Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@Hulk dni? od razu się podnoszą, z godziny na godzine coraz bardziej, wydaje mi się ze automaty tak samo jak sezony... no chyba ze się je tak przybije do ziemi głowami ze bedą musialy podrosnąć zanim bedą miały co podnieść do góry 🤷‍♀️ Jak nie mam racji, to niech mnie ktos poprawi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.. w takim razie obserwuje 😉

Dostały po treningu po pół litra wody bo miały suszę aż liście w dotyku były suche 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hulk Automat kwitnie około 30 dnia, a poznasz , że kwitnie po prefolwerach, to takie białe słupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk zostaw niech urośnie. Odgałęzienia się zaraz podniosą i wydłuża. Po około tygodniu popraw trening bardziej je rozkładając do brzegu doniczki. Nie mecz jej co chwilę. Po prostu poczekaj i to co urośnie, czyli nowa długość odgałęzień lekko popraw by byl lepszy koszyczek. Potem odbija to zaczną się tam topy tworzyć i będzie git. Chyba że to jakieś giganty to LST chuja da 😄 tak miałem z Purple Lemonade od Fast Buds :)) za chuja nie dało się go upiąć i był to największy automat jakiego miałem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee tydzien mija we wtorek więc zastanawiam się czy nie działać przy kolejnym podlaniu ale sporo odbiły 🤔

@Mr.Green co sądzisz? Czekać do wtorku czy jutro ewentualnie dzisiaj doginać delikatnie?

Co prawda muszę jeszcze jak wrócę sprawdzić czy mają sucho bo to tak naprawdę zaważy o dalszych pracach 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk nadgorliwość gorsza od faszyzmu 🙂

Jak maja sucho to możesz delikatnie poprawić. Możesz też ooczekactaz podrosną lekko i wtedy. Jak nie ma co łapać to nie ma sensu stresować roślin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie poprawione i już chyba nie będę dotykał bo 7 listopada mija miesiąc od wykiełkowania więc pewnie zaczną kwitnąć..

Niech już teraz się rozkrzaczą i rosną 😛

Dwie które wyszły z ziemi trochę później nie trenowałem bo mniejsze..

Czekamy na rozwój sytuacji 😁🤞

 

IMG_20231027_183030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wczoraj poprawiłem trening bo już na jednej pojawiły się preflowery i już bym nie zdążył dogiąć 😅

IMG_20231029_095609.jpg

IMG_20231029_102708.jpg

IMG_20231029_102716.jpg

Od trzeciego tygodnia zacznę podawać bio bloom według tabelki 🙂

IMG_20231029_103705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...