Skocz do zawartości
Monako

MAC 1 x Hardcore OG / Jack Herer / Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Monako  Wyglądają w porządku, nie widać niedoborów, a tempo ich rozwoju wydaje się zadowalające, choć oczywiście mogłoby być szybsze, ale to już kwestia rozkręcenia rośliny od samego początku, by była jak najbardziej żarłoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako    Zaczynam podawać na wegu nawóz grow, jak widzę, że roślina zaczyna się lekko od dołu rozjaśniać, co jest oznaką, że nawozy azotu w ziemi się powoli kurczą, więc należy je podnieść do poziomu, w jakim roślina będzie optymalnie naładowana, czyli miała lekko ciemniejszą zieleń, ale jeszcze nie na tyle ciemną, aby doszło do przeładowania i nadmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  i pozniej znów sama wode do momentu pojawienia się niedoborów ? A enzymy i ukorzeniacz to zapodajesz ile razy mniej więcej na weg ? Za każdym podlaniem Ci wychodzi czy jednak odpuszczasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja to jestem zdania, że teoria teorią a praktyką swoje. Więc cierpliwie czekam aż przerobie kilka upraw... bo z tygodnia na tydzień jakby bardziej swojsko czuje się patrząc na nawozy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to chce porównać czy mniej więcej w tym samym czasie dajemy czy może nie atakuje za bardzo je ale podobnie leje jak zielony ze najpierw enzymy ukorzeniacz po czym po 2 tyg daje delikatnie grow oraz callmag 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Ukorzeniacz i enzymy od 5 dnia od wyjścia w ilości około 1/4 dawki na początek, a potem z tygodnia na tydzień dawka wzrasta, czyli w następnym tygodniu to już 1/3 dawki, kolejny 1/2 dawki i w końcu cała dawka, jaką utrzymuje do 4-5 tygodnia kwitnienia.  Jak chodzi o nawóz grow to podaje, jak zaczyna się rozjaśniać, by utrzymywać cały czas zieleń na podobnym poziomie, czasami robię lekką przerwę od nawozu z azotem, jak widzę, że nabicie azotem jest bardzo wysokie, ale zwykle leje nawóz cały czas, czyli co podlanie, gdy tylko uznaję, że roślina go da radę spożytkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No rozumiem to następnym razem spróbuje Twój sposób by bardziej rozkręcać je oczywiście jestem tez zadowolony z tego co już osiągnąłem bo chociaż są nie popalone nawet plam nie maja odpukać oczywiście ale już nie jest złe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 / 32 duże 

@Zielone krainy pytanko mam bo dwie kobity się rozjaśniają a daje chyba duże dawki bo trzy podlania 2/3 ml grow 3/4 Blom 1,2 ml CallMag i dwie dawki dostały PK 13/14 1.3 ml do tego dostają Power Bods 1ml i Sugar Royal 1.1 ml i wszystko na litr wody ph 6.3

 

41CE8D4B-C2F1-4521-B9ED-77ED62DED0E2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Zwiększ dawkę azotu, czyli podnieś ilość nawozu grow i bloom, grow 4 ml, a bloom 7 ml, wtedy je naładujesz, ale obserwuj, jak pociemnieją to wtedy wyrzuć grow i zostaw samo bloom dostosowując dawkę do stanu aktualnego, by nie popalić azotem, jakim najłatwiej jest popalić rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ogólnie to były przed podlaniem i dzisiaj je podlałem @Zielone krainy  takimi dawkawmi jak napisałeś 

a mam pytanko bo dwa razy mi się zdarzyło tak że liście opadły z pragnienia po czym dostały wodę i się zregenerowały duży to stres dla rośliny ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako jeżeli jest to jednodniowe przesuszenie to jest to całkiem "naturalne ' w przyrodzie. Niekoniecznie porzadane ale chwilowe nie powinno być groźne.

Są nawet teorie że takie delikatne stresy pomagają osiągnąć wyższe poziomy THC 

Lub zwiększają produkcję żywicy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to nie teorie a fakty potwierdzone badaniami🙂 Lubie duzo czytac i o celowym przesuszaniu rowniez czytalem. Robi sie to pod koniec flo i zwieksza to ilosc zywicy oraz zawartosc thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JACK HERER 34 DZIEŃ 

Jest on w 5l donicy taki mały projekt chciałem zobaczyć jaki będzie wynik z tak małej rosliny  

 

A4F450AB-048C-42F3-BE66-7D06ABDF4461.jpeg

5F54CEB2-BC2E-4F5D-8871-4F1018398F8F.jpeg

CRITICAL 33 DZIEŃ

265A7F0C-0198-47A7-A70B-D092C200E08A.jpeg

F920A324-55B8-4E9E-B517-1E54405C9288.jpeg

MAC 1 HARDCOR 30 DZIEN 

Jak dla mnie najlepsza odmiana jaka paliłem i miałem i będę do niej wracał 

 

A59A5675-4193-4AAD-9AEA-CBCF9F061CF4.jpeg

B3393764-123D-4235-A1A4-9B5128EC57B0.jpeg

F2A4DEEE-1624-455F-9113-245B34678BA3.jpeg

AE83350C-0CB2-4EE4-BFC4-7BF01DC0844A.jpeg

C37445A1-289A-4365-BC67-4D1CE82B2224.jpeg

B05A2677-B9E3-45D1-A175-AF1A6167D80B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako Zawsze lepiej przesuszyć niż przelać, ale każdy błąd będzie negatywnie wpływał na roślinę choćby opóźniając jej rozwój ze względu na gorsze warunki uprawne, do jakich też zalicza się niewłaściwe podlewanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 40 

kolejny raz troszkę przesuszyłem je ale tylko troszkę 😂😂 większa połowa za mną coraz bliżej do kosy 😂😂

34845A7A-E42F-4A6A-A43A-4A4ABEE46F7F.jpeg

0358166E-6430-4CEF-B966-43D7D147FE3C.jpeg

3B5C3570-1A71-448E-92AC-1ACB80B1D819.jpeg

3AF7654B-20C7-403D-A578-60615F278C38.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...