Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers właśnie pisałeś coś o chłodzeniu więc wode wlałam lodowatą, butelką też wstrząsnęłam... To chyba po prostu nie dla mnie. 🤷‍♀️

22 minuty temu, Mr.Green napisał:

 

nikt z nudów nie wali sobie wiader tak o.. 😄 

🤔 przemyśle sprawe... 😅 

 

18 minut temu, Mr.Green napisał:

Jak masz do tego np. Inny dokument zagraniczny to już w ogóle jest beka 😄

Polska w moim sercu i piękny kraj do życia. Jednak to wielka dykta pełna skurwialych i upośledzonych ludzi..

To nie tylko pl, każdy kraj to teatrzyk z dykty. Ja mialam polew z maseczkami i plakietką z ebaya "I am exempt, keep your distance" w wieeeeelu krajach. Wszyscy co się burzyli  i im to pokazywałam oczywiscie wzrok spuszczali jakbym conajmniej plakietke fbi wyciągała. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Nie no na takie coś już se nie pozwoliłem, lałem na te maski ciepłym moczem, a jak mi grozili dużymi mandatami, to wyrobiłem sobie papiery że sam się mogę badać, i robiłem to przez internet przez dobre kilka miesięcy fotkę tego samego testu wstawiałem na te ich zjebana stronę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tolerancja zbyt wysoka. Najlepiej zrobić kilka dninprserwy, albo nie palić zbyt często 😉Na mnie też już wiadra ani bonga, ani jointy nie dzialaja, tzn dzialaja ale...nie ma z tego radosci i bani. Dobrze ze od jakiegos czasu jestem odciety od wszelakich uzywek, jak zajebie bongo w polowie lutego to mnie z trzewikow wyciągnie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 właśnie tolerancje mam niewielką, gdy odpalam pierwszego wapka to po pierwszym buchu zazwyczaj odpływam myślami daleko i "budzi" mnie dopiero dźwięk wyłączającego się waporyzatora. Pisząc że wodospad szału nie robi, nie miałam na myśli tego że na mnie nie zadziałał, tylko to że mnie w żaden sposób nie zachwycił. Faza zdecydowanie zbyt ciężka, jakby mi ktoś kamień do głowy włożył, doznania z samego palenia też niezbyt przyjemne, sam sposób palenia wg mnie uciążliwy... Z ciekawości czy też braku laku można zapalić, ale nie takich doznań oczekuje od marihuany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady GreenJa mam jakiegoś starego fenixa, ale slaby ma przepływ przez co trzeba mocno ciągnąć co mnie wnerwia. 

Może zrob sobie masełko, albo nalewke?Nalewka jest zajebista na wieczór, powiedziałbym że wtedy działamy tak prozdrowotnie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989  to życzę wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń 🥳 A co do vaporizera to poczytaj sobie najpierw jego recenzje, każdy lubi co innego a nie chce źle doradzić. 👍

 

U mnie dzisiaj chyba będzie wekowanie... zobaczę jeszcze, 9 dni suszenia dopiero, jakoś szybciej to poszło niż ostatnio... Łodygi w niektórych miejscach się łamią, w innych nie... zależy która na jakiej wysokości... 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja sobie zamierzam kupić vapcapa ponoć każdy chwali i że dorównuje drogim vapkom elektrycznym a wydać z 200zl a 1500 to jest jednak różnica :D. A jakbym miał już kupić elektryka to nic już poniżej mighty bym nie schodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed tego metalowego nie podgrzejesz w terenie jak wieje :D niby fajny ale trochę kamieniołom :D trzeba go grzać najlepiej zapalniczka żarowa :P a i komore ma małą jak każdy mniejszy vapek według mnie :P 

Wiadomo że ma też swoje zalety tak jednak w podróży czy w ruchu jest nie praktyczny jak normalny vapek.. największym natomiast jego atutem bez wątpienia jest jego cena i prostota wykonania jak i niezniszczalność :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no jasne że Wam pokaże, nie wiem tylko czy dzisiaj bo dopiero weszłam do domu i już mi znajoma truje że mam z nią jechać na imprezę... 🤦‍♀️ Pochwaliłam się Wam że mam dojrzałych znajomych w uk... nie chwal dnia przed zachodem słońca... 🤷‍♀️

Odnośnie mojego arizera solo2 - ja to w szoku jestem że on jest teraz taki tani, ja za mojego grubo ponad £300 płaciłam. 

@Growerseed mighty ja bym nie chciała, ale znam takich co maja i sobie chwalą... choć w sumie narzekać też na niego narzekają... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Namówić na wyjście się nie dałam, dzięki temu wszystko juz jest w słoikach, poważone, itd itp. 🙂 I aż nie wiem czy mam napisać ile wyszło na wadze... bo sama do końca nie wierzę w to co liczę, ale matematyka jest jedna... a ja jestem uczciwa... 🤷‍♀️ najpierw sie śmialam a potem sie zrobilo dziwnie... 😅 jednak zbiegi okoliczności tez istnieją na tym świecie 🙂 

1 zdjęcie przed przystąpieniem do pracy, drugie zdjęcie z sampla z testu sprzed chwili. 3 zdjęcie waga... Może Wam wyjdzie wynik inny niż mnie albo wyłapiecie błąd... 🤷‍♀️ wartosci po lewej ignorujcie, miska ważyła 190g. 

 

20240105_222945.jpg

7.jpg

1.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Moj wynik to tak naprawdę tylko i wyłącznie Wasza zasługa i tego forum... 🤍😊

Chciałam z tego miejsca serdecznie Wam wszystkim podziękować, bez wyjątków, za wszystkie cenne lekcje ktore tu otrzymałam, te w temacie uprawy również. 😉

Wypadało by mi rownież przeprosić, więc przepraszam jeśli kiedykolwiek kogokolwiek czymś uraziłam, nie było to moją intencją, nigdy nie jest... ale jak w życiu, czasem wychodzi różnie. 

Oczywiście tak sie do Was juz przyzwyczaiłam, że będę do Was zaglądać, nie ma szans by było inaczej. 🤍

Dodam moze jeszcze ze wyszlo 18 litrowych słoików i 3 słoje po chyba 5l. Bedzie co otwierac i zamykać teraz... Raz dziennie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...