Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20/10/2023 o 14:40, moonkagliwicee napisał:

Dzien 5. Wszystkie roslinki powoli sobie rosna i na ta chwile wydaja sie wygladac ok. Nie wiem tylko czy nie sa za bardzo wyciagniete...🤔 ziemia nadal mokra mimo, ze pic dostaly dwa dni temu. To chyba przez duza wilgotnosc w boxie

Screenshot_20231020_143458.jpg

Tu ewidentnie się wyciągają.Ta z prawej ma niedobór fosforu a ta z lewej azotu.Na tej trzeciej widzę pleśń.To nie żarty.Jest rozwiązanie tylko jedno.Zmień rękę którą podlewasz.Aha wyczytałem, ze lewą lepiej sativy a prawą ruderalis.O indice nie wspominali bo to podobno teoria spiskowa że istnieje.

 

Tak na poważnie to kup mikoryzę.Dobrze robi roślinie i zabija robactwo wszelakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikoryza i o reszcie powoli możesz zapominać.Najlepiej wydana kasa podczas grow.Trust me!

@moonkagliwicee Wybacz sarkazm ale nie mogłem się powstrzymać 🙂

Chcesz tanio uprawiać.Da się ale trzeba więcej dać od siebie.Moje obecne grow kosztowało mnie 20 za nawóz i prąd wiadomo.Nie ustanowie żadnego rekordu ale mam szybkie i prawie darmowe grow.No i całkowicie organiczne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie!

To masz na hortensje czy inne przebiśniegi. 

Poszukaj orki 🙂

Tego ssaka co jak ryba wygląda 🙂

Dodaj slowo mikoryza w googlach 🙂

Kupisz w nl.Jak u nas na wsi sprzedają to u Was ma nie być :)) to ja się pytam GDZIE?

Hehe sorry ujebałem się :))

Biopon raz do paprotki wcisnąłem i zaczęła schnąć.Teraz poważnie.Za dużo dla niej było.

Mikoryza jest bezcenna.Tu nie oszczędzamy! Mikoryza to podstawa całej flory na świecie.

Edytowane przez Lasir
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir znalazlem ta z wodnym ssakiem. Pytanie czy w proszku czy w plynie?

Rano ziemia dostala oprysk z naparu z rumianku (8 woreczkow zaparzonych  w 500ml wody) + wlecialy zolte lepy. Bardzo jestem ciekaw efektywnosci dzialania rumianku ale i tak w razie czego bede mial na stanie ojejek neem

Screenshot_20231024-075114_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ziemiórki sypnąłem mączki bazaltowej bo mnie grolsch namówił.... nie wiem czy zadziałało ale ziemiórek prawie nie ma.... 1 sztuka czasami gdzieś wyskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moonkagliwicee napisał:

@Lasir zamowilem. Tanie nie bylo wiec mam nadzieje na jakies widoczne efekty😂

Chwalcie się co tam zamówiliście... bo ja też coś zamówiłem ale 20pln za 75ml.... Mycoterra Pandora.... ciekawe czy to to samo 🙂

ps. a znalazłem coś... ale tam jest rekin nie orka 🙂

ps2. z orką też są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB

3 godziny temu, WBB napisał:

Chwalcie się co tam zamówiliście... bo ja też coś zamówiłem ale 20pln za 75ml.... Mycoterra Pandora.... ciekawe czy to to samo 🙂

ps. a znalazłem coś... ale tam jest rekin nie orka 🙂

ps2. z orką też są

To nie to samo.Powiem, że wręcz co innego 🙂 podobna  nazwa.Miko to grzyb, ryza to korzeń.Tak w uproszczeniu.

P.s ja uprawiam bez kupowania nawozów od pewnego czasu więc się nie pochwalę zakupami.Ale jakbym Ci powiedział co do ziemii dodaję jak przesadzam...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie dziwnych plam, ktore pojawily sie kilka dni temu na lisciach... Zaczerpnalem wiedzy z zagranicznych forum i wydaje mi sie, ze winna jest ziemia. Za slabo ja przeplukalem i na starcie miala zbyt wysokie EC. Mloda roslinka dostala natychmiastowego strzala mocno stezonych skladnikow odzywczych. Gdybym lepiej przepukal ziemie to EC bylo by nizsze i skladniki odzywcze powoli uwalnialy by sie podczas kazdego podlewania. Zaczynam sie zastanamiac nad przesadzeniem ich w inna mniej nabita ziemie np lightmix ale nie wiem na ile porosly korzenie. Z drugiej strony zawsze moge wrzucic nowe pestki bo mam maly zapas...

Moja teoria w sumie miala by sens. Sadzilem juz w tej ziemi i nie mialem nigdy takich cyrkow ale zawsze mieszalem ja z kokosem w proporcjach okolo 70% kokos i 30% allmix. Jako, ze kokos jest jalowy to skladniki odzywcze z allmix rozeszly sie w mieszaninie i nie bylo problemu z ich naddatkiem. Nie ma to jak nocne rozkminy z jointem w reku🤣 Dzisiaj mieli mi dostatczyc zamowiona mikoryza orca ale cos poszlo nie tak. Moze ona mnie podratuje ale najpier niech przyjdzie🙈🙈

20231026_112743.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...