Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dalej chciałbym zobaczyć doniczkę w której rośnie...oczywiście z treścią wzwyż 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Mam inne zdanie, ale każdy ma prawo do swojego, jak dla mnie właśnie sztuką jest tworzenie, czyli wykorzystanie potencjału rośliny, by za pomocą treningu i odpowiedniego nawożenia tworzyć własne dzieło, jakie jest jak obraz lub rzeźba, którą formujesz od podstaw od pierwszych dni życia rośliny, zmieniając i kształtując ją według swojej wizji, a genetyka im lepsza tym więcej pozwala z rośliny wydobyć , aby uzyskać finalnie , jak najlepszy rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dalej się zgadzam.Ale ja chyba za bardzo kocham rosliny jako takie.Formowana flora jest przepiękna ale najbardziej doceniam widok kwiatka którego sama natura tworzy i w naszym przypadku nawozy 🙂

A od zdjęcia z profilu się nie wywiniesz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Zaraz będę wrzucał fotki, jeszcze tylko odpisuje innym i pokaże ci sztukę królewską.  :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

8 tydzień kwitnienia, czyli równo 56 dni od pojawienia się prefolwerów. To już prawie koniec uprawy,  kosę wstępnie planuje na 23 grudnia, czyli za 2 tygodnie, gdy rośliny będą miały po 70 dni kwitnienia. Mimo gorszych pestek szczodra ręka zielonego króla doprowadziła rośliny do ich genetycznych granic możliwości, do jakich nie doprowadziłby ich żaden chłop pańszczyźniany z tego forum. :D Król jest zielony i zielone jest jego błogosławieństwo uprawne, a przekleństwo zwiastuje plechę i nieurodzaj, więc lękaj się rolniku słaby, który topy swe pasiesz na organice, jako że niewiele ci trud twych rąk przyniesie, a jedynie jakieś ochłapy :D

1.JPG

2.JPG

Purple Haze.

1.JPG

2.JPG

Orange bud

2.JPG

3.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zdjęcia z profilu.Ja je chciałem zobaczyć w całości.To, że puchną to widze, topy soczyste.Ale mówię, Ci serio ohujałem ostatnio i pragnę oprócz oczywiście wagi zrobić ładną roślinę.Piękną żeby w głowie kręciło się od samego patrzenia, żeby nieśmiały rumieniec łapał a ten drugi wigoru, żeby inne miały kompleksy z jej powodu i nie przez duże oczy tylko piekny kształt jako taki 🙂 Żeby miała to coś w sobie jednym słowem 🙂

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lasir napisał:

piekny kształt jako taki 🙂

Ale topa czy roślin w całości? Przecież jakby Zielony miałby do dyspozycji h 200cm to by nam kopara jeszcze z podłogi się nie podniosła. Z jego poznaniem tej szafki, jak operować światłem w danym etapie życia rośliny, nie mówię już o czytaniu jej jak książki dla dzieci... Ma ta przewagę że myślimy ze do najlepszych rezultatów potrzeba zmian i markowych do tego urządzeń. Nawet sam każe tak myśleć pisząc że jakby miał ten sprzęt to byłoby jeszcze lepiej. Otóż nie. Całun ciemności (pozdrawiam fanów H 3 M&M). Najpierw musiałby zrobić x upraw na tym setupie, żeby go poznać o zyskać przewagę. A wystarczy poznanie tego co się ma, doprowadzenie do granic możliwości sprzętu a później to już tylko rozkręcić metabolizm. A ma też jedną przewagę jeśli chodzi o pompowanie, to trochę jak hmb na siłce. Do póki trenujesz to puchniesz, ale przestań brać albo pompować. To albo wjedziesz na rzeźbę bez masy, albo stracisz wszystko łącznie z rzeźba. Kłócą się bio growersi która ma w sobie pure nature z syntetykiem plokanym na sam koniec żeby było smaczne. Woja natura vs sztuczność i chelaty. Bawi się Wami. Jestem jeszcze bez kawy. I nikogo nie chce urazić. Tak to widzę. Tracicie energię i czas na coś co się nie da zmienić, w sensie Zielonego.

@Zielone krainy może zbyt idealizuje uprawy wcześniej, ale wydaje mi się że ten słabszy gen widać. Nie przypominam sobie żebyś miał takie problemy na wiatrakach w innych pestkach/grow na końcówce. Jak Ty to odczuwasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Mam na myśli roślinę w całości, nie tylko kwiaty.A to, że jakby @Zielone krainy miał więcej miejsca to jestem pewien żeby było co oglądać.Już dawno twierdze, że powinien się powiekszyć jakoś 🙂

P.s polemika nt. bio czy mineralnie też dla mnie nie potrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Możesz mieć racje, ale jak na pestki takie, jakie miałem i tak jestem zadowolony, bo nie ma po pierwsze hermy po drugie topy szczególnie w przypadku Purple Haze ładnie napuchły i owszem na lepszych pestkach prawdopodobnie efekt byłby jeszcze lepszy, bo z lepszych pestek dałby się więcej wydobyć jak chodzi o ich potencjał, ale i w tym przypadku temat jest w mojej ocenie bardzo udany. Jak chodzi o lepszy sprzęt to wiadomo, że też wiele by zmienił, ale jak na moje potrzeby to, co mam jest wystarczające do zapełnienia sobie słoików własnym paleniem, nie ryzykując zbytnio na jego pozyskaniu.

@Lasir  Mnie wielkość szafki zadowala, nie mam twojego podejścia do uprawy, mnie osobiście interesuje głównie zapełnienie słoików w miarę dobrej jakości tematem, jaki by dawał przyjemne doznania, a reszta jest rzeczą drugorzędną, ale jasne fajnie sobie popatrzeć na rośliny, gdy rosną, choć mi się podobają bardziej, jak są po treningu niż jak bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Dorzucam jeszcze zdjęcia Purple Haze. Od jutra zaczynam czyszczenie roślin, więc powoli zbliża się koniec uprawy. Trichomy są w większości mleczne, jest też trochę bursztynu, jakieś przeźroczysty też się trafi, ale to sporadyczne przypadki, więc już by się nadawały do kosy.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiem, wiem.Ja ogólnie jebnięty za kwiatkami jestem i gdybym nie lubił zieleni nie uprawiałbym ganjii na własną rękę.A jakbym to jakimś cudem robił to napewno bez efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Masz prawo do swojego podejścia, mi chodzi głównie o plon, ale sama uprawa też mnie cieszy choć nie mam aż takiego "hopla", jak ty. :classic_smile:

@Pablo 1988 Obstawiam coś około 200 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/12/2023 o 22:33, Zielone krainy napisał:

Dorzucam jeszcze zdjęcia Purple Haze. Od jutra zaczynam czyszczenie roślin, więc powoli zbliża się koniec uprawy. Trichomy są w większości mleczne, jest też trochę bursztynu, jakieś przeźroczysty też się trafi, ale to sporadyczne przypadki, więc już by się nadawały do kosy.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Wyglądają pięknie🥹

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega Król musi mieć dobrą rękę, inaczej berła zwycięstwa nie mógłby godnie w niej dzierżyć, jakie mówi o tym, że jest władcą zielonej potęgi. :D Jutro robię zabieg wycinki liści, zrobię przerzedzenie , by wyzbyć się niepotrzebnych liści i uzyskać efekt całkowitego prześwitu światła od góry do dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega  Czerp, abyś nosił doświadczenia mego pełne wiadra, a wtedy twój plon będzie królewski. Jutro wrzucę zdjęcia techniki królewskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...