Skocz do zawartości
Gość

White Widow, Strawberry Banana | 50x115x170 | lampa Lumatek 250 HPS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28/12/2023 o 12:34, szamayo napisał:

@Pablo 1988

Co do wycinania tych wiatraków co pytałeś to nie chce podpowiedzieć ci źle, kiedyś widziałem fotorelacje jak ktoś systematycznie obrywal z liści odsłaniając topy i one puchly na zdjęciach ładnie tylko pytanie ile on tych liści obrywal, ja u siebie poleciałem za grubo trochę, ale zaraz będę obrywal kolejny raz tylko teraz mniej żeby lekko odsłonić topy a nie żeby były gołe 

Patrzę tak sobie i zobaczyłem i powiem Ci tak ja na mojej uprawie robię regularnie fryzjera teraz na obecnej chyba czwarty raz i pięknie topy puchną i będę tak robił póki co bo jeszcze nie zjebalem przez to uprawy ale tak mi się tylko wydaję ale co do zbiorów i mocy wychodzi to zacnie ale nie będę nikomu podpowiadał aby tak robił bo to wszystko robię na własną rękę także wiesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo @WymiataczMega  podebralem te z dołu  powiem wam szczerze ze material spoko działa z opóźniaczem wiecie o co chodzi 😁 ale myślę że dwa tygodnie lepiej dojdzie i napewno zrobi robotę pozdro yoooo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @moonka wiadomo chłopaki, że jeszcze nie będzie gotowe, ale Pablo wyjezdza 15 z tego co pisał wiec wiadomo że roślina nie będzie miała czasu żeby dojść, ale żeby zajarać to już będzie mordziaty miał materiału, takie moje zdanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@vego1989 @moonka @szamayo PANowie poszla do scinki szkoda ze nie doszla do konca uprawę uwazam za nie do konca udana  no coz napewno lepsza niz pierwszym razem Serdecznie Pozdrawiam Dobrych  Ludzi a lamusy dupa cicho elooo  yooo i napewno do następnego Pozdro moje małe kanalie😎😅😘Panie @Tester  Proszę o Closed szkoda zasmiecac forum 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, WymiataczMega napisał:

@Pablo 1988 już?

Nie wytrzymał bo pewnie chce jeszcze zapalić swojego shitu przed wyjazdem 😛

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...