnienie ich korzeniami?

Screenshot_20231213-163254_YCC365 Plus.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega nic specjalnego nie ma w tej ziemi. Troche bakterii, troche grzyba i troche ukorzeniacza. Pytam o kubeczki bo nigdy w nich nie sadzilem i nie wiem ile w nich wytrzymaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch dniach od wsadzenia w ziemie purple bud pokazaly lby🙂 przy odrobinie szczesnia jutro wyjdzie master kush a od soboty bedzie mozna zaczac liczyc dni😀 niby nic a jak cieszy🤪😂

20231214_141222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...