Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

LOGO.thumb.jpg.da63ae11409ebbb6e2cb9c9ca0304632.jpg

Witam wszystkich i pozostalych rowniez. Startuje z nowym projektem i bedzie jakas fotorelacja z tego 🙂  Projekt ten bedzie swego rodzaju challengem i bedzie mial za cel porownanie tych samych odmian z dwoch roznych Seed Bankow. Jak w tytule, odmiana ktora bedziemy porownywac to legendarny Moby Dick.. wiec sprawdzimy jaki z niego kozaczek i wrzucimy go tu na organiczny rozen 😉  Nie mylic z weganskim 😄   Do porownania uzyje standardowych paczek obydwu Seed Bankow ktore zawieraja po 3 sztuki kazda, wiec na pokladzie znajdzie sie 6 dziewczyn. Glownym celem projektu jest jak zawsze dobra zabawa i jak najlepsze topy a do tego bedzie mozliwosc oceny delikatnej konfrontacji ktora nastapi od dnia dzisiejszego az do dnia kiedy wszystko co przetrwa i bedzie sie nadawac do palenia.. zostanie spalone   🔥🔥🔥

Porownaniu poddamy podstawowe parametry.. jak kielkowanie, faza wzrostu, indukcja, kwitnienie, wynik, smak, zapach itd. oraz najwazniejsze.. HAJ !!!

Przewidziane sa treningi roznej masci i wszelakiej kategori.. od urywania glow po lamanie jak i zniewolenie poprzez wiazanie.. a ogolnie to nie wiem czego sie tak do konca spodziewac po tej odmianie i bedac szczerym to kazdy scenariusz biore pod uwage i jestem gotow na wszystko. Nawet jak do finalu wejda tylko dwie zawodniczki.. 

W pewnym planie zakladam ze wszystko bedzie jakos w miare pod kontrola i chcialbym zrobic topping nad 4 wezłem by rosliny rosly na 8 pałek.. jak bedzie, to sie okaze.

 

Namiot = 0.7m2

Lampa = SanLight 225w Led

Nawozy = BioTabs 

Ziemia = Canna Bio Terra

Rosliny = 3x Moby Dick od Barney's Farm & 3 x Royal Moby od Royal Queen Seeds

Mam gleboka nadzieje ze RQS nie da dupy i pestki wykielkuja 😄 

Kielkowanie odbedzie sie za pomoca plugsów czyli koreczkow od RQS. Bede pierwszy raz uzywal tego produktu wiec trzymajcie kciuki 😉 

 

W lewym narozniku na zielonooo.. Baaaarnneeeyy'sss Farrrm..       W prawym narozniku na rozowooo.. Royyyalll Quueenn Seeddddss

                                                                                           Niech wygra najlepszy :ghelyon:

213556038_IMG_20231010_221639_8611.thumb.jpg.592707dd0b6077371a157b731931ab6d.jpg

IMG_20231010_222913_153[1].jpg

IMG_20231010_223810_064[1].jpg

Niech buch bedzie z wami :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Co to za leszcz na biotabsach, a nie na mineralnych, jak prawdziwy król. Na biotapsie to zawsze będzie miał topki chłopki , a nie topy królu złoty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Tym piekniejsza bedzie ta chwila i delektowac sie nią przestac bedzie nie lada.. gdy zwykly chłop na swym wozie gnojowicy wjedzie i krolowi chemi i syntetyzmu nosa przysmaruje.. az krol poczuje jak prawdziwe zycie smakuje. Wten olsnienia krol dostanie iz krolestwo swe utracil i czcze gadanie mu tylko pozostanie.. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Baśnie to i bajki po zapaleniu nocą fajki. Króla nikt w uprawie nie pokona, co zobaczysz w wielkich plonach, a topy będą takie, że nie było w Polsce jeszcze takich rakiet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Oh przechwalki Oh zachwałki.. a topy raczej srednie jak te Jarki.. 😄 Niezrównane sa metody twe o moj Panie.. jednak czy to smaczne jest jaranie..? Niby wielkie, niby cos tam klepie, niby takie wspaniale.. lecz czy zasluguja na miano Pały o moj panie.. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Niech ci wyjdzie, jak najlepiej, ale na tych pastylkach to furory nie zrobisz, na tym topy nie spuchną optymalnie, ja bym na twoim miejscu biotabsy dał żonie do paprotek, a ty kup mineralne, jak na prawdziwego mężczyznę przystało i wtedy może uda ci się zrobić uprawę, jaka będzie miała marne szanse, ale jednak jakieś szanse będą na rywalizacje z królem zieleni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyżbyś panie że zwykłego chłopa chciał uczynić swego namiestnika?

Odwaznys, tak samemu na siebie kręcić bata. Cóż to za smak zwycięstwa miałbym odczuwać gdybym przybył do twej krainy i twego królestwa i pokonał bym Cię na twoim terenie i to twoją bronią 🙂 Nie dla mnie łatwizna i droga na skróty.. o wiele lepiej będzie smakować zwycięstwo gdy pokonan Cię swoim orężem i obnaze twą nie naturalność a poplecznicy twoi będą mieli w końcu okazję ujrzeć Cię takiego jaki jesteś na prawdę a nie za kogo nakazujesze im siebie uważać 🙂

Jam tu bowiem jest strażnik mocy naturalnej i szlachetnej i w pojedynkę bronił będę swych wartości odżywczych aż mi tchu starczy i gnoju nie zabraknie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Wyrzuć biotabsy i lej mineralne , nawet mój uczeń zaglądnął do ciebie. @Cali_Bastard Uczniu patrz , co się stanie na koniec, gdy @Mr.Green leci na biotabsach , a ja na mineralnych nawozach, jakimi pompuje umiejętnie swoje rośliny, by topy były tak wielkie, jak tylko mogą być, oj będą ci się śniły po nocach, ale to będę piękne sny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2023-10-11-08-47-25-080_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-10-11-08-47-34-210_com.android.chrome.jpg

https://www.royalqueenseeds.de/growing/535-erdpfropfen.html

 

@Boczelli jak nie wykiełkują to ich już pierdole za przeproszeniem i w dupie mam ich reklamację. Projekt robisz i chuj strzeli bo pestki nie wyskoczą.. 

Jestem dobrej myśli. Zobaczymy co z tego wyjdzie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mi ostatnio od nich kilka nie wyskoczylo, w sumie nie pierwszy raz. Juz to pisalem ze ich jakosc sie zjebala. Ale oby Ciebie to ominelo. Dobrze, ze wziales pomysl od mistrza konopnego @WBB 😉😅

a tak calkiem na powaznie, fajny projekt porownawczy,zapisuje i obserwuje. Przy okazji jakies wiersze mozna poczytac xd 🤘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB używałem podobnych z foremka plugsow od BioTabs a że zamawiałem z RQS to odrazu wrzuciłem do koszyka 😉

27 minut temu, WBB napisał:

@vego1989 tu jest fajne, że będzie 3 vs 3, a nie tylko 1 vs 1

Najpierw niech wyskoczą 3 na 3 😄 o Barneysa się nie martwię bo ich pestki dobrze kiełkują.. jednak z RQS tak jak @vego1989pisał.. różnie bywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green teraz mi rosnie specjal kush od rqs i tak ma.zjebane geny ze masakra, najpierw był mniejszy od dwóch pozostałych, zaczął duzo pozniej kwitnąć mimo,że przełączone w tym samym czasie, a teraz pod koniec skurwiel większy od reszty ale nie zachwyca mnie swoimi kwiatami,dużo z niego nie będzie, żałuję że go nie wyrzuciłem i nie zrobiłem tamtym więcej miejsca...Ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RQS ma dobry marketing, ale ich pestki moim zdaniem sa najwyzej srednie.

Wydaje mi sie ze nie maja podjazdu do BF, no chyba ze nasionka pochodzą od tego samego breedera, a oni tylko sie pod tym podpisuja swoja marka i zgarniaja marże. No nic zobaczymy, tak czy siak spoko test. Tez chcialem w przyszlosci porownac RQS do Dutch Passion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...