Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@Monako nawozów w ogóle nie było.. tylko tyle co w allmix..

Teraz od 2 podlewań dopiero rozpoczęty biobloom na kwitnienie.. 

Wszystkie przyjmują taką samą dawkę z tabelki producenta i tylko na tej jednej są jakieś zmiany ale nie wiem od czego 🤷🤔

Z tą rośliną w ogóle jest jakaś dziwna akcja 😅🙆

Przy podlewaniu jako jedyna bardzo wolno wchłania wodę.. jak wleje za szybko, od razu wylatuje pod donicą..

Muszę długą nad nią siedzieć żeby wlać 750 ml 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green lać jej więcej biobloom?

Nie chciałbym jej popalić..

Na razie wszystkie dostają 1 ml na litr wody..

Od kolejnego podlewania będzie już 2 ml na litr.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że teraz wezmę w strzykawkę samego biobloom i trochę jej dać, co sądzisz?

No zacząłem według tabelki 🤔

IMG_20231029_103705.jpg

I to pół tygodnia wcześniej niż powinienem 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Lady Green napisał:

Moze @Mr.Green Ci podpowie czy lac z butli pod krzaka... 

Ja osobiscie bym odczekala dzien jak dzis podlewałes i dala jej jutro pol litra z 3 ml. 

Podoba mi się ta opcja ale chciałbym jeszcze wysłuchać opinii @Mr.Green i w razie czego wieczorem podam tak jak napisała Lady Green 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk skoro kwitnie juz 2 tygodnie to wg tej tabeli od tygodnia powinny juz dostawac po 2ml/l. 

@WBB tez uważam ze inaczej sie wchłonie 3 ml rozcienczone chocby nawet w 250 ml i rozlane po calej donicy, a inaczej 3 ml kleks. Oczywiscie złego się nic nie stanie jak tak zrobi, pytanie tylko czy jakos to pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lady Green napisał:

@Hulk skoro kwitnie juz 2 tygodnie to wg tej tabeli od tygodnia powinny juz dostawac po 2ml/l. 

@WBB tez uważam ze inaczej sie wchłonie 3 ml rozcienczone chocby nawet w 250 ml i rozlane po calej donicy, a inaczej 3 ml kleks. Oczywiscie złego się nic nie stanie jak tak zrobi, pytanie tylko czy jakos to pomoże. 

Też myślę że to nic nie da... wydaje mi się że trzeba go rozcieńczyc z wodą..wtedy mamy 100 % pewności że dotrze tam gdzie trzeba...A po aplikacji strzykawką czystego nawozu punktowo to raczej lipa i ciul wie czy więcej szkód nie narobi niż pożytku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk  nie mam az takiego doswiadczenia aby doradzac... ja mam biogrow, biobloom, topmax i calmag. Bioheaven mi sie skonczył. Na tym +biotabsy bylo moje pierwsze grow, teraz mysle nad tym co dokupic aby było lepiej. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...