Skocz do zawartości
IridiumXan

Acapulco Gold x1

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza uprawa nie pykła, pora na podejście numer dwa. Acapulco Gold, od razu w 8L doniczce, doświetlana przez Mars Hydro TS600 w boxie 40x40x120.

Pierwsza pomoc od @Zielone krainy Więc liczę że się uda :D

Aktualnie tylko Rhizotonic i Cannazym, reszta nawozów z ziemi Royal Mix od plagronu.

Dzisiaj 10 dzień od wyjścia z ziemi.

Przyjmę wszystkie rekomendacje.

 

IMG_6612.JPG

Pewnie mogłem jeszcze jedno wcisnąć do boxa ale chyba nie ma co się rzucać na dwa krzaki na raz. Chyba że?....

Edytowane przez IridiumXan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na tego Acapulco, ja ususzyłem sampla full mlecznego w mikrofalówce na 50W 5 min, nabiłem małą lufę pół na pół z tytoniem, zjarałem i myślę w sumie spoko takie delikatne, ale plecy coś mnie rozbolały, to się jebnąłem do łóżka. To jak już się położyłem, to już tak leżałem 2 godziny walcząc z głową, żeby zwolniła z natłokiem dziwnych myśli:classic_biggrin: Trzeba mieć respekt i nie przesadzić, bo rzeczywiście paranoidalnie potrafi zadziałać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jak tak ostatnim razem dorzuciłem automaty i zbytnio się nimi nie przejmowałem.... po jakiś 40g ze sztuki z nich wyszło. I jeden z tych automatów z rozlazłymi trochę topami najlepiej chyba klepie, a jebie skunem strasznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IridiumXan napisał:

@WBB narazie tylko Rhizotonic i Cannazym wg zaleceń Zielonego

A to ja się nie wpierdzielam... gdzie mi tam do naszego Zielonego 🙂

Ja bym u siebie walnął CalMag i pewnie przy okazji coś jeszcze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...