Skocz do zawartości
szamayo

2x Quick One Auto 1x Afgan Auto 1x Bananna Kush | CFL 250W

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 pewnie, że tak, będzie nawet co zapalić 😄

@Pablo 1988 w porównaniu do tego co miałem na oucie bez treningów i dopalaczy to nawet dużo 

Tam to jeden pionowy szczyt i to wszystko, tutaj mi się udało wyprowadzić dolne partie jako kolejne szczyty więc jest to dla mnie sukces, jak plechy nie będzie to już w ogóle super uznam to za zwycięstwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo u mnie noc o 15 😄😄😄😄trzeba pilnować bo inaczej grzybek urosnie na topach🤭🤣

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo bo jest za silny dla wentylatora wyciągowego  ... wentylatory wyciągowy musi być wykurwisty 💪 wtlaczający o połowę słabszy plus/minus...albo osuszacz powietrza albo wymiana wentylatora wyciągowego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 ustawiam od największej wartości i badam czy się namiot pompuje, teraz gdzieś ok połowa mocy na noc, zobaczę rano jaka wilgotność i czy się nie pompuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wilgotnością, który miałem, polegał na za bardzo podanej ziemii w jednej z donic, dzisiaj zobaczyłem że jedna z donic ma wilgotna ziemię, podlałem więc 3 z 4 roślin, 

Dawki w jakiej podaje im jeść to tym razem:

3x 1l wody 3ml calmag, 2 grow, 5 mikoryza, 7,5 bloom 5pk

Czekam cierpliwie, aż kwitnienie złapie obroty u pozostałych roślin, z tego co patrzyłem auto afgan kwitnie długo coś koło 10 tygodni, bananna to samo więc może dlatego wolniej kwitną, które to jest afgan a które banan to już sam nie wiem bo szczerze się pogubiłem jak wyjąłem raz donice z boxa. 

W dzisiejszym dniu mija 77 dzień od momentu wsadzenia ziarenka do ziemii, czyli około 2 miesiąc życia roślin. 

Wszystkie cztery roślinki kwitną od 28 listopada czyli jest to miesiąc kwitnienia roślin. 

Dwie roślinki są szybko kwitnące, jedna już się zbliża do ścięcia, druga jest po niechcianym toppingu na wegu (35 dzień życia) i jest opóźniona z tego powodu. Początkowo myślałem, że głowę stracił afgan jednak po strukturze topów widać że jest to ta sama odmiana co mi najszybciej kwitnie. 

 

Chciałem sampla podebrać bo nie mam co zapalic chwilowo ale taka chujnia jeszcze jest ze wiem ze to zły pomysł 

Z tym nawożeniem to też własna intuicja, także lepiej się nie kierować tak gwoli ścisłości bo może to zaszkodzić, ja się dopiero uczę, dbam o swoje rośliny jednocześnie traktuje je jako doświadczenie. 

Zioło zawsze rosło mi bez nawożenia, zawsze efekt mnie zadowalał, ale chciałbym się nauczyć budować gęste topy, bo jest na to sposób, tyle, że potrzebne jest doświadczenie oparte niestety na błędach, więc nawożenie w mojej uprawie na pewno mnie czegoś nauczy, a komuś może też się przydać, więc proszę z wyrozumiałością oceniać moje ruchy.k

A przy okazji to Szczęśliwego Nowego Roku, tak aby wszystko szło każdemu z osobna po myśli, tj. dużo kwiatów do kręcenia batów. 

Edytowane przez szamayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...