Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A myślicie że na sezon ok 50-60dni wega tyle je chce trzymać do przełączenia donice 25l nie będą za małe ?

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo szczerze.. trzymałbym na wegu w 25L a potem przed FLO zapodalbym przesiadkę do większej.. odczekał tydzień aż ruszy dalej i bym przełączył. Kiedyś o tym oglądałem o taki mam plan jak będę jebał swojego giganta 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dziś wyciągnę jedna zobaczę jak tam korzenie będą wyglądać jak coś to pójdą w 35l🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasiona Bruce Banner już są jeszcze tylko reszta sprzętu i 2box💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio mówił o problemach z podlewaniem też miałem problem i postanowiłem na następną uprawę sobie ogarnąć wystarczył by sam wąż ale będzie wygodniej

17069635493286954283880623570545.jpg

Prototyp w przyszłości docelowe 40l będzie stało na koziołkach 

Aktualnie 20l zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo Wszystko w temacie 🙂 mądry łeb 🙂 

Dlatego ja w przyszłoście chce mieć dużego boxa żebym mógł swobodnie obejść rośliny do okoła w środku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla tego też zawsze kupuję z drzwiami po bokach i mi wystarcza wtedy mogę wykorzystać Lampe na 100 bo jak by był 2.40 np na 2 to już by nie było takiego skupienia swiatla

Musi być opcjonalny box z 3 drzwiami i teraz podlewanie sobie zrobiłem bo w pierwszej było masakra jak jest ta siata

Ale już widzę wady koziołki wyjadą na rzecz czegoś na kółkach w tedy cały baniak będzie mobilny jest opcja zrobienia na papę ale nie chcę 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień 10

grow 7

Rośliny zwolniły przeszły ostatni topinng już się pogubiłem ile razy bo odrosty które rosły za szybko również ucinałem żeby zwolniły 

Wleciały 2 Wenty i filtr bo już czuć 

Natężenie światła 50% 40cm od wieszchołkow .piją po ok 5l leje aż do przelania dołem zawsze wychodzi mi co ok 3 dni na full kwitnieniu ok 6 do 8 litrow

Nawozy grow co 2 podlanie calmag co jazdę 1m na litr a kiedy widzę plamki zwiększam do 2ml

17070348027515145669869017111894.jpg

Jedna najmniejsza ruszyła cały czas jest jakaś karłowata ale ma mega mocne łodygi nie da się ich nagiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośliny dostały dziś 

2ml  grow 

1.5 calmag 

1.5 power Roots  

Ostatnie nawożenie takimi dawkami żeby na kwitnieniu nie miały braków i dziś idą 12 na 12 nie zdecydowałem się przesadzić  następne uprawy będę leciał w doniczkach 5 ,11, 35 pH 6.3 zaczynam delikatnie podnosić 

17072382479437496814575855205066.jpg

Siatka jeszcze ma miejsca ale czas goni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na tej siatce wstępne rozłożenie na 2 postaram się bardziej rozciągnąć. zobaczymy ile podrośnie. Wszystko od tego zależy jak będzie wygladac 😉

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też 3x Na początku do 200-300ml lightmix bo sadzonki dużo nie potrzebują a szkoda żeby np przez to mieć jakieś problemy ( od razu żeby nie było komentarzy zbędnych typu ja daję i jest ok , każdy ma swoje zdanie szanuje ja uważam że można trafić na taką która trochę się popali np dla tego light ) później do 5 lightmix  bo mi zostaje z pierwszego razu a przy 25l daje growmix wzbogaconego bez obaw . Jedne rośliny mogą reagować dobrze inne źle na nawozy przy starcie . A przesadzam 3 bo czytałem że bryła korzeniowa się inaczej zawiązuje i lepiej wykorzystuje się powierzchnię donic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion bo chyba zrobiłem źle jedna rzecz mianowicie po ostatnim toppingu nie odrosły wystarczająco szczyty teraz to widziałem cofnąć im zegar świecenia spowrotem na 18h żeby odrosły trochę czy już zostawić?🤬🤬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym żeby były mocniejsze i większe przetrzymać je z 5 dni i wtedy może 12 na 12

Czym większe rośliny tym pąki ładniejsze😉

nie na wszystkich ale jest kilka głownych takich właśnie 

Moja wina do 3 momentu pilnowałem wszystkich a później losowo dostawały cięcie ok 120szczytow powinno być lacznie

Bezpiecznie będzie od 100 do 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm nie ma odzewu czyli je daje 12 na 12  jest jakiś czas ile rośliny powinny dochodzić do siebie przed przełaczeniem?

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale dziś już zgasły 2 dzień lampy wczesniej

I już zostawiam

Nie będzie taki pełny box jak ostatnio no ale trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...