Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, vego1989 napisał:

 

Nie chce brac z neta fotek...

Tylko weź pod uwagę że z tego forum to też "z neta". 🙂

 

8.jpg

1.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję za Twoją wiadomość.

 

Bezpłatnie wyślemy Ci zamówienie zastępcze.

 

Twój nowy numer zamówienia to: xxxx

 

Gdy tylko wyślemy Twoją paczkę, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą informacje o śledzeniu przesyłki.

 

Dokładnie testujemy nasze nasiona przed wystawieniem ich na sprzedaż; jednakże w rzadkich przypadkach mogą nie wykiełkować, ponieważ są organizmami żywymi. Aby zwiększyć szanse na pomyślne kiełkowanie, na naszym blogu znajdziesz kilka przydatnych wskazówek. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź poniższe łącza.

 

• Kiełkowanie konopi

 

• Kiełkowanie nasion konopi indyjskich — Przewodnik rozwiązywania problemów

 

 

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogłaś doświadczyć.

 

😄

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green

3 godziny temu, Lady Green napisał:

Nie pierdziel piękna z tymi zapasami 🤣🤣🤣 Nie wiedzialas co to wiadro, a chcesz nam wmówić że zapasy na 1000 lat robisz, twoja uprawa to wzór komercyjnej 🤭 Albo masz dużo znajomych co jaraja, ale jak wie duzo osób też chujnia, ja się trzymam zasady na własny użytek, i przy 1m jak u cb jest problem co z tą trawka później robić 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak nie wiedziałam co to wiadro? Przecież pisałam ze ostatni raz paliłam w liceum na wagarach jak nie było nic innego. 🙂

1m wzór komercyjnej...? Troche inne mam wyobrażenia... 🙂🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers co to x50? 🙂 x50zł? U mnie chodzi po £160-£200 za uncje, zależy co i jakie. Licz jeszcze raz. 🤭

P.s. przynajmniej po tyle kupowałam 2 lata temu... teraz to nawet nie nie wiem co i za ile... 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers przy takiej ilosci to pewnie po 20zl w hurcie.

Ja to bym się tak nie bawil, duże ryzyko wpadki.Sorry jak Cie urazilem, nie chciałem się spinać do Ciebie.😁

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Dlatego napisałem w złotych, bo niewiem kompletnie nic o UK, najbliżej byłem w Szkocji 

@vego1989 Zależy Byczku od qualitetu, ale 1kg- 15/28zl

1kg dark weeb chuj wie czego to są śmieszne pieniądze, ale chuj wie co to jest, i jak to robią

1kg-1000e tego ciemnego materiału od arabów co po Europie lata tonami,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Szkocja to też UK. 😉 Też byłam, pięknie tam jest, tylko zimą trzeba uważać bo lubią drogi zamykać "niespodziewanie" 🙂 ...a są miejscówki/hotele gdzie najbliższy sąsiad czy sklep minimum godzine autem oddalony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green W takim miejscu byłem, w ogromnym domu Szweda jakby na klifie, jeden z najpiękniejszych domów jakie widziałem dookoła nic, ale tak dosłownie nic ma kilku sąsiadów, ale tylko o nich opowiadał, nie było widać ich domów 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...