Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@vego1989 za 5zł to chyba dwie kinder niespodzianki można było kupić. 🙂 I ta jakość tamtejszych zabawek. 👌 A dzisiaj? Jeść sie tego nie da, co do niespodzianki to tez nawet szkoda zachodu aby to otwierać, łatwiej takim nieotwartym do kosza rzucić... 🙄

A nasze dzieci się z tej lipy cieszą/cieszyły/będą cieszyć... 🤦‍♀️

(moze dodam ze nie chodzi mi o samo cieszenie się a o standardy na jakie jako dorośli pozwalamy)

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green pamiętam jak właśnie pewnego razu za małolata znalazłem 5zl. Poszliśmy z Ziomkeim do sklepu i nie wiedzieliśmy co kupić, wzięliśmy za 5zl ciepłych lodów, kosztowały po 25gr. Zjedlismy chyba po 3 albo 4 a resztę wyjebalismy...w końcu w tamtym momencie wygraliśmy życie, byliśmy zarobieni i było nas stać na w chu......lodów xd😅😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 to sobię wyobraź jak za tamtych czasów dostałem 50zl na urodziny od wujka i matka zapomniała mi ich zabrać.. poszedłem z tym hajsem na dwór.. wziąłem wszystkich do sklepu i cukierni.. i rozjebalismy cały ten hajs 😄 😄 a jak już wróciłem do domu i matka mówi.. pieniądze oddaj.. a ja że nie mam bo nastawiałem wszystkim wszystkiego aż się prawie wszyscy pozygali.. to dostałem takie wpierdol pasem.. że ja pierdole 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja z domu na swieta Ziomkom placka całego wyniosłem matce xd Ja pierdole, siedzielismy chyba w 5 w piwnicy i go wpierdalalismy, ale mialem przejebane xd

teraz jest co wspominac z rodzicami, opowiadac dzieciom xd 😅

piekne to byly czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja tylko raz w życiu dostałam kilka klapsów jak jako może 7 latka zeżarłam bratu jakieś tabletki na przeziębienie. 🙂 Dobre były, skąd mogłam wiedzieć że można przedawkować, nie mówili... 🤷‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 8 tydzień od flipa. 

Kończymy 7 tydzień kwitnienia.

Kosa coraz bliżej. Poki co puchną. Jeszcze 2 tygodnie FLO to może cośik delikatnie dopuchna 🙂

Paliłem dzisiaj sampla z tamtego tygodnia.. masakra 😄 coś czuję że będą klepać jak szalone 🙂

Tak jak @Prepers -a, cieszy mnie fakt że są różnorodne. Widać i czuć różnicę. Prepers.. puchną na organice? 😉

 

IMG_19701026_111448_101520.jpg

IMG_19701026_111434_101650.jpg

IMG_19701026_110742_101713.jpg

IMG_19701026_110312_101820.jpg

IMG_19701026_110257_101842.jpg

IMG_19701026_110014_102131.jpg

IMG_19701026_110144_102045.jpg

IMG_19701026_110152_102000.jpg

IMG_19701026_110204_101942.jpg

IMG_19701026_110651_101734.jpg

Pokój z wami bracia i siostry :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Co mam ci powiedzieć ładne są, mnie interesuje jak smakuje, i kopie najbardziej, a tego mi nie wyślesz. Ale jak mówisz że są kozak to ci wierzę, a pały spore 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green konkretnie wyglądają Panie Admirale 😆 chociaz nieraz palilo sie temat który slabo wyglądał a główkę miażdżył rowniez znakomicie do boju rycerze Maryji 💚💣👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 nie wciągaj tego gówna 😄

@Prepers szybko dojrzałeś w uprawie 😄 Wysłać nie wyśle.. wiadomo 😛 tak jednak jak roślina dobrze idzie i wygląda ok to można wyjść z założenia że i funkcje swoje spełnia 😉

To czy są maczugi czy nie to najwięcej zależy od genów.. bo nie wszystkie rosną tak samo żeby puchły tak samo. 

Sam uprawiam dla smaku i aromatu jak i mocy i dobrych efektów w działaniu więc krzywdy sobie nie zrobię 🙂 ilość to tylko dodatek do jakości a ta musi być na pierwszym miejscu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green bron boze nie te lata nie te czasy tylko Zielona Pani wchodzi w grę teraz będą mieć konkretnego haszu pod dostatkiem😎💣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...