Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, vego1989 napisał:

@Prepers ta, kręci mnie widok niewykielkowanych nasion wśród jednego wykielkowanego xd smieje, pomprostu potrzebuje takiego zdjecia, gdzie z 4wyszla tylko 1pestka...

Wiesz mam różne zboczenia, ale zawsze celem jest kobieta, i priorytetem jest brak ogonka 🤣🤣🤣 Ale o takim czymś to nawet Ewa Drzyzga jest szansa że nie słyszała 🙂

@Mr.Green kurwa nie uda mi się to xd mi wyszło 100% xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green dokładnie, a jeszcze nie zasiane 😁w sumie moze bede startowal po wakacjach, ale reklamację już trzeba składać😝skoro rqs mnie zrobiło kilka razy w chuja i pestki nie wyszły, lub wyszły jakieś pojebane, to czemu mam nie zadziałać w drugą stronę 

😁

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 To nieźle z tym rqs, ja znowu z fast budem mam odwrotność, ostatnio wyjebalem 3 pestki bo wszystkie wykiełkowały, a teraz mam o 4 donice więcej niż zakładałem, bo szkoda mi było znowu wyjebać. Za każdym razem kiełkują wszystkie, a ja na zapas 2/3 więcej sądzę xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 mam tylko 2 bez ogonka, a przynajmniej rano były. Jak nic sie nie zmieniło to mogę podrzucić w sumie do zdjęcia jedną z moich pestek... ale nie wiem czy nie będzie widać różnicy. Dopiero weszłam do domu, musze najpierw ogarnąć kilka innych spraw.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jasne, na spokojnie, mogą być razem lub osobno, i tak tego nie zweryfikują, a mam dość wydawania kasy zeby ziarna później wyrzucać 😔 chcą fotkę tych 3 niewykielkowanych... 

I dziękuję bardzo 💚

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green
na niby xd 

sluchaj, przez ostatnie 2lata z 8-10nie wyszlo, srednio 50zl sztuka. Wiec sie wqrwilem i zrobie reklamacje, niech dosla cos w zamian. Napisalem im ze ludzie juz sa wqrwieni na ich pestki xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green kurwa ten banan to.mistrzostwo swiata jest, mialem sezona, te topy takie nabite ze ja pierdole, jedno z lepszych palonek 😉

Na jednym zdjęciu widzę chyba jedno wykielkowane i 2 jeszcze nie, tylko będę.musial wyciąć opakowanie Banana 😅

Może @Lady Green coś dorzuci od siebie 😉

Dzieki @Mr.Green 🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie głupie, ale muszę wyciąć nazwę z rqs bo tym razem nie zamówiłem Banana. Ale może wytnę, i napisze, proszę zobaczyć co konkurencja pokazała, jeszcze zostawic kawałek opakowania zeby ogarnęli co to za firma...

"Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Przykro nam, że Twoje nasiona nie wykiełkowały. Czy możesz podać następujące informacje, aby pomóc nam w odpowiedzi na Twoje zapytanie?

• Metoda kiełkowania
• Ile nasion i nazwa odmiany, która nie wyrosła?
• Jedno zdjęcie przedstawiające wszystkie niewykiełkowane nasiona.

Po otrzymaniu Twojej odpowiedzi będziemy mogli zaproponować bardziej szczegółowe rozwiązanie. Należy jednak pamiętać, że nie rozpatrzymy Twojej reklamacji, jeśli nie prześlesz zdjęć niewykiełkowanych nasion.

Oczekujemy na kontakt zwrotny."
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ale że rqs w huja tnie? Bardzo nie ładnie. Ja miałem tylko problem z bulk feminized ale pestki za dychę i już 2 lata leżały to huj z nimi a od bfa i rqsa to szły jak burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green spoko, tylko daj znać czy piszesz czy nie, bo chuja z tego będę miał jak i Ty jak wyslemy jednakowa serwetke xd😅

Zobaczymy co nam @Lady Greenjeszcze wrzuci, chyba że jednak kły wyskoczyly xd

Nie chce brac z neta fotek...

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...