Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Walcz i obyś stanął na wysokości zadania, abym miał z kim walczyć. Masz panel , jaki jest 5 razy droższy od tego, co sam posiadam, więc nie zawiedź producenta swego panelu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy cena panelu jest wysoka bo wysoka jest jakość wykonania. Do tego wykonany jest w Austrii co zawyża jego koszt produkcji. Nie jest składany w Chinach. Posiada również dobra żywotność i po 90.000 godzin swiecenia daje ubytek 10% mocy. 

Za to zapłaciłem 5 razy wiecej niz Ty. Za samą jakość i żywotność lampy a nie żeby świeciła 5 razy lepiej niż twoja i dawała 5 razy lepszy plon niż twój.. bo to czysty absurd i doskonale o tym wiesz panie Zielonka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Jak to taki świetny panel, to powinien "czarować" na twoim polu uprawnym, ale jakbym miał wybierać to kupiłbym coś innego niż ty, ale skoro wybrałeś taki, a nie inny wynalazek, to powinieneś pokazać klasę znacznie większą niż ja w uprawie, gdzie pod względem jakości sprzętu ci nie dorównuje, wiec przodowanie w uprawie ze względu na nieporównywalnie bardziej profesjonalny sprzęt należy do ciebie, ja uprawiam na czymś, co przy twoim sprzęcie jest, jak amatorska zabawka. Powinieneś mnie zdeklasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w jaki niby sposób..? Zdeklasować 😄 miałbym wyjebać 1.5 kg na 0.6m2  ? 😄 😄 😄

Co znaczy zdeklasować w twojej ocenie? Opisz jakby to miało wyglądać. 

Bo znowu zasiewasz ziarno propagandy, opisując owe zdarzenie w skrajnych percepcjach, tworząc zarazem złudne wrażenie iż mógłbyś mieć rację zasłaniając się różnica cen. 

Jest czlowiek co na boso pobiegnie szybciej niż gość co ma buty Nike za 200€.. 

Co tutaj do rzeczy ma cena sprzętu..

Nadmuchana teoria lub znów odzywa się twoje ego które jak twierdzisz nie występuje tutaj na forum 😉

Idę spać. Elo 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Światło masz takie, że moje przy twoim jest, jak uprawa na "energooszczędnej żarówce" , jakby porównywać ze sobą dysproporcje , jak chodzi o samą cenę oświetlenia, a zatem logicznie rzecz biorąc już samym tym faktem powinieneś mnie deklasować, bo trudno porównywać uprawę pod żarówką z zupełnie innej klasy panelem, jaki ty posiadasz. Nie chodzi o tłumaczenie sie bezsensowne, ale chodzi o fakty , jakie dotyczą technologii, jaką dysponujesz, która przerasta moją, więc masz większe możliwości patrząc technologicznie, aby uzyskać większy plon, ale jasne mi wystarczy to czym dysponuje, bo na miarę tego oświetlenia, jakie posiadam jestem w stanie uzyskać , jak na moje potrzeby wysoko zadowalający rezultat, gdy mowa o  wielkości plonu i finalnej wielkości mocy oraz smaku. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy unikasz odpowiedzi.

Zdefiniuj zdeklasować. Mącisz wode i tyle. Odwracasz uwage i wskazujesz palcem wprowadzając w błąd. 

Ta lampa jest za duża jak na moją powierzchnię bo box jest zmniejszony i nigdy nie poprowadziłem grow z wykorzystaniem lampy na 💯%

To jakbym przepłacił za lampę u nieuczciwego handlarza i zapłacił 1000€ to powinna być lepsza 10x od twojej 😄

Co ma cena do tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Napisałem ci wyżej o co chodzi, chyba że sam szukasz spiny, jak nie dociera do ciebie fakt przewagi technologicznej w sprzęcie, a zamiast tego pierniczysz głupoty o jakimś ego, jakie tutaj nie odgrywa żadnej roli, bo ci mówię jedynie o tym , jak jest w kwestii możliwości danego panelu, który nie kosztuje 5 razy tyle ile mój , bo ktoś sobie wymyślił, że zarobi na idiotach, ale dlatego, że wartość tego sprzętu jest adekwatna do jego możliwości, więc sprzętem mnie deklasujesz, ale nadrobię różnice w sprzęcie umiejętnościami uprawnymi. :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zdefiniuj zdeklasowac. Potrafisz odpowiadać na proste pytania czy tylko walić bajki na okrętkę..? 

Któryś raz już udajesz że pytania nie ma i dalej brniesz w te swoje fantazje.. 

Daj jakieś konkrety.. liczby, wymiary, równania.. a nie słodkie pierdolenie o dupie marynie. 

Twoja lampa ma PPF 2.2 - 2.7

Moja lampa ma PPF 2.7

Czego nie rozumiesz..? 

I kto tu pierniczy głupoty.. 

Kolejna bez sensu rozmowa. 

Trzymaj się ziomek. Zycze tlustych topów jak i miłej zabawy. 

Zmieniłeś się 😉 mam nadzieję że dla Ciebie na lepsze. 

Życzę Ci jak najwięcej dobrego jak i wesołych świąt które nadchodzą. 

😇 

Elo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Deklasacja to jak sama nazwa wskazuje człowieku przewyższenie w klasie w tym wypadku klasie sprzętu, jakim dysponujesz, więc mając sprzęt z niskiej półki gdy zestawiasz go z wyższa półką cenową to masz deklasacje w kwestii wyższych możliwości, jakie mają związek z lepszą technologią. Skąd ty wziąłeś odnośnie mojego panelu PPF 2.2-2.7 ? Ledam za 277 zł ma mieć PPF 2.7 :D Ja pierniczę, to przepłaciłeś, trzeba było kupić Ledam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

50 dzień kwitnienia. Orange bud, jaka ma okres kwitnienia 8 tygodni zaczyna się mocno wyjadać, więc będę musiał zwiększyć znacząco dawki, aby ją utrzymać do około 9-10 tygodnia kwitnienia, by doszła Purple haze, jaka ma okres kwitnienia według deklaracji producenta 9 tygodni.  Dawki ec idą już w okolicy 3,5, a pewnie wywinduje je jeszcze do 3,7 ec. Temat spróbowałem, i jak na 50 dzień kwitnienia daje efekty bardzo zadowalające, więc mogłoby być, jak jest teraz, ale będzie lepiej, bo jeszcze jest trochę przeźroczystych trichomów, więc jak dojdą do pełnego mleka to moc się jeszcze zwiększy.

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu widzę "spoko" nie ma co czytać w sumie.Obrazki se pooglądam.Palone tużtuż 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Katastrofedens Teraz będą się najmocniej wyjadały, ale zapanuje nad tym wysokimi dawkami ec, aby je maksymalnie nabić, a potem czyszczenie i kosa. Pewnie 3 tygodnie i koniec, więc bardziej na sylwestra niż na święta będzie plon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Od 4 tygodnia kwitnienia 1 ml na 1 l  wody, a od 6 tygodnia dawka zwiększana jest do 2 ml na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Green sensation ma w sobie pk, więc nie ma sensu dokładać do tego dodatkowy fosfor i potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

54 dzień kwitnienia. Zbliżamy się powoli do końca tej fotorelacji. Wyjąłem rośliny z szafki uprawnej. Purple haze zbudowała wielkie topy. Orange bud też ładne topy uformowała, ale Purple haze zrobiła znacznie większe topisze, jakie mają po około 30 cm długości i dadzą sporo tematu o powalającej mocy. Jestem zadowolony, nic nie zhermiło, nie ma pestek, jest pięknie, temat ma moc i robi swoje w głowie i na ciele. 

Orange bud.

3.JPG

Purple haze.

4.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...