Skocz do zawartości
Monako

MAC 1 x Hardcore OG / Jack Herer / Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 21/8/1 Jack Herer 

21/9/0 Critical Mac1

Warunki jak na ta chwile to 24/25 w dzień RH 55/60%
18/19 w nocy Rh 62% ale teraz będę zbijał powoli 

Rośliny ogólnie przez cały ten okres dostały raz Tera Vega 2ml/l

Co Trzecie podlanie a podlewam co trzeci dzien  dostawały ukorzeniacz po 2ml/l oraz Enzymy pierwsze dwie dawki po 0.5 ml/l pozniej 1ml/l 

CallMag dostały dwa razy pierwsza dawka 0,3ml/l a druga dawka 0,7 ml/l i to by było na tyle 

Lampa jest na 50% ok 35/40 cm od roślin 


Jack najmniejszy ale najszybciej zaczyna kwitnąć ale koleżanki są na podobnym stadium może trochę im brakuje ale trochę 😂😂

 

AAFB6B3A-76C4-471C-B81F-075A2A9DB2EF.jpeg

31A860D8-0BB7-4023-895F-36C71AA695E3.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Nie do końca, bo są na głodówce, słabo je karmisz, mają taką dietę, jak dla modelki anorektyczki, czyli jedna marchewka, brokuł i kawałek ziemniaka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako Jakie masz nawozy do dyspozycji? Bo nie wiem, a to istotne, jak mam ci rozpisać nawożenie na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy komplet od Plagronu razem z power boostem

dodam ze one w normalnym świetle są ciemne i to są zdjęcia jednego szczyta który jest mocno rozbudowany i czy to jest normalne ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako To daj tak,  grow 4 ml i do tego 2 ml bloom , bo rośliny wchodzą na kwitnienie, co widać na podstawie prefolwerów, jakie się pojawiły.  To dawki na 1 l wody. Mówię o tych dwóch na tyle, a tej na przodzie, daj 3 ml grow i to wystarczy, jak chodzi o podstawki. Do tego daj wszystkim rośliną ukorzeniacz i enzymy w pełnych dawkach na 1 l wody plus calmag 0,4 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale to chodzi Ci ze one są jasne ? Bo jak je wyciągam z box to są mega ciemne chyba ze po szczycie sugerujesz ze się słabo rozwija 

bo mi się nie podoba to ze na jednej łodydze jest dużo innych kwiatów i czy to jest normalne 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Monako  Pokaż je bez światła, tutaj wyglądają jak mocno głodne.

Jak chodzi o ich budowę to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 8/7

Rosliny na ta chwile prezentują się dobrze nic chyba im nie brakuje wczoraj doszły nowe stymulatory wiec przy następnym podlewaniu zapodam PowerBuds i Royal Suger  zalecane dawki i niech się rozwijają 😂😂

@Zielone krainy zrobiłem zdjęcie w normalnym swietle 

czy może być 23/24C w dzień a w nocy 18/19 ? Bardziej jest 20 ale to takie pytanie ?

F733A42F-1153-4E9E-A420-E158A7EAC4E0.jpeg

499DBB54-60E7-47A8-A528-E72F543BBC4E.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB w pomieszczeniu gdzie stoi Box to mam w dzien ok 18/19C po czym w nocy spada do 15/16C a w box mam zazwyczaj 23/24 C w dzien a w nocy 20C utrzymuje Kablem grzewczym i termostatem elektrycznym widać ze rosną wiec nie jest złe 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...