Skocz do zawartości
IridiumXan

Acapulco Gold x1

Rekomendowane odpowiedzi

30 Dni minęło i wygląda to tak. Szału jeszcze nie ma. Liści żółtych trochę nie wiem od czego. Krzak cholernie gęsty ogółem. 

IMG_6688.JPG

IMG_6690.JPG

IMG_6689.JPG

IMG_6687.thumb.JPG.d25266772c83efcbba9ed285a640aadf.JPG

Jest parę uschniętych i żółtych liści. Głównie od spodu. Jest też w miarę na tyle gęsto że nie wiem co odginać i łapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan Widzę, jest ok, wyjada się, zrób tak, jak pisałem ci na prv. Możesz też go lekko przyciąć, jak chodzi o liście, czyli zrobić małego fryzjera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan To co ci przysłania szczyty, a czego odgiąć nie jesteś w stanie, by odsłonić te elementy rośliny, na jakich zbuduje ci topy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IridiumXan według moich informacji to dobrze chodz większość oscyluje przy 26 na zwiększonej wilgotności ale musisz poczekać na odp fachowców bo ja jakąś wiedzę zdobyłem teoretyczna cisnę pierwszy grow przy ktorym mialem sporo problemów już na starcie ale wnioski wyciągam na bieżąco i kolejny bd szedł napewno lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

202160935_IMG_6717(1).thumb.JPG.4b78653b23b03dcf86aa2563ffbaf5ac.JPG

IMG_6716.JPG

 

Maluch to Auto White Widow. Co polecasz @Zielone krainy?

Wiem że wygląda to krzaczasto chwilowo, liście muszą się jeszcze obrócić na dobrą stronę po dzisiejszym odginaniu ale tak ogółem.

Edytowane przez IridiumXan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@IridiumXan Dawaj ukorzeniacz i enzymy niczego nie przelewaj, podlewaj normalnie po całej obiętości, ale w rozsądnych dawkach wody, jakie właśnie do przelania nie doprowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...