Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB no jak widac na ostatniej focie w gornym lewym rogu🙂 Paten bardzo fajny. Dokupilem do tego mocowanie do rury pod 125mm i mam w koncu wlot w odpowiednim miejscu. Wlasciwie bardziej pasowal by mi od tylu ale box jest dosuniety do sciany a miedzy nimi jest jeszcze arkusz styropianu. Dodatkowo mozna dokupic inne akcesoria do tego wlotu jak np "zaluzja" aby swiatlo nie wlatywalo do srodka czy jakies inne pierdoly. Fajne jest tez to, ze w boxach secret jardin sa wlasnie takie wyjscia w zestawie i samemu ustala sie ich umiejscowienie. Szkoda, ze ja kupilem jakas bida serie ale na nastepny sezon mysle nad drugim boxem albo jednym wiekszym 120x60  z secret jardin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie wiam jak inne ich serie ale moj jest ok. Stelaz wydaje sie byc wystarczajaco mocny mimo, ze laczenia sa plastikowe. Material z ktorego jest zrobiony jest kurewsko mocny. Mialem problem zeby wyciac otwor😅 jedynie otwieranie moglo by byc na bok a nie do gory i okienko rewizyjne z przodu a nie z boku bo dla mnie jest teraz bezuzyteczne

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala zmiana planow. Weg bedzie krotszy niz myslalem. Chcialem zrobic okolo 35-40 dni wega ale przelacze je w 30 dniu czyli w srode bo robi sie gesto a nie chce przedobrzyc. Pp wczorajszym dogieciu szczyty elegancko sie powykrecaly w strone swiatla i praktycznie nic ich nie zaslania

Screenshot_20231112-174340_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęsto to i tak będzie 😄 Lepiej jak jest gesto bo wtedy jest z czego wybierać 😛 Śmiało możesz je potrzymać jeszcze jednak postąpisz jak uważasz 😛

Po przełączeniu to i tak wszystko wystrzeli w górę najprawdopodobniej 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no wlasnie biore pod uwage ten wystrzal po przelaczeniu. Nie mam doswiadczenia wiec wole mniej a luzniej zeby pozniej nie narobic balaganu🙂 narazie idzie wzglednie dobrze (moim zdaniem) wiec niech tak juz zostanie do konca😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejowanie zakonczone. Dzisiaj przyszedl moment na olej neem. 2 roslinki dostaly po 500ml wody z olejem (10ml oleju na 1.5litra wody). Trzecia musi poczekac do jutra bo ma jeszcze zbyt wilgotno. Nie wiem czy dobrze to widac na zdjeciu ale niektore liscie maja jasne koncowki. Czy jest to normalne czy moze powinienem o czyms wiedziec?😅

20231113_141807.jpg

20231113_141850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ziemia nabita i chcialem je przesadzic ale ktos tu doradzil, ze nic im nie bedzie😐 Z lampa moglem troche przegiac bo wisi 40cm od szczytow i dawala na okolo 85%. Zmniejszylem na 75%. Jest plasko bo tak je rozlozylem w doniczkach zeby byly rowno. A ze rosna w miare rownomiernie...

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 👍 zrobione. Jak juz o lampie... mozesz napisac na jakich mocach operowac w danych momentach wzrostu/kwitnienia? Oczywiscie na swoim przykladzie bo nie ma uniwersalnej zasady. Nie umiem znalezc zbyt wiele info o swojej lampie i stad te 85%😅

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...