Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Może nie na arenie międzynarodowej ale lokalnie np. podczas pandemii bronił przedsiębiorców przed zamykaniem lokali było że sam osobiście przyjechał kiedy Policja chciała zamknąć lokal bo obostrzenia to Braun osobiście stał i kazał się cofnąć Policji a ona huja wtedy mogła zrobić bo Braun miał immunited a normalnie to wiesz jak się kończyło za np odmówienie założenia maski, gleba i do radiowozu;) . Także takimi małymi gestami coś tam wspierał pojedynczych ludzi za co go szanuje i głośno mówił co sądzi o pandemii dają wsparcie innym.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed rozumiem twoje podejście. Niby coś tam pomagał jednak dla mnie to czysty populizm i teatrzyk. Cała konfa to ściek jak inne partię tyle że nie byli jeszcze u władzy i oby do niej nie doszli.

Konfa przeciw socjalom a Bosak żonę w ciąży wpisał na listę i będzie jako poseł w domu siedzieć 3 lata i doić państwo i to nie chudo. lol

To wszystko jest ściema i nikt tam niczego nie reprezentuję a na pewno nikt nie robi niczego dla Polski. 

Cały ten system jest chory. Żonę w ciąży 🤰 bierzesz do sejmu..? I to jest legalne? Tranziol w sejmie.. pedał.. kurwa co to ma być ziom za padaka 😄 to chuj wie co tam jeszcze siedzi i steruje ludźmi. 

Takie jest tylko moje zdanie rzecz jasna 😉

Ostatni który coś chciał dla ludzi to go zabili.. 

Andrzej L. Pamiętamy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Mr.Green i nawet Andrzej nie był czysty bo razem z nimi siedział przy korycie skądś te papiery co chciał ujawnić posiadał w dużo rzeczy sam był zamieszany i też do końca nie jestem przekonany czy chciał to ujawnić dla ludu czy z powodu że nie chcieli się z nim podzielić albo sumienie go dopadło w każdym razie chciał coś ujawnić co było niewygodne i go zdjeli. Więc wniosek nasuwa się sam nawet jak jakiś polityk będzie chciał coś zmienić to i tak go zabiją.

Konfa im bliżej władzy tym większe szopki odwalała i być może jakby dostali władze (co usilnie robią wszystko by jej nie mieć) to by grali jak wszyscy i są na to dowody właśnie między innymi jakie tu ty przytaczasz jeszcze znalazło by się parę szopek z Metzenem i czar konfy pryska.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greeni @Growerseed to wszystko jest huj. Moje automaty w 60tym dniu miały 2 dni ciemni i wilgotność 75%. Programator mi się popsuł 🤦. Nieciekawie dziewczyny zaczęły wyglądać. Oglądałem trichomy dzisiaj i tak koło 10-15% bursztynu, 80% mleko i reszta przeźroczyste. Producent deklaruje gotowość pomiędzy 60 a 70 dniem. Już nie podlewałem biedulek. Wieczorem robię kosę. Dojrzałe szczyty pójdą do spalenia a resztę przeznaczę na wypieki świąteczne. Ho Ho Ho🎄🎄🎄

@Lady Green sorka laska za spam 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Zakończę z tobą dyskusje , bo bredzisz. Koleżka ci wyżej napisał, że nie ma odpowiednich badań, a to, co opiera się na twoich wymysłach może jedynie ciebie samego przekonywać lub innych ludzi, jacy cię poprą w twoich głupotach, bo nie dopatrzą się w nich absurdu. Nic mi do tego, jak chcesz to sobie wymyślaj dalej, że widzisz więcej trichomów na topie, bo tak chcesz widzieć, jak dla mnie twoja uprawa to twoja sprawa, chcesz tam widzieć niestworzone rzeczy to się ich tam dopatruj i powodzenia w wymyślaniu kolejnych teorii z serii mam więcej trichomów, bo uprawiam na organice.  

@Mr.Green

Tak jak pisał ci koleżka @Resi666wcześniej , chodzi o odmianę głównie, bo to w zależności od odmiany i jej genetyki będziesz miał więcej lukru, czy śniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ty ze mną nie masz co dyskutować co ja z Tobą. Nie ma badań, ale w USA za niedługo będą. Poczekaj albo poszukaj. Poza tym odbiegamy od meritum dyskusji a polegała ona na tym co fakt czy prawda. Znowu żonglujesz jak Tobie wygodnie 😁 ten ziomek co się na niego powołujesz to podopieczny czy multikonto? 😁 Jak Ci do wszystkiego 'nic mi do tego' to odpuść i zakończymy dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik Nie ma badań, ale w USA niedługo będą :D Ja pierniczę, ty się czytasz ? Jak czegoś nie ma to tego nie ma, jak będzie to wtedy porozmawiamy, gdy będą badania, które będą wykazywały zależność między nawozami organicznymi, a większą produkcją trichomów przez roślinę. Co do @Resi666 to kolejny raz pleciesz głupoty, poczytaj jego wypowiedzi, a potem moje i porównaj je ze sobą. Zobacz kiedy konto założył i prześledź historie tego konta, a potem głupio insynuuj, że to moje multikonto lub podopieczny. Nie znam jego ani on nie zna mnie dla twojej informacji, a login mam tylko jeden i nigdy nie zakładałem innych kont tutaj :classic_wink: 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Resi666 napisał:

i jedynie można zwiększyć produkcję trichomów poprzez zapewnienie odpowiednich warunków  uprawy  a kluczową rolę spełnia tu genetyka rośliny 

Dawaj mnie tu wymień co znalazłeś, te 'odpowiednie warunki uprawy' bo król się na Ciebie powołuje. Na pewno nie tylko ja chciałbym je zacząć spełniać. A obiecuje zacznę kupować lepsze genetyki bo przecież to to 😂

@Zielone krainy @Zielone krainy wystarczy że czytam Ciebie i staram się zrównać do tego poziomu. Żeby nie było wszedłem na kolegi profil ale czasu nie mam prześledzić. Więc uznajmy że to co napisałeś jest faktem czyli prawdą 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Nie będę cię obrażał, bo uznaje to za bezsensowne, choć piszesz, jak piszesz, jak ktoś widzi w tym logikę to w porządku, nie moja sprawa i nie mój problem. Daje temu spokój, bo nie chce cię poniżać, sam `to robisz pisząc brednie typu: "nie ma badań, ale kiedyś będą" :D Czegoś nie ma, ale ty opierasz się na tym, co nie istnieje, bo to będzie i na tym zakończę moją wypowiedź na temat twoich wywodów myślowych z poziomu dziecka, jakie wie, bo widzi to u siebie, jak się przygląda to wszystko mu pasuje do jego teorii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy najłatwiej rywala obrazić nie obrażając, tak robi dziecko. Ja się nie boję że jak ktoś te wszystkie wywody przeczyta to źle o mnie pomyśli. Martw się o siebie i Twoje podejście do innych osób.

Po drugie, cały czas w wirtualnej rzeczywistości wisi propozycja porównania topów. Moge wrzucić zdjęcie z 3tyg flo, obecnego co prowadzę z innego namiotu. Wrzuć swoje z teraz.

Po 3 to jak to ostatecznie jest u Ciebie z tymi faktami, są to prawdy a priori, czy fakty możemy kształtować i w sumie załamywać?

Po 4 już kopiuje, co prawda nie badania, ale z poradnika pewnego seedbanku. Kto ma głowę na karku to wrzuci sobie w translator. I odpowie na pytania czy syntetykiem którym Ty nawozisz da się uzyskać takie efekty czy nie. Czy łatwiej/czh q ogóle się da poprzez minerał czy poprzez uprawę bio. Cały nowoczesny świat, najważniejszy rynek na świecie, wchodzi w uprawę bio. Na pełnej kurwie.Dla maksymalizacji zysku, niweluje koszty do minimum. Uprawa bio. Ale najbardziej chodzi o produkt końcowy. Genetyka genetyką, ale produkt musi się świecić i to nie od cukru jak napisałem parę dni wcześniej. Zresztą Ciebie się nie da przekonać. Nie dla Ciebie to pisze tylko dla wszystkich zainteresowanych tą dyskusja. No w sumie wymianą faktów bo wypowiedziane /wypisane.

Za Rqs(chociaż jest tego więcej, wystarczy poszukać) :

Supplements  Cannabis plants grow happily in good-quality potting soil. But, if you want to take trichome production to another level, there are several supplements you can add to the growing medium. Use these substances to enhance root health, bolster yields, and increase the number of those mushroom-shaped glands.      Lactic Acid Bacteria (LAB)  Bacteria often gets a bad rap. However, as we now know more about the microbiome and probiotics, we’re beginning to appreciate the good kind. The cannabis plant features its own microbiome, consisting of billions of beneficial microbes.  By adding LAB to your soil, this particular microbe will break down sugars into short-chain fatty acids. Your plants will use the latter in an effort to pump out more trichomes, cannabinoids, and terpenes.  Molasses tastes great in food recipes, but it also serves as a key ingredient in healthy soils. Loaded with minerals, vitamins, and sugars, molasses provides many essential nutrients to cannabis plants while feeding friendly microbes in the rhizosphere.

Amino acids are the building blocks of proteins. Small organelles within plant cells called ribosomes link chains of amino acids together to create functional proteins that are used to create tissues, including trichomes.

 

@Zielone krainy  dawaj swoimi syntetykami a ja swoimi bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Ja pierniczę, że ci się chciało. Napisz nawet całą encyklopedię treści pełnych bezsensu i baw się przy tym dobrze,  jak małe dziecko. Ja nie mam nic do twojego braku logiki i piaskownicy umysłowej, na jakiej się bawisz tworząc bezwartościowe babki z piasku, jako teorie , które są wynikiem twoich obserwacji roślin, z których wynika jedynie tyle, że to twoje obiekcje, twoje wnioski nie poparte niczym poza okiem, jaki coś zobaczyło, a umysł dorobił do tego teorię, jaka pasuje do obrazu, jakie oko zobaczyło, ale nie jest to rzeczowe i poparte niczym, co by dawało innym racjonalne twierdzenia, bo poparte badaniem, które uwiarygodniałoby daną teorię, ale wierz , w co chcesz i pisz , co chcesz. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zielone krainy napisał:

Ja pierniczę, że ci się chciało,

No właśnie chciało, bo to co zacytuję poniżej jest właśnie całą istotą funkcjonowania na tym Forum. Nie obrażasz ale piszesz jak już nie masz argumentów że ktoś jest dzieckiem i myśli jak dziecko (sic) Ty jesteś człowieku zwyczajnie mówiąc pierdolniety. Teraz Cie obraziłem a nie mówię jak Ty. Jesteś aspołecznym dzieckiem. Nie wiem kto Cie skrzywdził ale zrobił to skutecznie. Po drugie na żadne pytanie i propozycje nie odp. To jest dziecinne, takie że głowa mała. Jak mała jest głowa niemowlaka (fajnie jest Ciebie naśladować jak obrażam niby nie obrażając). Najfajniejsze jest to w tym wszystkim że w każdą pułapkę wpadasz bo nie potrafisz jak dziecko odpuścić kiedy osoba dojrzała wie kiedy to zrobić. Sam się pogrążasz. Coś pięknego 🙂 a teraz cytat dorosłego mężczyzny, który nie obraża i dyskutuje na argumenty i prawdy 🙈😂 ja pierdole. Cyrk.

 

12 minut temu, Zielone krainy napisał:

napisz nawet cała encyklopedię bezsensu i baw się przy tym dobrze,  jak małe dziecko, ja nie mam nic to twojego braku logiki i piaskownicy umysłowej, na jakiej się bawisz tworząc bezwartościowe babki z piasku, jako teorie , które sa wynikiem twoich obserwacji roślin, z których wynika jedynie tyle, że to twoje obiekcje, twoje wnioski nie poparte niczym poza okiem, jakie coś zobaczyło, a umysł dorobił do tego teorię, jaka pasuje do obrazu, jakie oko zobaczyło, ale nie jest to rzeczowe i poparte niczym, co by dawało innym racjonalne twierdzenia, bo poparte badaniem, które uwiarygodniałoby dana teorię, ale wierz , w co chcesz i pisz , co chcesz. :D

Myślę że z moją logiką jest wszystko ok. Pokaz swoją i znajdź przykłady choćby poradników że nawozy mineralne produkują więcej lub chociaż tyle samo trichomow, że wpływają na ilość terpenow, w roślinie marihuany. Czekamy, bo coś czuję że po mojej stronie jest już więcej podgladaczy. Przed lustrem się nie popłacz. Samoocena do minimum spadła? Nic się nie przejmuj. Wrzucisz na wagę topy to wszyscy będą piali z zachwytu. Znowu będziesz królem. Dla mnie już zawsze zgniły.

Pamiętam Twoje forumowe przyjaźnie z klausem, później z Januszem i Greenem. Ze mną też pamiętam. Ale wystarczy się z Tobą otwarcie nie zgadzać i chuj. Ktoś mi zabrał z piaskownicy grabki to muszę mu pokazać miejsce w szeregu. Tsk działasz. Jak aspołeczne dziecko.

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Tak serio, w końcu treść na to wskazuje, że to było serio, jak serio umysłowe dziecko zobaczyło na swoich topach więcej grzybków, bo przeglądnęło wiele odmian i gatunków , mając raptem parę upraw i to dało umysłowemu dziecku podstawę do postawienia "tezy" , że na organice więcej trichomów się tworzy, a choć nie ma badań, to one będą i to jest dowód potwierdzający ta " tezę", jaka będzie potwierdzona w przyszłości, a on wie, że przyszłość dowiedzie słuszności jego teorii. :classic_biggrin:

@Grzechoczący Grzechotnik Ok zostawię to już , bo serio nawet mi się tego, co piszesz czytać nie chce, jak sam w to wierzysz to ok i na tym pozostańmy, jak inni wyznawcy twoich teorii się z tobą zgadzają, to niech trwają w tej wierze i to zwyczajnie nie moja sprawa i problem, wyznawaj, co chcesz to twoja wiara. :classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik najsmutniejsze w tych jego topach jest to że czy to Oragne, Purple czy cokolwiek innego to one zawszę wyglądają mega podobnie i nie wykazują zbytniej różnorodności plonu. Wszystkie są takie jakby z probówki. Nie widać też tej żywicy jak w organicznych topach. 

Jedyną argumentacją jest przerośnięta forma. Tyle z  argumentów za mineralną uprawą. 

Banki nasion też wspierają bio uprawy. RQS ma swoją linię bio nawozów. Dutch Passion poleca BioTabs. Fast Buds również.. 

Najlepsze produkty z konopi są organiczne. Olejki, daby, koncentraty jak i leki. Wszędzie promuję się organiczną formę uprawy. 

Kolejnym argumentem jest sam rynek. Tak jak pisałeś.. gdyby mineralne wychodziły lepiej to by pchali konopie w ta stronę. Skoro coś jest dla ludzi szkodliwe a przynosiło zysk to nie wahano się by zarabiać pieniądze czyimś kosztem. Ołowiowa benzyna zatruła świat za 3 centy oszczędności na litrze. Azbest, tytoń i chemia wszelakiej maści po tabletki Oxi Contin włącznie. Wszędzie nie cyckano się z konsumentem a w przypadku konopi jednak największe parcie jest ja uprawę Bio.

Bez samych badań, na zwykłą logikę można wyjść z założenia że organika może być lepszym wyborem niż uprawa mineralna. 

Jedynym argumentem na uprawę mineralną jest rzekomy większy rozmiar topów poprzez ich sztuczne napompowanie. Coś jak 🍅 który jako produkt typowo sklepowy jest słaby, mimo swojego hiper perfekcyjnego i przerośniętego wyglądu. Po prostu nie umywa się on do pomidora z ogródka na wsi gdzie nie jest pryskany i jest uprawiany organicznie. 

Bio mięso jest o wiele zdrowsze i lepsze niż mięso karmione super paszami światowych producentów.. i tak jest we wszystkim. Łącznie z dziedziną zwaną Sport. Siłownia. Tam też patrzeć nie można na nakoksowanych swiniakow po cyklu co wygląda jak balony ale słabo tam z z jakością.. 

Tak jednak koledze nie wytłumaczysz bo mimo że schemat powtarza się we wszystkim co nas otacza to ignorancja bierze górę. Jak już pisałem.. własne ego ponad rozsądek i logikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tak mocno dobrze zbity top to jest głupi pomysł, wiadomo, że na organice top nawet jak jest rzadki i waga marna, wygląda, jakby był bobkiem króliczym, to najlepsze, co może cię spotkać , bo to organika i masz tam trichomów multum , jest ich tyle, że zastąpią ci objętość i rozbudowaną formę owocu, jaka jest zbita i rozrośnięta optymalnie , ale nie patrzmy na takie bzdury, bo na organice według teorii grzechotnika będzie tyle trichomów, że wynagrodzą braki owocu w jego wielkości i świetnie to , jakieś usprawiedliwienie, by uprawiać na organice i mieć  mniejsze plony, ale za to twierdzić, że tam jest więcej grzybków :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy skąd jakaś utarta zasada że wielkość topa musi oznaczać jego jakość? 

W przyrodzie wszystko rośnie i żyje naturalnie. Bez chemii i potrafiło wszystko osiągać ogromne rozmiary. Zwierzęta jak i rośliny. Nie ma potrzeby tego poprawiać i w nie naturalny sposób coś powiększać.. jak usta, cycki czy dupy. 

Czy napompowane nie naturalnie usta są lepsze bo są większe..? Wątpię. 

Jeżeli ktoś woli mieć większego topa tylko dla swojej wizualizacji to śmiało proszę. Mi nic do tego tak na prawdę. Ja jednak uprawiam dla jakości plonu a nie jego ilości i nie poswiece jakości na rzecz ilości. 

Palę 23 lata. Paliłem jak wielu z nas różne palenie z różnych stron jak i z różnych zakamarkow. Nigdy palenie praktycznie nie kleiło się tak jak klei się palenie które wychodzi z pod mojej ręki. Podczas własnych doświadczeń z organika doznalem nieporównywalnych lepszych efektów klejących się palców niż przez całe życie palenia towaru który organiczny zapewne nie był. 

Tak samo filter węglowy.. Mojego zioła nie zjarasz za bardzo przez taki filter bo praktycznie od razu się zapycha żywica.. gdzie inne zioło przez lata, nigdy nie zapychalo filterkow. Próbowałem różne filterki i efekt zazwyczaj ten sam.  

Uważam że coś jest na rzeczy między zwiększona ilością żywicy na roskinach a uprawa organiczna i o ile nie ma badań tak mye że można to udowodnic w bardzo prosty sposób. 

Robiąc uprawę na klonach przy użyciu dwóch sposobów odżywiania. Nie są to może badania na wysokimi poziomie tak jednak z pewnością coś by wniosły do dyskusji 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby tu pisać ale nie wiem sam.Jestem dobrym psychologiem i uważam, że niepotrzebnie się kłócicie.Różnica charakterów nie powinna mieć takiego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Nie jestem młody to po pierwsze, a po drugie zalecasz mi to, co sam tobie zaleciłem, więc papugujesz. Widzę, że jest problem w naszej relacji, ale sam jestem psychologicznie mocno obeznany, nie chce tutaj ujawniać konkretów, ale mam wiedzę psychologiczną i mam związek z psychologami i psychiatrami, jako ze znajomymi i przyjaciółmi, więc zapewniam cię, że nie mam problemów psychicznych, ale mniejsza z tym zostawiam ten temat tutaj, twórzcie dalej w tym miejscu formę kółka różańcowego, w jakim wspieracie się w absurdach, jakie są dostosowane do waszych umysłów. ::classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...