Skocz do zawartości
moonka

Moj pierwszy indoor. 2x purple bud 1x master kush. Viparspectra P1000

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 z tym nawilzaczem jestem w stanie utrzymac stabilne 63-65% wiec zahacza o wymagane minimum ale moglo by byc lepiej😅 nie usmiecha mi sie kupowac nowego nawilzacza bo i tak sam zakup boxa byl spontanem, na ktory poszlo troche za duzo siana🙈😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee @WBB  a właśnie że nie 200 euro 😄

Jest to tani nawilżacz powietrza.. taki prawdziwy. Nie ultrasoniczne gówno do zapachów które nie wiele nawilża tylko nawilżacz parowy który podgrzewa wodę i taki jestem w stanie zaakceptować bo te ultradźwiękowe to nie dla mnie 🙂

 

Screenshot_2023-10-12-11-08-12-851_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja mam jakiś za 100pln i potrafi wodę po ścianach lać.... nie wiem czy to ewaporacyjny, ultradźwiękowy czy jaki jeszcze 🙂

Jeden minus to zajebane wszystko takim szarym osadem.... ale jak wylatuje z boxa to poleruję żarówę jak berło.... na flo :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest osad to jest zapewne ultradźwiękowy.. i tego właśnie nie chcę 🙂

To działa inaczej niż normalny nawilżacz. Ja miałem taki zwykły i chuja pomagał z wilgotnością.. mam swoję lepsze patenty na sadzonki i młode rośliny bo miały odpowiednią wilgotność 😉

A najprostsze patenty są najlepsze 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasionka od wtorku w ziemi i nie widac zeby chcialy sie przebic... Zaczynam podejrzewac, ze cos z nimi nie tak. Byc moze pierwsze podlewania byly zbyt skromne i padly🤔 poczekam do jutra a jesli nie bedzie zmian to kielkuje nastepne pestki bo jak zwykle zamowilem 2x wiecej niz potrzebowalem😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ostatniej szansy. Nie znalazlem kubeczkow wiec przykrylem ucietymi butelkami. Dodatkowo zwiekszylem moc lampy zeby podniesc troche temperature oraz wylaczylem nawilzacz bo dmuchal by bez potrzeby. Do rana maja czas a pozniej palec grzebalec wkracza do akcji🤣

Screenshot_20231013-132321_YCC365 Plus.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...