Skocz do zawartości
Cykacz

[50x50x140] Żyrandoled 90w, 1x LSD, 3x Godfather OG

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Pablo 1988 napisał:

Siemano ogladaj trichomy zależy jaka faza cie interesuję ja ogólnie lubię lajtowo nie to co kiedyś 🙂 powodzenia 😉 ganja zostawia ślady jak sanki płoza 👍

Lubie ciężkie banie ale musze zakończyć to grow do końca lutego aby przed upałami wyrobić się z jaraniem na wakacje 😄 w sumie to te odmiany kwitną około 7-9 tygodni dlatego rozważam ścinkę na 10 lutego lub 17 i lampe zwolniona wrzucic do drugiego namiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35/10/53 

 

Panowie czy po tych zdjęciach topów dwóch roślin można cos ocenić? 1 Godfather i lsd napewno zostaje ale nad tymi 2 się zastanawiam bo się wypadku troszkę już pod lupą wydaje mi się że jest biało. 

6AA56BB6-F1D6-4D5A-B3BC-06A84C97F22D.jpeg

4D109684-B25D-4A73-93A7-3016C5D365B4.jpeg

83155A36-2633-43D8-BE2A-EF7C27D4D0A1.jpeg

25734AC9-3A2B-4CB0-9F60-1E0438D739B7.jpeg

31E62659-1673-4F92-A739-04921AD94348.jpeg

D9BB8E46-5E66-44C8-A791-C8277F3BCBBD.jpeg

Planty tak wygladaja o których mowa. 

149381FA-5E27-4494-9330-B9150B133424.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Cykacz przydałoby się lepsze zdjęcie trichomow. Większy zoom bo tak to ciężko trafnie określić.

Tak czy siak są ja finiszu.. 🙂

Próbowałem zrobic z zoomem większym ale nic nie widać, te dwie też mi die wydaje ze powoli finisz i mam dylemat co robic czy ciąć na weekend czy dac im jeszcze tydzień/ dwa  dziś musze podjąć decyzje bo podlewnko

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WymiataczMega napisał:

@Cykacz bez lepszych zdjęć ciężko coś podpowiedzieć. Testy robiłeś?

Z 3 tygodnie temu sampelka testowałem teraz nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, WymiataczMega napisał:

@Cykacz trichomy jakby mleczne 🤷proponował bym skosztować sampelka i na tej zasadzie stwierdzić czy kosić w weekend czy poczekać 

Tylko jak go wysuszyć na spokojnie do gory nogami czy wrzucic do mikrofali ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WymiataczMega napisał:

@Cykacz jak zastanawiasz się nad kosą w weekend to bym suszył legitnie. Rozdrobnił bym topka i do weekendu powinien być suchy. Wtedy robisz test i decydujesz👊

Czyli nie bawić się w wieszanie do gory nogami tylko go rozdrobnić i gdzieś położyć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ja odnisze wrazenie, ze lepiej suszyc w piekarniku tak w 40° niz w mikrofali. Probowalem dwoch sposobow i po piekarniku wydawaly sie lepsze w smaku. Piekarnik nagrzewalem do 40° po czym wkladalem tam ziolo na najnizszy poziom i zostawialem lekko uchylone drzwiczki aby wilgoc mogla swobodnie wyleciec. Kilka minut i bylo wzglednie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...