Skocz do zawartości
mateo

Frost Gorilla XXL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30/12/2023 o 09:35, mateo napisał:

Kolejny fryzjer 

1703928855335383176958933982983.jpg

I tak bym chciał się nauczyć układać panienki 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC To nic trudnego to jest najlepsza zabawa drut i każda gałązkę do doniczki wiązac. teraz jak miał bym wybór to brał bym szersze donice trochę bo mam wysokie  i trochę mało miejsca jaki kształt i na ile pozwolą to wiąże  no i później na siatkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje teraz doginałem, to gdybym nie połamał szczytu u Purple Queen to razem ze Special Queen główne szczyty byłby największe. Tak udało mi się tylko w Cookies Gelato zrobić, że boczne szczyty przegonił mi główny 😉 no i Purple, ale to tak jak mówię.. Przypadek 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, moonka napisał:

Ciales im juz glowy drugi raz?

Pewnie że tak pierwsze cięcie przeszła tak dobrze że prawie nie zwolniła teraz przy przesiadce w weekend 3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo u mnie podobnie z tempem wzrostu. Czekam az podrosna i robie drugie i ostatnie ciecie

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I stało się wczoraj przywiązałem 2 szczyty było ok zaglądam dziś z rana i 1 strzelił pmam nadzieję że ostatni. Ostatnio 10-15 złamałem łącznie . 2 uprawa już jest 1wsza poprawa jeszcze wydaje .i się że można popracować nad jakością ilośći z 4 mam ogarnięte 👍

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzień 7

grow tydzień 4

 

Namiot mars hydro 1.5mx1.5m z bocznymi drzwiami przydatne są bardzo

Lampa spidera se7000 ok 35% 30cm 300ppfd ,zasilacz w środku żeby podnieść temperaturę o 2,3 stopnie

Rośliny przesiadły się z donic 5l na donice 25l 

Gleba jaka była użyta:

250ml/5l lightmix 

25l growmik pierwszy raz tak robię

Ostatnim razem nie wykorzystałem potencjału doniczek i nie było zbyt wiele korzeni teraz prawdopodobnie przedłużę Wega o ok 10dni w 5 litrowych były odpowiednio długo korzenie ładne białe i dużo😉

Nawozy standardowo plagron

2ml grow

1.5ml calmag

1ml roots

Profilaktycznie ziemia spryskana na pleśni

Podlewanie były co 2 dni w doniczce 5litrowej,  w systemie wypływ dołem aż do wyschnięcia

Lepy na muchy działają bardzo dobrze

Same rośliny trochę składników brakuje ale zrobię im mocniejsze stężenie nawozów jednorazowo, Dziś fryzjer 3 x topping i lst zauważyłem że całe odgałęzienie jest pęknięte przy głównej łodydze użyty plaster. Wycięte trochę liści wilgotność 60 % i temu                dzień 26-28,  noc ok 20 wyciąg na minimum i jutro dokładam mieszajacy 50cm na 1 biegu

 

17051717701029034455510447104258.jpg

IMG_20240113_175442.jpg

IMG_20240113_173510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że doniczki 25 ostatnio nie były zarośnięte w 2/3tak że 10 albo 14 dni dłuższy weg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...