Skocz do zawartości
IridiumXan

Acapulco Gold x1

Rekomendowane odpowiedzi

@IridiumXan nie wiem co jest temu automatowi. Z pewnoscia coś dziwnego i niedobrego.. to zolkniecie jednego topa kojarzy mi się tylko z tym że on umiera i się psuję.. 

Jakie tam są trichomy? 

Innym dość logicznym wytłumaczeniem jest to że jest skopana od nawozów mineralnych. 

 

Screenshot_20231227-142348.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Eh no możliwe że to to. Wydaje mi się że i tak pora ścinki więc nie wiem czy się nada do czegoś? Nie mam jak tych trichomów zobaczyć. Ani lupy ani mikroskopu a telefon jak na złość nie domaga i makro nie chce zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan nawozy mineralne trzeba umieć. Mineralne to nie moja zabawa. Właśnie dlatego chociażby żeby rośliny nie wyglądały na takie popalone. 

Automat tym bardziej potrzebuję mniej nawozów a widać że jest przekoksowany.. 

Osobiście to bym tego nawet nie palił ziomek. To tylko jednak moja opinia i nie musi być słuszna i nie powinieneś też jej rozważać. 

Samemu też trzeba się uczyć uprawiać. Czytać, oglądać i kombinować.. nawet super Zielony nie zrobi z Ciebie growera dopóki sam się nim nie staniesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@IridiumXan nawozy mineralne trzeba umieć. Mineralne to nie moja zabawa. Właśnie dlatego chociażby żeby rośliny nie wyglądały na takie popalone. 

Automat tym bardziej potrzebuję mniej nawozów a widać że jest przekoksowany.. 

Osobiście to bym tego nawet nie palił ziomek. To tylko jednak moja opinia i nie musi być słuszna i nie powinieneś też jej rozważać. 

Samemu też trzeba się uczyć uprawiać. Czytać, oglądać i kombinować.. nawet super Zielony nie zrobi z Ciebie growera dopóki sam się nim nie staniesz 😉

Oj tam bez przesady, lepszy przenawozony mineral, jak kombinowane np. cukrem uliczyny materiał.

@IridiumXan Ja bym to dotrzymał, a jak będzie smakować, i klepać to spalił, tyle wpierdalasz gówna na codzien ze sklepu daj se siana, jak będzie dobre to pal 🤣🤭🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers

23 minuty temu, Prepers napisał:

Tyle wpierdalasz gówna na codzien ze sklepu

Jak wpierdalasz to wpierdalasz 😄

to trochę jak z fetą.. zresz to zresz 😄 nie zresz to nie zresz 😉

Dlatego tylko organika 

Elo :roorrip:

@IridiumXan stary serio nie wiem co mam Ci doradzić i jakie efekty miała by ta rada przynieść.. 

Nigdy nie uprawiałem w mineralnych więc nie wiele mogę się wypowiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan Posluchaj się Resio, a nóż widelec będzie dobra 😉 trzymam kciuki

@Mr.Green No stary napracował się nad tym, na codzien wdychasz z powietrza więcej szkodliwych substancji, i nie mówię że niemasz racji, ale się chłop napracował nad nią, i jak by smaczna była, i klepała to nie miałbym oporów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...