Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

A jak trichomy aktualnie? No to akurat tydzień na plukanko 💪

Ty mi tu nie pie...ziomek z tym fartem 😁 farta to możesz mieć na przejeździe kolejowym 🤣💪🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem od 4 Miechów bo na internecie wyczerpałem wiedzę i stwierdziłem że forum trzeba czytać i relacje ,serioooo spędziłem na czytaniu forum i nie tylko dziesiątki godzin ( jak dobra książka hehe) i wystartowałem trochę pomocy z forum i jest. Miałem kiedyś krzaka 1 pod chmurką i nie robiłem koło niego nic teraz doszły treningi nawozy i zagłębianie się w temat. Specjalnie 2 rzut też to samo bo chce zobaczyć co robiłem źle a nie chce na innej odmianie bo to dużo rzeczy pewnie inaczej będzie. I tak wciąga mnie yo coraz bardziej chce je trenować jak Miyjagi😅

Screenshot_2023-12-22-21-34-24-753_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg

Dalej coś robię źle nie puchną jak powinny chyba albo mam zwidy 😔

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Ciebie rozbawiła kłótnia, o zapach po zdjęciu. To ja Ci napisze tylko tak. Zrób takie grow że w namiocie, nawet tym samym, będziesz miał 3 inne donice z tym kategoriami medium i nawożenia co wymieniłeś. Zrób to nawet na klonach, dla lepszego porównania. A daje sobie rękę uciąć, jak jesteś sam w sobie sprawiedliwy w ocenie i trochę obiektywny, że dostrzeżesz różnice na korzyść własnych mieszanek. Jak masz łeb na karku i wiesz co robisz, czytaj trochę już ich sam zrobiłeś i obserwowałeś jak rośliny pod tym rosną. Jeśli faktycznie zależy Ci na jakości to w syntetykach tego nie znajdziesz, niestety. Najlepszym rozwiązaniem jest biotabs ale bez wymiany medium co grow. Wtedy gleba bez robaków ale z grzybami i bakteriami żyje. Buforuje wszystko co roślina potrzebuje i oddaje w kolejnym grow i kolejnym. Zobacz na hasz jak to robi Bortek, co ma lukru. Jak nie czujesz zapachu po zdjęciu to luz, nie każdy musi mieć taką wyobraźnię. Ale na słowo musisz wierzyć do momentu kiedy nie spróbujesz. 

Cała batalia słowna, zaczepki ZK, tak jak pisał Green, wszystko spoko. Też lubiłem wsadzić kij w mrowisko żeby Zielony poetyckim słowem i parabolom opisywał rzeczywistość. Do momentu kiedy po kilku postach nie rozumiał sedna, musiałem ostrzej zacząć pisać. Wystarczy wrócić do jego pytania o romanse i harlekiny. Później starałem się grzecznie mu odpierdolić. Ale jak zaczął słowem operować na własny użytek i jak mu wygodnie to chciałem go zwyczajnie zgasić. A że mam swoje granice to po prostu wylałem prawie wszystko co chciałbym abyście wiedzieli. Najlepsze zostawiam na koniec jakby przegiął pałę. Ale się schował. Czy jest to powiązane z wdychaniem zapachów z jego grow nie wiem. Obstawiam bardziej że chodzi o to że nie może wejść przez tora i vpn. Trzeba pytać Testera czy im certyfikat wygasł. 

Wracając do meritum. Obejrzyj grow Zielonego. Czy poetyckim słowem pisał o zapachach? Nie. Każdy jarał się wielkością i ogólnie podejściem do nawożenia i prowadzenia. Ok. Ale słuchaj, też mi kiedyś zależało na wielości tylko i wyłącznie i wadze. I wiesz co. Już pisze. Jak zrobiłem sobie analizę, syntezeni oparłem swoim doświadczeniem, doszedłem do wniosku że coś co jest bio jest duże lepsze od syntetyka. Samo to jak poruszałem roślinę i jak wydawała zapach. Ilość lukru, tylko nie ilość. To mnie nigdy nie satysfakcjonuje. Ale szybko zapominam o wadze. Miało być meritum. Bez zbędnego rozpisywania się. Pokazałem zdjęcie rośliny która obsypana jest tricho. I to porządnie. Kilka razy w postach, różnych, zaczepiałem żeby pokazał ten swój lukier. A ona zawsze po swojemu zmienił temat i zaczął w relacjach pisać o zapachu, jak w żadnej innej nie przywiązywał uwagi do tego aspektu. Jeśli to nie jest dziwne dla Ciebie to dla mnie jest przynajmniej podejrzane. I tyle. Ja nie chce pokazać, która metoda uprawy jest lepsza lub który z nas jest lepszy ogrodnik. 

Chce pokazać kto jest atencjuszem, kozakiem w necie, skrzywdzony chłopcem przez...a kto zwyczajnym chłopcem, kozakiem w łóżku, a przede wszystkim introwertykiem stojącym z boku i obserwującym rzeczywistość wirtualną. Elo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Rzuć jakimś żartem, niewiem napisz coś ciekawego 🤣🤣 Mi się by czasu nie chciało tracić na takiego zielonego, bo mu nie przetlumaczysz to mineral-swir dla mnie ty też jesteś bio-swir, a i może masz rację z tą organika jestem zwykły amator, sam stestuje niemam uprzedzeń co do minerałów, ale wszyscy profesionali growerzy z zagranicy których oglądam lub czytam mówią to samo, że zbytnio niema różnicy mineralne są dużo prostsze podobno do budowania monstrualnych topkow, a organika cięższa do rozgryzienia, i jak tajemnicza zagadka, musisz odgadnąć co będzie potem.

Narazie słucham się tego co oni tam pierdolą, u mnie będzie wszystko na próbę chce się bawić uprawą, a i pierdoli mnie czy to bio czy nie, wiadomo standard Bio szanujmy się, ale niemam żadnych uprzedzeń, jedynie fakt że jak coś jest dobre bio to powinno być to standardem, jak w życiu na codzien jesz zdrowo, ale wyskok na fastfooda musi być raz w tyg żeby głowka dobrze pracowała. Pozdro, i zluzuj pięty podkręcaj dalej zielonego, ale nie unoś się tak 🤣🤣

 

@Grzechoczący Grzechotnik a i widzę co ty robisz w namiocie, i widzę że się tym bawisz, ale do zielonego podchodzisz zbyt poważnie.

Podobają mi się twoje zabawy w boxie, ale rozumiem że ktoś oczekuje wielkich bobów, więc rozumiem że zielony patrzy, i myśli ale pizdryki, a dla mnie co robisz to poprostu sztuka, byś miał warunki, legal, i szklarnie to wyglądałby jak muzeum pewnie xd powykręcane, sklonowane, pewnie wszędzie by robaki i motyle popierdalaly 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

Panowie, proponuje oddzielić już ten temat gruuuuuuubą kreską 😎 i iść dalej. 😉

Miłego dnia. 

 

Gruba kreska to już udało się zauważyć u sąsiada i Lasira. Ja tam nic nie oddzielam 😉 @Prepers ja to myślę że Ty nawet nie przeczytałeś co ja tam napisałem. Mnie nie chodzi o spór natury growerskiej ale ludzkiej. Po prostu. Kurtyna. Gruba kreska. 

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't Panic It's Organic

Masz na rękach krew? Nie zebym sie wpierdalal.. Zawsze dorzuce na chleb.. ale nie na Bayraktara.. 

Wciaz doszukuja sie we mnie skurwysyna.. a ja tylko chce wolny bardziej niz Palestyna..

 

Tydzien 11 od wsadzenia pestki w ziemie za nami.  5 tydzien od zmiany swiatla rowiez za nami. Okolo 4 tydzien FLO. Cos jak połmetek. Topki lączą sie w wiekszego topa. Kończą sie formowac i mam nadzieje ze teraz zaczna nabierac masy 🙂  

166443581_IMG_19701007_1239321.thumb.jpg.925196b649053c3643108a02a7b8a1ae.jpg

IMG_19701003_125155[1].jpg

IMG_19701007_123859[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz te swoje tajniki na robienie tych maczug elo elo nieswiadomi się śmieją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 raczej równo. Dalej idą systemem Słaby, Średni, Super po jednej sztuce i tak zapewne już zostanie. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. 

Najważniejsza opinia to opinia po smoke raport :)))) ale coś czuję że będzie dobrze klepać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wiaderko wystarczy 😉 w organice nie ma maximum 😄

Chodziło mi o to że jak widzę że roślina jest głodna to dostaje większą porcję kompotu. Herbatkę przyrzadzasz tak samo tylko większa ilość i taka roslina dostaję wtedy minimum 1litr do 2litry lecz to jednak moje podejscie indywidualne ;) Sam również się uczę także wiesz.. jak jest :P 

Nic tutaj nie jest tajemnicą. Pozostałe elementy to po prostu cały zestaw od BioTabs. 

Obecnie na FLO wjezdza herbatka + orgatrex na przemian z PK Banana 🍌 Są to dwa stymulatory kwitnienia. Jeden w butelce koncentrat do mieszania z wodą a drugi w proszku do napowietrzania wraz z dodatkiem orgatrexu. Napowietrzanie jest niezbedne by herbatka dzialala. Jest to kompost który po napowietrzeniu się aktywuje i widać że rośliny lubią to 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. 🙂👍

No to jednak bedę musiala poczekac z zestawem od biotabsa bo wczoraj zamówiłam sporo rzeczy w litrowych butelkach od biobizz... Z tym co mi zostało po aktualnej uprawie powinno wszystkiego wystarczyć na kolejne 10 roślin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 tydzien od wsadzenia pestki w ziemię za nami. Lecimy 13 tydzień. 

6 tydzień od zmiany światła za nami i lecimy 7 tydzień.

FLO 5 tydzień za nami i lecimy 6 tydzień. 

Kosa bliżej jak dalej 🙂 oby do końca bez problemów. 

 

IMG_19701015_022911_014037.jpg

IMG_19701015_022940_013955.jpg

IMG_19701015_022947_013929.jpg

Mam nadzieję że coś dopuchna jeszcze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ho ho ho mery crysmas haha świetnie wyglądają twoje uprawy Panie Doktorze Serdecznie Pozdrawiam 👍😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...