Skocz do zawartości
WielebnyMerry

3x Blue Cookies Auto Femi 150W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, moonka napisał:

Po raz kolejny to napisze ale... Po co suszyc z calymi lodygami i z liscmi? Obcial bys wszystko co zbedne i nie mial bys takiego problemu z wilgotnoscia🤷‍♂️

z łodygami suszy się wieszając w dół bo ponoć wtedy z łodyg spływa do topów ile w tym prawdy niewiem, z liśmi ja suszę ale tylko przytopowymi bo one osłaniają topy przed zbyt szybkim wyschnięciem bo mam temp 24 stopnie i wilgotność ok 55%. a i mi łatwiej trymować na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed MOIM zdaniem jedyne co moze splywac to wilgoc, ktora tylko utrudnia suszenie🤷‍♂️ moze w tym roku dla odmiany zrobie porownanie i czesc sortu wysusze w calosci. Dotychczas zawsze wycinalem wszystkie lodygi i trymowalem na mokro. Wolalem nawet wieksze topy podzielic na mniejsze zeby lepiej schly😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed Raczej nic wartościowego tam nie spływa co poprawi jakość , smak , działanie ....  łodygi robią za wieszak 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Resio666 czyli to mit jak z tą ciemnią 😄 nie spłynie więcej THC

u mnie właśnie takie warunki że lepiej w całość wtedy mam te 2 tyg a tak to tydzień max i siano, a niektórzy to faktycznie wierzą w różne gusła a nóż coś spłynie z nieba. Może troche w tym prawdy jest i będzie 0,2% więcej ale przy 20+ to faktycznie nie zmieni nic

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to teraz sprawdzić czy już jest wystarczająco suche bo szczerze to jeszcze może jutro i trymowanie.

W dotyku jest suche ale łodygi jeszcze nie łamią się jak powinny a to też niby był sposób na sprawdzenie

IMG20240215194213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesień się pojawiła u drugiej panny, dostała chcąc nie chcąc ostatnia dawkę PK z nawozami, od jutra tydzień dwa same nawozy w mniejszej dawce i płukanie max 2-3 tygodnie do kosy.

Triochomy 50/50 przezroczyste/mleczne

IMG20240215194623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko i wyłącznie otrymowany suchy towar jakieś nagrody przewidziane czy coś? Hehe pozdro 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

No z tymi liśćmi nie wygląda za ciekawie 🙂(chociaż nieraz paliłem towar który wyglądał bardzo chujowo) a robił główkę konkretnie😎💥

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jeszcze nie trymowalem, zajmę się tym trochę później, i zrobię wam zdjecie po trumien, największą pałka czyli szczytowa ma 6g. Fakt że samego popkornu mam około 2-4g reszta w wyraźnych topkach.

 

Bądź co bądź nawet po trumien dużo mi nie zejdzie z wagi a i tak swój cel 30g z roślinki uzyskałem, co lepsza za około 2tygodnie druga panna Blue Cookies idzie na kosę, tym razem czekam na więcej bursztynu więc może być że nawet i 3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...