Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 3 łby poszły bo na reszcie kolejne piętro się musi bardziej wykształcić bo nożyczkami ciachce po tych malutkich pędach z 5 piętra...

IMG_20230921_193348.thumb.jpg.ec2729f5ebe9851e3745140d726d4ebf.jpg

Temu poniżej coś odpierdoliło... wykrzywił łodygę i piętra nie wypuszcza w jednym poziomie tylko jeden liść w lewo a półtora centymetra wyżej w prawo 🙂

IMG_20230921_193054.thumb.jpg.4af8722dc974a14e6e019a4283328310.jpg

Na podłodze w boxie w rogu gdzie troszkę wody stoi znalazłem niespodziankę. Niemożliwe... ktoś musiał podrzucić no bo innego wytłumaczenia nie mam 🙂

PXL_20230921_192014403.thumb.jpg.d8d87b6921221fd38f5cade2ec002d87.jpg

Ziemiórek coraz więcej. Trochę się na lepy klei ale dalej po podłodze biegają...

Dawać rady póki przy boxie jestem... tera dyma jebnę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ta, ja mam tą z target po prawej stronie u góry. Kupiłem ja dwa lata temu, nie będę pisał ile grow ze mna już jest ale dużo więcej niż tu moich fr 😂

 A woreczek 5l czy 5kg. 20pln zapłaciłem

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13/0/0

Odcięte wszystkie głowy. Pozamienialem trochę doniczki miejscami.

A jak się robi LST po takim toppingu? Wiatrakowe liście teraz wszystko zasłaniają 🙂

Na czym polega to następne cięcie przy toppingu? Co ono ma dać i co jak się zostanie tylko przy jednym cięciu?

PXL_20230923_192951647.thumb.jpg.1a785997f03fd155e850d8a60d2b0432.jpg

PXL_20230923_193007247.thumb.jpg.6ef20ab16d6807d5370e201fda2d57ce.jpg

PXL_20230923_193002712.jpg

@grolsch3 podsypalem tą mączką bazaltową... wszystko ujebane... ja, box, rośliny 🙂 Nie lubię chyba sypkich dodatków 🙂

Takie miałem wrażenie jakby woda dłużej wsiąkała po podlaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dobrze rozumie, chcesz powtórzyć topping xa jakiś czas?to dalej tniesz głowy na szczytachni wyrastaja kolejne 😁a lst jak każde inne, leb w dol i dac tym na dole wystrzelić do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mączka pyli, to ujebane 🙈 mnie do sypkich przekonuje wszystko, zawsze czymś ujebie namiot. Lałem biobizz i lubiłem mieć fishmix. Do tej pory mam ślady na ścianach namiotów 😉 tak, woda na pewno będzie też się dłużej utrzymywać, chociaż lepszy efekt byłyby wymieszać z całym medium przed sadzeniem. Te kilka liści bym po prostu wyciął🙂😎 pozdro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 nie wiem.... już trzeci raz chyba czytałem, że ktoś powtarzał topping drugi, trzeci raz... 

A jak LST to normalnie teraz z tą ścięta głową na glebę roślinę? Bo widziałem jak coś wiążą przy wyprostowanej roślinie... ale to chyba inny trening.

No to jak LST to muszę dzisiaj bo ten Gorilla jest taki silny, że nie wiem czy zauważył, że mu łeb upierdoliło 🙂

@grolsch3 pewnie sobie coś wkręciłem albo taki zabieg okoliczności.... po podsypaniu i odpaleniu lufy przez godzinę 1 ziemiorke tylko widziałem 🙂

PH za bardzo tym nie rozjade? Bo nie mam czym mierzyć to za wczasy pytam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to jest najlepsza rzecz do stabilizacji ph 🙂 myślę że nic sobie nie wkręcasz, larwy powinny zniknąć do 2tyg, a wtedy nie powinieneś żadnej muchy uświadczyć 🖐️

Rób lst bez cieć już. Ewentualnie utnij za 10 dni i weg wydłużysz o 3-4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 kontrolnie wczoraj wrzuciłem nowy czysty lep... jedna ziemiorka na nim aktualnie. Zaraz noc to zobaczę też po nocy 😉

Udyr niedawno pisał o jakimś przekładaniu liści pod odrosty... Zo to mu chyba chodziło. Zrobiłem tam przy tym Gorilla ale tam trzeba LST zrobić bo one wszystkie szybko się ogarnęły i się rozrastają.

Tylko ja już widzę, że braknie miejsca. W zamyśle był Gorilla i 3xjakis XXL. Muszę chyba ten mały namiot dostawic. 

Ostatni grow miałem 3 sezony w 10l donicach i 2 automaty w 5l. Teraz mam 3+3 i wszystko sezony...

A z ziemią bazaltową... jak się nic nie zdupcy to przy kolejnym grow mączkę bym wymieszał na początku z ziemią... tak wczoraj wykminiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, bo spokoju mi to nie daje.... 🙂

Po co było obcinać głowy skoro teraz i tak leżą bo LST. To samo można było by chyba zrobić kładąc je wcześniej a teraz głowę na leżąco obciąć 🙂

Myślałem, że nie będzie LST i posadziłem na środku donicy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 No niby tak ale żadnej nauki/wniosków nie wyciągnę. Brat się zapyta co mi dało to obcięcie głów to mu powiem, że nie wiem 🙂 Zwalę na typów z forum 🙂

 

A jak zacznę planta przerzucać spod 400W pod 100W to nic mu się nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...