Skocz do zawartości
szamayo

2x Quick One Auto 1x Afgan Auto 1x Bananna Kush | CFL 250W

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Pablo 1988 napisał:

@szamayo teraz mam leda a na hpsa jest takie cos jak colt tube zmniejsza temp. I ponoć działa,niesty dowiedziałem się po fakcie jak rozpielem całe ostwietlenie  ...

Trza się było pytać a nie od razu lampę wypierdalać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność wieczorem 45% rano po nocy 95% temp w nocy 23

Co zmienia wilgotność tak na prawdę? Czytałem że powinna być od 60% w czasie weg ale jak bym miał te 45 to co mniejszy Plon czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem,że wyłączanie światła wraz z wiatrakami na noc powodował straszne warunki dla roślin w nocy, teraz wyłączyłem wyciąg,zostawiłem wiatrak mieszający jeden w środku i tylko lampę będę wyłączał, mam nadzieję że to pomoże odbić roślinkom bo narazie marnie to widzę;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231105_202848.jpg

20231105_202858.jpg

20231105_202907.jpg

20231105_202916.jpg

Po wyłączeniu wentylatora kanałowego wyjęciu ręcznika wilgotność momentalnie podskoczyła także wilgoć ogarnięta, noc ogarnięta jeszcze trening przydałoby się poprawić ale chyba lepiej poczekać jak odżyją te roślinki bo zajechane są jak pięty cejrowskiego

Ta największa tylko w miare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega 15 października włączyłem światło w boxie do kiełkowania czyli gdzieś koło 20 dni będzie też ale takie warunki im załatwiłem że widzisz jak jest 

Teraz to sterydy by się jakieś przydały zeby te patyczaki ożywić 

Ta jest najlepsza 

20231105_202907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ogarnięciu wilgotności w boxie dziewczynom się polepszyło, więc postanowiłem je dojechać lekko poprzez lst. 

Dzień 21, może i wygląda tragicznie ale też chyba nie najgorzej, obróciłem donice do wewnątrz roślinkami i wyrównałem lampę żeby była mniej więcej pionowo na środku w centrum roślin

20231106_203840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poczekaj parę dni nie ruszaj napewno odbije przy 2 uprawie będzie lepiej tylko dokończ ta która masz trzeba się uczyć codziennie 😎🪴🪴🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 dokończyć na pewno dokończę bo lubię zajarać, a nie lubię prosić się o pomoc dniami często o zioło które jakościowo nie powala, za to jego cena wręcz przeciwnie, własna spiżarnia to jest to czego potrzebuje 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231112_104122.jpg

20231112_104134.jpg

20231112_104147.jpg

20231112_104158.jpg

20231112_104205.jpg

Niecały miesiąc mają roślinki, te 3 mniejsze są na etapie rozwoju tej dużej mającej 2 tyg więc trochę dziwne ale trudno się mówi nie wiem od czego to zależało że jedna miała ok warunki a te 3 nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szamayo Masz zwykłą ziemię uniwersalną, lepiej było zainwestować w ziemię dedykowaną, wtedy rośliny mają nieporównywalnie lepszy start, a to szczególnie przy automatach ma znaczenie, bo im wega nie przedłużysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szamayo Ja używam ziemi od Canna terra professional, ale nie musi być akuratnie ta, może być inna ważne , aby była dedykowana, bo wtedy ma odpowiednio wzbogacony skład, jaki daje konopi lepszy start. Sam wybrałem akuratnie Canna terra professional, bo ma odpowiednie ec według mnie,  które wynosi 1,1-1,3, czyli coś pomiędzy Plagron lightmix, a Plagron growmix, co jest dla mnie optymalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...