Skocz do zawartości
polecam 420

3 White Ruskie - 3 Black Afgan / MarsHydro TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

leje tak jak należy i na załączonym zdjęciu tym co widać , czego może oddać za mało cal magu ? NPK z canna nie dawałem jeszcze podlewam co drugie podlanie nawozami 

Screenshot_20240207-162131.png

Screenshot_20240207-152620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trochę przesadziłem jeśli chodzi o azot bo na oko waliłem 😁 ale ostatnio wałem wodę czysta 

zaraz zrobię  fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazur w górę oznacza, ze dużo zarcia mają,Nie głodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polecam 420 ja bym wodę samą lał.Ca i Mg to zależy jaką wodę masz.Ale tak czy tak nie mieszałbym nic tym razem.

Albo nie zaszkodzi, jeśli miałby to być najwazniejszy nawóz jaki świat widział czyli biohumus.Wtedy na tabelki nie patrz nawet tylko lej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem idzie odróżnić triohomy na tym zdjęciu ? 

Screenshot_20240212-175808.png

Screenshot_20240212-175716.png

W dniu 07/02/2024 o 21:49, Lasir napisał:

Pazur w górę oznacza, ze dużo zarcia mają,Nie głodne...

to tylko Black Afgan tak ma cały swój j żywot w górę 😁 liście nie opadły,  nawet jeśli ja chciałem przesuszyć wytrzymałość jebana ma jak kaktus 😁 pewnie na plonie może się to trochę odbić ale mój kaprys i ciekawość wygrała 😁 niedobór znikł po podlaniu lub nadwyżka odżywek które na oko dałem ... jutro zapodaje sok z banana i obczajamy na ścinkę, całość wstawię na sam koniec czyli zdjęcia podsumuje wszystko co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo

W dniu 07/02/2024 o 21:49, Lasir napisał:

coś edytuje ale nie zwracajcie uwagi 😁 nie no będę trzymał tak długo aż spuchną do pełnego kwiatostanu fotki robię z tele na micro i widzę że topy muszą puchnąć także amatorem może i jestem w indoor ale na oudoor uprawiałem i kwiatostany znam. czyli widać również różnice między przezroczyste a mleczarki tu co wstawiam ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 07/02/2024 o 16:25, polecam 420 napisał:

leje tak jak należy i na załączonym zdjęciu tym co widać , czego może oddać za mało cal magu ? NPK z canna nie dawałem jeszcze podlewam co drugie podlanie nawozami 

Screenshot_20240207-162131.png

Screenshot_20240207-152620.png

Nadmiar azotu popalone końcówki, i ciemne liście jak miałeś bio grow 3ml to daj 1ml następnym razem, ale całkiem nie schodz mocno ogranicz 

Nalej może raz jeszcze wody, resztę nawóz lej tak samo 

Moim zdaniem masz je ładnie dokarmione, tylko nadmiar azotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że azotu powinno mniej się lać i jestem świadomy że dałem za dużo ale to wszystko jest na szybko robione przed dziećmi i najarany to pewnie dwa razy wlałem azotu 😁 czekam do ścinki aż ładnie wszystko wyjdzie cierpliwości mi nie brakuje ale jarania brakuje 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...