Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Nie ma badań, jest organoleptyka :D Jak nie ma badań to nie ma podstaw do uznania czegoś za realne, jak opierasz wnioski na tym, co widzisz , bo tak sobie to uznałeś to sa to jedynie twoje obserwacje, jakie nie mają potwierdzenia w faktach, nie ma nawet przesłanek do tego, że na organice więcej trichomów wyprodukuje niż na mineralnych, to całkowita bzdura , jak dla mnie, tak odrealnione, jak to, że , jak psa nakarmisz perfumami to będzie wydalał perfumowe zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  a mnie chodzi o brednie, które nawijamy bez końca, zaśmiecając co rusz jakiemuś userowi fotorelacje. Sam klepiesz, jesteś królem w tym jak we wszystkim tutaj. Zielony proszę Cię, nie musimy nic porównywać. Jak dla mnie spoko. Serio. Mam na to wypierdolone. No ja badań nie szukałem i nie zamierzam. Jak miałbym wszystko robić jak w nauce to stałbym się robotem. Już wyżej napisałem że nie o to mi chodzi. Jak w życiu tu i uwdzie. Ja wszystko opieram na obserwacji, nie na nauce. Chyba że na swoich błędach. Wzajemnie siebie obserwujemy od początku kiedy tu jestem i jestem pewien Twojej świadomości, że na palcach jednej ręki o cokolwiek tu zapytałem, bo jak pytam to na całym Forum,żeby każdy mógł się uczyć, po to Forum. Uczę się doświadczając, więc mogę jedynie przypuszczać, że bio nawozy mają przewagę nad mineralnymi nawozami. Jeśli chodzi o produkcję pokrywy śnieżnej. Tak też podpowiada mi logika. Jak wezmę np wspomniane odmiany medyczne, dlaczego geny które mają cechy produkcji dużej ilości lukru są uprawiane bio a nie mineralnie? Zazwyczaj. Jebli by hydro i byłaby produkcja w kg na najwyższym poziomie. Ale jakościowo? Latała tu kiedyś jedna pani, na haszu też. Pytała czy znamy odpowiedniki pewnych rzeczy roślinnych które są syntetyczne. Można je tak uzyskać. Wiedziała co bo je nazwała, te bio, a to one wpływają na ilość żywicy. Ale nie napisze co to :) ale nie da się tego uzyskać chemicznie, tylko pozostawić naturze :) nie nie dowiedziała się bo nie ma. Ty tu jesteś pan chemik. Mogłeś jej podpowiedzieć. Rób wagę a ja będę se robił swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałem wątpliwościom bo sam myślałem, że zależy to od innych czynników bardziej.Odmiana i podejście.Podejście bo można robić dziwne rzeczy żeby obsypało bardziej (ciemnia przed kosą itd). Nie skojarzyłbym z nawozami...@Grzechoczący Grzechotnik

I nie kłóćcie się co chwile.Bez sensu, każdy i tak myśli swoje, rozmowa bez końca.Przyjdzie ktoś nowy i będzie miał ciężko faktów doczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Lubisz pisać wykłady, ja wolę zwięzłe treści , jakie wnoszą w temacie prostym to, co proste , bo nie mówimy o tematyce, jaka dotyczy biologii molekularnej czy o fizyce kwantowej, jak mowa o roślinach to prosty temat, łatwo da się zrobić tutaj to, co jak chodzi o o uprawę jest dobre dla roślin, wystarczy się trzymać podstaw, a jak chodzi o triochomy to to grzybki, jakie tak samo się rozwijają na wszystkich nawozach, jak chodzi o różnice, to różnica polega jedynie na tym, czy te grzybki dojdą do pełni swej mocy, a związku z tym, chodzi o to, aby umiejąc uprawiać, nieważne , na jakich nawozach , czy mineralnych czy organicznych, to doprowadzić te grzybki do stanu mleka w połączeniu z wizualną wielkością plonu, by grzybek był mlecznie- bursztynowy, a top był zbity i soczysty, aby móc z uprawy wydobyć wszystko, co najlepsze. takie jest moje zdanie.

 

@Lasir  Nie chodzi o kótnie, ale o fakty, każdy mówi to, co uznaje za słuszne.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wtedy słuszności z obu stron, czyli fakty jak piszesz, mam zebrać i znaleźć środek na własną rękę? Ja nie szukam ale ktoś może...Wtedy potrzebny byłby arbiter tychże słuszności aby sprawdzał i oceniał co zostaje faktem a co informacją wyssaną z palca.Nie ma arbitra.

Oczywiście ironicznię się podśmiechuję 🙂 nie ma sensu się kłócić.Lepiej wymieniać obserwację i doświadczenie niż zdanie i poglądy, plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Nie chodzi o to, by się bić ze sobą na słowa i widzieć w sobie nawzajem wroga, ale chodzi o fakty, czyli przedstawienie swojej opinii, jaka nie musi się zgadzać ze zdaniem innej jednostki. To tylko dyskusja, nikt tu nikogo nie zmusza do myślenia w sposób zgodny z inną opinią, z jaką się nie zgadza. Jak ktoś chce, to może się nie zgadzać. Ja tego pola nie traktuje, jak bitwę, ale jedynie , jak miejsce do powiedzenia prawdy. Nie kłamię, ale mówię to, co jest zgodne z tym, co uważam za słuszne, a reszta mnie nie obchodzi. Miejcie zdanie, jakie chcecie, to wasza sprawa. :classic_wink:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Ty to taki "wąż kusiciel" widze jesteś, cały czas do przodu... 😉  (Tak tylko dodaje jakby komuś brakło powodów do przy**ghmmm...🙂 )

 

@Zielone krainy cały czas mówisz, ze mówisz o faktach a jednak ciągle wyrażasz swoje opinie.

@Grzechoczący Grzechotnik chyba jednak 2 część opowiadania będzie o Tobie... 😉 przepraszam... 🙈

Dobranoc Panowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lasir napisał:

Poddałem wątpliwościom bo sam myślałem, że zależy to od innych czynników bardziej.Odmiana i podejście.Podejście bo można robić dziwne rzeczy żeby obsypało bardziej (ciemnia przed kosą itd). Nie skojarzyłbym z nawozami...

To możesz poddawać to dalej w wątpliwość. Bo i odmiana ma znaczenie i podejście. Bo czymże jest inne nawozenie jak właśnie innym podejściem?

 

Godzinę temu, Lasir napisał:

Oczywiście ironicznię się podśmiechuję 🙂 nie ma sensu się kłócić.Lepiej wymieniać obserwację i doświadczenie niż zdanie i poglądy, plotki.

Ja właśnie to pisze. Wymieniam swoje obserwacje :) ja może jestem wężem z raju, może macie króla wśród Was, ale ślepi jego władaniem idziecie na rzeź jak barany bez skazy? Pisze na swoich doświadczeniach :) ale czekaj jest to też moje zdanie, pogląd a dla Was plotka. Bo nie jest zaakceptowana przez najwyższego??  Hmm😁 błąd logiczny u mnie powiadasz :) 

 

Ja tak mogę w nieskończoność. Czasu mi szkoda na wymianę spostrzeżeń, obserwacji, faktów, wróć opini. Bo to nie fakty. Fakt to prawda A PRIORI. A żaden z Was nie przywołał jej ani razu w tej dyskusji poza tym zdaniem

1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

triochomy to to grzybki, jakie tak samo się rozwijają na wszystkich nawozach,

Rozwijają się tak samo na wszystkich bo roślina została tak stworzona aby je rozwijać. Ale jak poprzez różne sztuczki i rozkręcenie matabolizmu u rośliny możesz zwiększyć przyrost masy to możesz też zwiększyć ilość np grzybków. Nawet pleśni jak ktoś się postara 🙂 zależy od podejścia. Reszta co zostało tu napisane to tylko opinie. Do tego bardzo ze sobą sprzeczne jak te dwie wiadomości poniżej. Ja wyrażam tylko swoje zdanie, czyli opinie, przypuszczenie, stwierdzenie czy tam podejście. Tyle tu ludzi doświadczonych w uprawie jak i w życiu to każdy swój pogląd wyciągnie. Dobrze że to nie fakty bo stół trzeba byłoby mieć cały czas czysty.

 

2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik  Nie ma badań, jest organoleptyka :D Jak nie ma badań to nie ma podstaw do uznania czegoś za realne, jak opierasz wnioski na tym, co widzisz , bo tak sobie to uznałeś to sa to jedynie twoje obserwacje, jakie nie mają potwierdzenia w faktach, nie ma nawet przesłanek do tego, że na organice więcej trichomów wyprodukuje niż na mineralnych, to całkowita bzdura , jak dla mnie, tak odrealnione, jak to, że , jak psa nakarmisz perfumami to będzie wydalał perfumowe zapachy.

Jak nie ma badań tzn że od razu można sprowadzić to do grzybków tylko i ich zabarwienia?????? 🤯 Biologia to w czystej postaci, może fizyki kwantowej tu brak.

 

1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik  Lubisz pisać wykłady, ja wolę zwięzłe treści , jakie wnoszą w temacie prostym to, co proste , bo nie mówimy o tematyce, jaka dotyczy biologii molekularnej czy o fizyce kwantowej, jak mowa o roślinach to prosty temat, łatwo da się zrobić tutaj to, co jak chodzi o o uprawę jest dobre dla roślin, wystarczy się trzymać podstaw, a jak chodzi o triochomy to to grzybki, jakie tak samo się rozwijają na wszystkich nawozach, jak chodzi o różnice, to różnica polega jedynie na tym, czy te grzybki dojdą do pełni swej mocy, a związku z tym, chodzi o to, aby umiejąc uprawiać, nieważne , na jakich nawozach , czy mineralnych czy organicznych, to doprowadzić te grzybki do stanu mleka w połączeniu z wizualną wielkością plonu, by grzybek był mlecznie- bursztynowy, a top był zbity i soczysty, aby móc z uprawy wydobyć wszystko, co najlepsze. takie jest moje zdanie.

 

@Lasir  Nie chodzi o kótnie, ale o fakty, każdy mówi to, co uznaje za słuszne.

Lubie pisać wykłady, ale pisze je w sposób ciągłości przyczynowo skutkowej, bez odwracania kota ogonem i manipulowania słowem na własny użytek, aby zamącić wodę, odwrócić uwagę i skupić się na jednym słowie w wywodzie przedmówcy. Retoryka możemy jechać w nieskończoność. Przekonywać do swoich racji te gawiedź. Ala ja mam duże innych ciekawszych zajęć. Np tłumaczę dzieciom dlaczego warto mówić prawdę od razu. Nie kłamać w żywe oczy. Ma krótkie nóżki.

 

Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

Nie chodzi o to, by się bić ze sobą na słowa i widzieć w sobie nawzajem wroga, ale chodzi o fakty, czyli przedstawienie swojej opinii, jaka nie musi się

Opinia to nie fakt. Bije się na słowa, ale wroga nie widzę.

 

Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

Ja tego pola nie traktuje, jak bitwę, ale jedynie , jak miejsce do powiedzenia prawdy. Nie kłamię, ale mówię to, co jest zgodne z tym, co uważam za słuszne, a reszta mnie nie obchodzi.

To tutaj zabrzmiałeś nie jak król a jak tyran.

Prawdy nie możesz zestawić na równi ze słusznościa. Bo nie ma arbitra. Nawet gdyby takowy się pojawił to nie wiemy czy miałby słuszność w wydaniu swoich opinii (kurwa i gdzie tu prawda). A najśmieszniejsze jest to że też nie kłamie. 😁 Nie chcecie to nie wierzcie. Objawił się nowy król, ale jeszcze chwila jeszcze nie teraz, dopiero za niedługo się narodzi

1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

Miejcie zdanie, jakie chcecie, to wasza sprawa.

Na szczęście je mamy 🙂

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

 Ty to taki "wąż kusiciel" widze jesteś, cały czas do przodu... 😉

Raz w przód raz w tył. Jak dwa kroki w tył to staram się później 3 przód. Dobrze że nie dusiciel 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik okej okej 🙂 z tymi plotkami nie biłem do Ciebie, zebyś nie myślał.Już pokazałeś, że lubisz tą zabawę wiec o to Cię nie podejrzewam 🙂

Z tym królem to też nie do mnie.Lasir nie ma pana nad sobą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik  i jak tu nie wierzyć w ludzkość skoro takie wspaniałe istoty jak Ty należą do tego gatunku? 

🤍

Czy Ty przypadkiem nie czytasz mi w myślach? Pytam, bo wole sie upewnić... 😉

Qrcze, no aż mi wstyd ze juz tyle razy pozwoliłam tu pewnym odobom obniżyć jakkolwiek swoją energię, Ty za to pozostajesz stabilny i niewzruszony, jak góra ktorej żadne sztormy i huragany nie straszne... 😉 🤍 

F*ck, gdzie ta Twoja zona Cię znalazła? Pytanie oczywiście retoryczne, czysto platoniczne, mające na celu ukazać tylko to za jak wspaniałego człowieka Cię uważam. 🤍  A jak inni widzą w tym romans to zyczę im aby opanowali analizę tekstu choc w 1/10 tego co Ty potrafisz. 🤍

Dobry przywódca musi mieć pojęcie o swoich naśladowcach i tym jak za nim podązają 😉 a dobry naśladowca nie podąża ślepo za przywódcą, aby dobrze naśladować trzeba poniekąd skupic sie na przywództwie. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB prawdziwi liderzy nie zwracają uwagi na opinie innych (nie mylić z brakiem szacunku), dlatego są liderami. 

A nie uważasz że Ty jestes bliżej zdobycia tej bazy? 🤔 

Żartuje oczywiście, częsciowo... jak zawsze. 🙂

A tak na powaznie to nikomu nie zamierzam rozbijać rodziny i zapewniam ze nigdy tego nie zrobie. Nie należe do takich osób, są pewne wartości ktore są dla mnie najważniejsze i w ich imię jestem gotowa do poświęceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lady Green napisał:

A nie uważasz że Ty jestes bliżej zdobycia tej bazy? 🤔

Wcale tego nie wykluczam. Ale taka jest nasza strategia z grzechotnikiem i działamy jak taka malutka 2 osobnikowa  wataha. On jest teraz w bardziej dogodnej sytuacji i grzechem było by tego nie wykorzystać. I tak się później podzielimy i będziemy szarpać razem bądź na zmianę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczenie jest złotem... milczenie jest złotem.... milczenie jest złotem... 🤦‍♀️

Zaczynam podejrzewac ze coraz więcej osób chce mnie "wygryźć" z tego forum, ale moze reszte przemilcze, nie będe robic z siebie ofiary bo nią zdecydowanie nie jestem i się nią nie czuje...

Nie z takimi sobie skutecznie radziłam. 🙂

Zmieniac sie ani hamować w swoich wypowiedziach tez nie zamierzam, nie będzie mnie nikt limitował, taka juz jestem i albo mnie ktoś akceptuje albo nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...