Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB sprawa załatwiona jak narazie muszę chłodzić, utrzymuje 24 stopnie, uszczelnilem okno styropian+ pianka montażowa, w oknie była szyba zasuwana trzymająca się na gwoździach, najpierw dałem styro+pianka zostawiłem pusta przestrzeń zasunalem szybkę i dookoła szybki poleciałem silikonem, nastąpiła widoczna poprawa. Plan jest reagować na spadki temperatury,między styro a szybkę wejdą jeszcze koce, lub jakaś wełna, do tego kupuje grzałkę tą w krztalcie rury 80 Wat, a farelka z termostatem już stoi( to będzie rezerwa jakby się nie obyło bez) 

Mogę jeszcze 5 ścian od grow boxa cienkim styro okliec, i też będzie trochę lepiej 

Zdecydowałem się na nawozy organiczne, z tej samej firmy pH+ i pH -@vego1989

Screenshot_2023-10-11-09-02-00-764_com.miui.gallery.jpg

@vego1989 inwestycja w przyszłość, produkcja musi iść szkoda namiot zajmować xd A w tego grow boxa chce jeszcze min 5000zl włożyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jednak herbatka @Mr.Green odstrasza 🙂

Czyli jedziesz na tym co większość forum 🙂

Teraz z temp jest jeszcze w miarę... jazda się zacznie jak będzie na dworze +5, -15 stopni 🙂

Ty masz łatwiej bo możesz lampy nie gasić i temperatura się ogarnie 😛

Ja już patrzyłem czy jakies odpady styropianu się nadadzą do oklejania.... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB

Następnym grow zaplanowany xd FAT bannana auto X3 koledze z 6 410g wyszło dobrego stuffu jak zapaliłem chwilę temu wiadro w pracy tak wszystkie maszyny źle poprogramowalem xd

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green a mi się wydaje ze nie w tej suszarce.suszylem ja w różnych warunkach praktycznie w każdych lato wiosna i nie dbałem o temp i wilgotności. Bo ty mi zaraz napiszesz że włączasz klimę podczas suszenia w lato żeby było 20 stopni w pokoju hah. Normalnie ten wentylator w tej suszarce może i być za mocny bo pierwsza warstwa od wentylatora z góry w 7 dniu jest wysuszona bardziej niż reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 nie mam klimy. U mnie wiszą na sznurku w kuchni 😄

Nie napisałem że w tej suszarce. Napisałem ogólnie. Złe suszenie potrafi zjebac smak  🙂 nie miałem styczności z suszarkami i nie oceniam ich pod kontem jakości produktu, tylko proces suszenia o którym napisałeś że jakby nie miał znaczenia.. gdzie i jak. Może źle zrozumiałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...