Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mr.Green napisał:

w sensie czy on sobię dupkę smaruję..?

Strap-ony są teraz w modzie. Ale jeszcze nie mam odwagi swojej zaproponować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB znowu zaczynasz? 🙂 Wybacz ale nie będę rozmawiać o swoich preferencjach z obcymi mężczyznami, a tym bardziej na takim poziomie. No chyba ze po prostu chcesz zjebkę dostać? Jak tak to nie ma problemu, daj znać, służe pomocą. 

Co do żelu, wszyscy juz tu wiemy ze lubisz chemię pod każdą postacią 😉 ja uważam że można bez i wychodzi dużo lepiej, spróbuj kiedyś. 😉

 

Wracając do tematu... 😎 No lichutko to wygląda... Chyba coś dokiełkuje... Jak zostaną 2 to troche strach w to brnąć dalej... znając moje szczęście po drodze bym coś jeszcze popsuła... a lubie kończyć jak już coś zaczynam. 🙂

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lady Green napisał:

No chyba ze po prostu chcesz zjebkę dostać? Jak tak to nie ma problemu, daj znać, służe pomocą. 

Lepiej nie bo ja się lubię rozkręcać na śliskie tematy i zaraz będzie i zjeb i obraza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

24 minuty temu, WBB napisał:

nie mam odwagi swojej zaproponować 🙂

Może myślicie o tym samym i tez nie ma odwagi? 🤷‍♀️ Zaproponuj, kto u Ciebie w związku "spodnie nosi"?

@vego1989 nie, w końcu kiełkowałam zamówione. Qrcze, znowu nie wiem gdzie je schowałam... 🤦‍♀️ ale na pewno nie licząc automatów to tylko sativa mi została...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja nie rzucam słów na wiatr. 🤷‍♀️ Skoro obiecałam to tak będzie.

No chyba sie nie wstydzisz? 😊 Cytując klasyka... jak się wstydzisz to zamknij oczy... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

🙂

Znalazłam nasiona. Nie mam juz nic co by miało mniej niz 75% sativy... i tak czytam opisy... i wychodzi na to ze czas kwitnienia ma krotszy niż 100% indica? 👀 Jakim cudem? Nie wiem czy je wrzucać do wody czy nie, a zaraz mam spotkanie i musze się zbierać... Poczytam pewnie cos o nich więcej i zdecyduje dopiero wieczorem. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...