Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green dziękuję 🤭@WBB podpuściłeś ją za bardzo. Przy następnym spotkaniu, na zastawionym stołem pełnym kiełbasy i śliwowicy wąż groszek opowie Ci jak obchodzić się z tak kruchymi istotami. @Lady Green on Cię naprawdę uwielbia. Ja to czuje we krwi. My w 3, czyli jeszcze Green to takie męskie chłopcy co lubią pożartować. Czasami przeginamy ale to serio spoko chłopaki i wiem jedno. Z ich strony nie znajdziesz dyskusji czy wojny, ale żarty 😁 jesteś jeszcze w trybie tzw zielonym. Nie wszyscy chcą być królami, raczej my z tych co dobrze się bawią niż przejmują resztą. Ochłoń i wróć do nas stara Lady, znaczy młoda, ale ta stara co była. Apeluje o to jak Ty kiedyś apelowałaś abym w węża się nie zmieniał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers luz, ja Twojego wpisu nie traktowałem poważnie. Ale mój napisałem w 100% z powagą, a to dlatego żeby nie było niedomówień. Szacunek od dzisiaj ma u mnie za uprawę, za resztę to już przemilczę. Chyba za dużo śliwowicy poszło, żeby później się waga zgadzała to bez sampli wieczór musiał być. Głowa pewnie boli dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu skasował mi się post... 🤦‍♀️

Chyba im więcej cytatów i emotek tym bardziej mi zamula.... 

No to jeszcze raz, teraz chyba na raty musze pisać... 🤦‍♀️

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Przy następnym spotkaniu, na zastawionym stołem pełnym kiełbasy i śliwowicy wąż groszek opowie Ci jak obchodzić się z tak kruchymi istotami.   

Oj koniecznie... musisz kolege wiele nauczyc, bo jak kiedys sie wybierzecie razem na "podryw" no to spłoszy Wam potencjalne wybranki bankowo i nie wiem czy Twoja charyzma to zdoła wyrównać. 

@WBB jak sie bierze to co Ty, w dodatku z takim skutkiem ubocznym o jakim pisałeś... no to sie nie dziwie ze myślisz ze kobiety mają okres co tydzień. Zdradze Ci pewną tajemnicę... Mamy okres co 4 tygodnie 😉

Godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Paziami jesteśmy my

No wypraszam sobie... 😅😉 Jam tam jestem Lady G i zaden król korony z głowy mi nie strąci. 😉

1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@Lady Green dziękuję

Nie ma za co, napisałam to co myśle. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka 9 tygodnia flo. Raczej bede je juz podlewała tylko wodą. Coś mniej piją ostatnio, od jakiegos czasu podlewam co 3 dni... 

Dzis dostały jeszcze calmag itd bez npk. Wymęczyłam je tez troche obrywając sporo liści. 

No i kładą się dalej, znowu będę musiała je poprawiać. 

3.jpg

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...