Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green No piękna i zapewne twój ulubiony kolor 😄

Załóż sobie 2 najważniejsze kryteria i wtedy wybierz 🙂   nie sugerować sie kolorem to nie sukienka 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jeżeli masz dużo pestek to wysiej tak jak sialas ostatnio i z tych najlepszych pod koniec pobierz klony lub  wrzuć te najlepsze sztuki na rewegetacje. 😉

 

Od wyboru pestek można dostać pierdolca 🙂 auto odradzam to raz. Dwa nie kieruj się wyglądem zdjęcia bo są to najlepsze sztuki na zdjeciach a nie zawsze takie dostaniesz i możesz być rozczarowana. 

Przy wyborze kieruj się potencjalna moca i przede wszystkim wybrać należy skoro już wybór masz.. to czy chcesz Indica albo Sativa

Czego oczekujesz po paleniu? To tego szukaj 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, Mr.Green napisał:

 

 Indica albo Sativa

Qrcze, jestem team sativa... Dzięki za to pytanie. 🙂

Choć może jednak nie zawsze... 🤔 no i dalej nie wiem... 🤦‍♀️

Może faktycznie zostane przy moich pestkach... 🤷‍♀️

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tego się nie da wiedzieć. Żeby coś wiedzieć trzeba spróbować. Nie będziesz wiedziała jak smakuję 🍌 dopóki go nie zjesz 😄

Szukaj hybrydy z przewagą sativy która stymuluje umysł i pobudza do działania 🙂

Jak @Resio666 napisał.. stwórz swój profil zapotrzebowania to zawęzisz poszukiwania. Szukanie takno z tysięcy wariantów.. to szaleństwo 😛

Moc, plon, smak, działanie.. itd.  im więcej się określisz tym łatwiej trafisz we własne gusta i będziesz mniej rozczarowana 😉

Zawszę pomożemy jak co 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green no w ten sposób właśnie szukam, używam filtrów, to nie tak że z tysięcy 😉 ale to czy sativa czy indica czy jakis mix akurat pomijałam 🙂

Tylko to działanie... Czy poniższy opis jest adekwatny do stanu faktycznego?

65.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jak zaczniesz szukać to się okazuję że jest tyle banków.. tyle odmian.. że to aż w tysiące idzie 😄

Sativa to jak sex.. energiczność, chęć działania, kreatywność, pobudzenie

Indica to jak po sexie.. relax, chillout, spowolnienie, odprezenie, błogość 

😉

Większość to i tak hybrydy z dominacją jednej, drugiej lub połączenie obydwu na raz.. 

:acigar:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green qrcze... no to te moje nasionka są spoko, wychodzi na to że zdecydowana większość to przewaga sativy, jedna z nich działa aż za bardzo pobudzająco... w sumie to dwie, ale pozwólcie że pomine szczegóły 🙈

Kapeć w buzi, ciężkie oczy, "zawieszenie" itp to już indica? 

Właśnie... jak to jest z tym kapciem w buzi... od czego on zależy ze czasem jest a czasem go nie ma? 

 

 

Tyle mi się wysypało... a miałam juz nigdy więcej sie nie pchać w tyle sztuk na takiej powierzchni... 🤦‍♀️ no i nie wiem czy wrzucac je do wody zanim wyjde z domu, czy nie... 

2.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 masz racje, na upartego "juz tydzien temu mogły trafić do wody... a nawet wcześniej..." 😉

Moze zobacze ile wykiełkuje i czy w ogole po takim czasie w słoiku cokolwiek wykiełkuje... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...