Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, moonka napisał:

@Pablo 1988 dotrwam dotrwam. O to sie nie martwie🙂 Jesli chodzi o trening to bedzie sporo ciecia i dlugi weg...

Jeżeli mogę to jest box 60x60 na ile wysoki? bo na następny grow planuje właśnie coś na tej podstawie i o wysokośći. 1,6 - 1,8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem zamowic jeszcze jeden uchwyt wlotowy do boxa na gore bo trzymanie go w szafie nie ulatwia montazu rury wylotowej. Zamast w suficie chce miec go w rogu na bocznej scianie. Stwierdzilem jednak, ze mozna go w sumie zrobic samemu😁 nie jest to secret jardin ale mysle, ze tak samo spelni swoja role🙂

c5b2ef2ad06ff9b83ed9783a49813008b191fc65.jpg

20231214_180448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piatek dzien 1 dla purple bud🙂 Jak narazie kush nie przejawia checi aby sie pokazac ale mysle, ze jutro bedzie juz z reszta ekipy.  Screen z kamery bo nie chce mi sie narazie wchodzic na poddasze po calym tygodniu lazenia po schodach w pracy. Wyjaram jointa i moze nabiore sil i checi😂

Screenshot_20231215-143254_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega nie koniecznie ale mam w pracy duzo schodow😉 ale jesli chodzi o kondycje to tak mam dobra bo mam swira na punkcie rowerow. Teraz sie ograniczylem i sprzedalem kilka ale jeszcze 2 lata temu... 🙈🙈🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też z żonką rowerowe świry jesteśmy 💪✌️ 

Wolna chwila, ładna pogoda. Co robimy? Dajemy na rower haha

Kondycję też mam dobrą ale czasem leniwy jestem.  Z kolanem miałem spory problem. Wyszło 15 lat kickboxingu. Teraz tylko rowerek i mam siłkę na chacie. Walka tylko w obronie 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 3 (usrednilem zeby mialo te rece i nogi). Roslinki wydaja sie rozwijac prawidlowo. Pierwsze pistki wygladaja bardzo zdrowo. Tym razem bez zadnych dziwnych przebarwien. Lampa okolo 35-40% i okolo 50cm nad roslinkami. Temperatura i wilgotnosc jak na foto🙂

20231218_122532.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 6. Bledem bylo wsadzenie ich do papierowych kubeczkow. Ciezko utrzymac pozadana wilgotnosc ziemi bo caly czas jest mokra. Nie ma tragedii ale musze sie pilnowac z podlewaniem... 😐 co do purple bud to ona chyba tak ma, ze pierwsze listki sa jakies dziwne. Jeszcze przedwczoraj wszystko bylo ok a juz dzisiaj widac lekkie plamki. Na kushu tego nie ma i listki maja jasniejszy kolor

@Tester mogl bys zmienic tytul fr na "3x Purple Bud fem i 1x Master Kush fem 60x60 140W bio" bo w miedzyczasie troszke sie zmienilo🙂

20231221_105109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...