Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Prepers To się da zrobić, ale mi się nie chce mówić ci, co lać na 6 doniczek z osobna , bo każda wymaga innego traktowania już teraz, a jak wejdą na kwitnienie to już w ogóle będzie inna jazda. Jak ktoś cię pokieruje to trzymaj wszystkie sześć sztuk, bo sam nie masz wiedzy, aby je doprowadzić do końca z pomyślnym rezultatem. Zatem polecem zostawić dwie, lub trzy sztuki, jakie lepiej rokują i nauczyć się na nich uprawy, a resztę usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

@vego1989 Ale zamykam relacje 

@vego1989 Oczywiście rośliny nie do ścinki, wszystkie mają się dobrze, i dziękują, że prepers nie jest na tyle przyjebany, żeby się słuchać zielonego xd. @Zielone krainy Niby chłop z doświadczeniem, a rady jak zwykły amator xd, jak ty se wyobrażasz wypierdolić 3? Serca niemasz, ogarnę temat sam, a twoje rady to do wora można schować, może i masz rację że są braki, ale zamiast pierdolić mogłeś rzucić radą, a nie swoje przemyślenia, te 6 kobiet w złej ziemi to najlepsza nauka nawożenia dla amatora, którym jestem, pogadamy za rok. Pzdr 

IMG_20231104_075012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Uprawiaj ile chcesz roślin, i jak chcesz , ale nie mając wiedzy ani doświadczenia wymagasz , by inni uprawiali za ciebie. Na wegu sobie nie radzisz z roślinami, to co będzie na zaawansowanym kwitnieniu? Założyłeś sobie, że uprawa jest banalnie prosta i pójdzie ci to, jak krojenie i smarowanie masłem chleba, ale tak nie jest. Jak się zaczyna przygodę z uprawą, to startuje się od małych powierzchni, a potem stopniowo je zwiększa, jak ma się wiedzę i doświadczenie uprawne, a ty zacząłeś od 1,44 m2. Nikt ci oczywiście tego nie zabrania, jak chcesz to duży pokój przerób na growbox i uprawiaj nawet na 20 m2, ale rozsądnie patrząc tak się nie zaczyna, to jakbyś chciał się nauczyć pływać i uznał, że najlepszym pomysłem będzie wyskoczyć z łodzi na środku morza przy wzburzonych falach, bo jak nie utoniesz to staniesz się od razu mistrzem pływackim, a jednak w takim wypadku najprawdopodobniej utoniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Skończ pierdolić, a jak nie chcesz pomóc to wypier..., chciało ci się tyle pisać, a ciężko ci było ponumerować 1,2,3,4,5,6, i napisać jakie braki widzisz tam, wolales się produkować że za dużo drzewek... Ogarnę je jeszcze, a nie wydaje mi się że lepiej by mi poszło na 2 rośliny  mam teraz 3x więcej do eksperymentów, i 3x więcej nauki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega spokojnie nigdzie się nie zawijam, pokazałem koledze który wiem że zna się na rzeczy, i działa bardzo długo. Powiedział żebym wykiełkował drugi namiot co zaraz przyjdzie do rozłożenia, i eksperymentował, i się nie słuchał takich baranków jak zielony, bo moje 6 panien są w dobrej kondycji, a te dolne liście to efekt przesuszenia i płukanki, przesuszenie jest przez za mało wody, i grzejnik między doniczkami, jasne że planta mogła być lepsza jakościowo, ale do nauki mam idealną sytuację. Mówi żebym usiadł porobił se fotki każdej, otworzył stronę z niedoborami zapisał czego na moje oko brakuje, poczytał skład nawozów. A co do relacji zostaje

@Zielone krainy dziękuję 

@WymiataczMega Z relacją był taki problem ze chciałem się posłuchać kolegi, i kiełkować już nielegalną ilość, ale nie pcham się na przypal moje 3, i żony 3 narazie wystarcza, a namiocik 2m2 poczeka sobie na nowy rok, i sezony. Nie miałbym serca ich ściąć, i niemam serca ich zaniedbać, mam naprawdę mało czasu na nie zapierdalam jak wół ostatnio, ale juz dziś leci l4 i układam im jadłospis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wtrącać ale @Zielone krainyma troche  racji. W sensie ze od początku to ktoś prowadzi twoja uprawę (wszyscy?) Twoimi rękami. Nie ma co się spinać, to forum nie jest od obrażania kogoś. Nie jestem tu długo ale widzę ze wszyscy maja tu do siebie szacunek i pomagają jak mogą. Ale nikt nie jest w stanie prowadzić za Ciebie uprawy. Bo jak zauważyłem, od początku pytasz o każda pierdołe, i nie dziwie się ze ktoś może już mieć dość. Nie spinalbym się @Prepers na twoim miejscu bo ziom pomagał Ci od początku a Ty go teraz zwyzywałeś. Sam prowadzę dwa krzaczki i widzę jak trudny to jest temat. Na forum można pytać chyba o wszystko ale wydaje mi się ze tez trzeba to umieć zbalansować. Rozumiem tez Ciebie @Prepers ze chcesz mieć wszystko idealne od samego początku, ale troche luzu ziom!

5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaqubek000 Zgodzę się z większością co napisales 🙂 Nie potrzebnie wtrąciłem 'wypierdalaj', i baranek bez urazy zielony to nie na ciebie wkurwiony wczoraj, i dziś jestem xd Poprostu nie pokrywa mi się z tym co mówią mi growerzy nie z forum, a tym co pisze zielony, i dalej uważam że najlepsza nauka jest jak najwięcej drzewek, i próba ogarnięcia tego. Co do pytań o wszystko to napisał kilka razy że będę pytał o głupie rzeczy, i że jak komuś się nie podoba niech poprostu pominie przecież, i tak do teraz posłuchałem się chyba tylko Wymiatacza.

@Zielone krainy Tak więc zielony, jak poczules się urażony, dostałeś rykoszetem, bo już byłem wkurwiony, a ty dowaliles do pieca tymi swoimi wypocinami 🙂 Pzdr 

 

 

@WymiataczMega A tu po wczorajszym nawożeniu skok wzrostu, i zanik niedoborów. Na każdej gorilli zaczęły się pięknie formować topy

IMG_20231104_155245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Ale ja ci to wysłałem, bo trochę siedzisz w temacie moich roślinek, a nie z zapytaniem co mam zrobić xd

Zmieniam prowadzenie relacji, i więcej nie pisze co chce zrobić, tylko co zrobiłem.

Ewentualnie wstawię jakieś fotki niedoborów, i wypisze co uwazam że to jest, a wskazówki wezmę tylko pod uwagę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers rób co robisz i co uważasz za słuszne. Nigdy mnie patrz czy komuś się podoba i czy ktoś bije brawo.. bo pierdolca prędzej dostaniesz 🙂

Ja jak zaczynałem na BioTabs to mi mówili że to gówno i że bez sensie.. tylko dlatego że nikt tu na tym nie leciał.. więc jak ktostmi mówi że coś nie ma sensu to tym bardziej wjeżdżam w temat jak w świeży boczek 🥓 i rozpierdalam po bandzie 🙂

Jak sadzilem 18 sztuk na 0.7m2 to pisali że to bez sensu.. że tak się nie robi.. że kodeks growera.. kurwa.. 😄 ludzie co samo czegoś nie robią często pierdolą żebyś tego nie robił tylko dlatego bo sami nie chcą sprobowac.

Jak z 18 zostawiłem 15 sztuk i wyrosły to już ślinka leciała.. i nie było pierdolenia że robiłem coś czego nie wolnow 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers polecam jedna uprawę na Biotabsie.. wtedy dużo mniej problemów z niedoborami.. bo wszystko leży w ziemi i pracuję.. a roslina sama pożera co potrzebuję. 

Prostota zawsze się obroni 😉

I przede wszystkim.. dont panic its oeganic 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie bój się mister xd Może spróbuję jak ogarnę biobizza dobrze, jak mi pójdzie pomysl to będę miał jeszcze 9 roślinek które będę 'pomagal' uprawiać na legalu, wtedy zrobię 3 roślinki w metrze sezonowek na biotabsach.

@Mr.Green A ziemię kupujesz do tych swoich bio tabsow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...