Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

coś tam po scinalem , Black Afgan cały ścięty no i po części white Russian, ostatnie dwie czyli white Afgan czeka na swoją kolej 

Screenshot_20240318-200836.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś robiłem przegląd triohomy a tu ciągle ta czarna mamba na gapę ja Spiderman czarny emigrant 🤣 druga roślinka bardzo liściasta ale za to topy najbardziej twarde i żywiczne po dotyku bursztyn wchodzi na pełni , weekend kosa i wstawię foty ,

Screenshot_20240320-204754.png

Screenshot_20240320-204232.png

a tu pedał ? dobrze widzę ? przeglądam całość a tu coś takiego z white Russian która została ścięta do połowy.

Screenshot_20240320-205841.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosa poszła tego Ruska, zostały ostatnie dwie niby te same ale geny całkiem inne white Afgan później wstawię fotę dla przykładu , niby liściasta jebaniutka ale bursztyn zbiera się niesamowicie szybko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczyt white Afgan , resztę topów wstawię później myślę że będą suche , zapomniałem dodać że ścięta do połowy ale w piątek idzie całą kosa a ostatnia potrzebuje trochę czasu , uparta zdzira 

Screenshot_20240325-182649.png

Screenshot_20240325-182538.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzymać tak topy niby suche gałązka nie strzela tylko giętka jest . jeśli włożę do pojemnika i będę otwierać co dzień po parę godzin plecha nie wejdzie ?

IMG_20240326_193257683.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 ja po 7 dniach gdy lodygi byly jeszcze elastyczne dalem w sloiki i otwieram je "przy okazji". Po dwoch dniach lodygi sa juz kruche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też tak robię, przeważnie przez to że zwierzchu jest ok ale w środku jeszcze mokre więc już kładę do słoika żeby te zwierzchu nie przezchlo zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już schowane do pojemnika wsumie dwóch bo szczyt osobny VIP 🤣 ale skosztowałem tego white Afgan i mega kot wyszedł jestem orze chuj w szoku 😁 ciekawe co ostatnia dama mi ofiaruje mimo tego że chciała być pedałem ale topy za to mega twarde i żywiczne żadna taka jebaniutka nie była jak ostatnia 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia na polu bitwy, zrobiłem czystki w liściach 🤣 ale jeszcze jej brakuje ociąga się ...a tutaj została reszta z poprzedniej ścinki czyli white Afgan, pełen koszyk plus porozwieszane z jakieś 8 dobrych tłustych topów 

IMG_20240328_201933473.jpg

Screenshot_20240328-202551.png

początek plechy ? jeśli nie wyraźnie widać to jutro wstawię lepszej jakości.

Screenshot_20240328-204515.png

początek plechy ? jeśli nie wyraźnie widać to jutro wstawię lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia roślinka plecha idzie pełną parą wycinam ale nic z tego , szczyt dziś skosilem doły sprawdziłem fotę wstawię później 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...