Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 wczoraj przestawiłem programator i o 6 rano dzisiaj się zaczęło 🙂

Zastanawiam się czy nie kupić siatki tylko nie mam doświadczenia jak później z tą siatka będzie czy sobie nie utrudnie.

Ten mój odbłyśnik przy tej mniejszej lampie to jest tragedia... przydało by się coś innego zamiast takiej patelni:)

I trochę się obawiam, że mi Zielony napisze, że spieprzyłem pH laniem już nawozów.... a ja nie bardzo mam jak kontrolować te pH 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ten płyn to mam. Ale tym płynem to pH czystej wody można sobie badać. Wody z nawozem już nie bardzo, tak samo pewnie jak i ziemi.

A pół roku mówiłem, że bez miernika pH następnej uprawy nie robię.... no i dalem się namówić 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green heh... a ja gleby już nie sprawdzałem jak mnie wkurwilo badanie wody z nawozem 🙂

Ale wlewając w donice "czarna" wodę nie wyleci dołem krystaliczna woda... więc ten wynik też dokładny nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to nie jest badanie wypływu. Mi nic nie wypływa z doniczek raczej 😄

to jest badanie po prostu ziemi.. bierzesz jej trochę ze środka i zalewasz z boku tym płynem.. trochę pomieszasz.. trochę znowu dolejesz i patrzysz co wypływa. Robisz swój wypływ na talerzyku xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB woda zaburzy odczyt badania 😛

 

Ewentualnie możesz załadować ziemię do probówki i nalać płynu.. kolor wyjdzie sam. 

Minusem jest że trzeba go użyć więcej niż kilka kropli.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży namiot: 28/5/0

PXL_20231012_190138997.thumb.jpg.1b3a58ef29b7d2f35af6efe9a248e32b.jpg

 

Mały namiot: 18/14/0. Tutaj już kwitnie. Od jutra odliczam im już flo.

PXL_20231012_190200983.thumb.jpg.ebcdac27336dcabe0a177d83da961282.jpg

@Zielone krainydajesz radę czy mam zwolnić i zaczekać na Ciebie? 🙂

 

Jak macie łodygę złapaną drutem, która wali już mocno w górę to odginacie ją jeszcze teraz troche na zawnatrz donicy czy puszczacie wolno?

Jakbym chciał wszystkim czterem tak porozginac to mi miejsca nie wystarczy...

PXL_20231012_190308072.thumb.jpg.073006a05f54c58200290f8621d3138f.jpg

Ps. Już widzę, że się jebnąłem gdzieś o 1 dzień w liczeniu dni ale pierdziele i nie sprawdzam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Daję radę, dzisiaj zrobiłem u siebie wycinanie zbędnych szczytów, defoliacje i poprawę LST, za jakieś dwa dni moje wejdą na kwitnienie. W sobotę albo w niedzielę wrzucę fotki, jak pokażą się prefolwery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Tak tnę, wycinam w tym czasie zbędne szczyty i wycinam liście, by szczyty, jakie zostawię były dobrze doświetlone. W konsekwencji roślina zbuduje na najlepszych szczytach wielkie topy, jakie zrekompensują utratę tych mniejszych gorzej rokujących. Sam też powinieneś wykarczować ten busz, jaki tam masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...