Skocz do zawartości
cejerowski21

1xLSD Auto Barney's Farm 1xWhite Widow Auto - ZarówkoLed

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, niesamowity efekt 😅 mój pierwszy raz to dramat 🙈 kompletnie nie wiem o co chodzi tym roślinom? 😂 moja chyba umiera 😅 boczne odnogi są dużo wyższe  😂 a stare liscie schną 🙈 wrzuciłam dziś potas, licząc na zmiany 😅

20231116_224734.jpg

W dodatku liscie są jak szpony 🙈

20231116_224804.jpg

20231116_222332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lekkiego downa ma każdy praktycznie zawsze jakieś problemy ma przy uprawie jeden  mniejsze 2 większe:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green chyba tak zrobię . Czy możesz mi napisać jakie Ty preparaty stosujesz? Od ukorzeniacza aż do zbioru? 🙏 posadziłam nowe ziarenko, które nie jest automatem, więc wierzę, że uda mi się z Waszą pomocą ogarnąć 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 72 i 82

white widow dostaje 1 litr wody z ok 10ml miodu lipowego ph roztworu 6,3, ścinam z niego jednego topka żeby było co palić

lemon haze z racji ze po ostatnich testach uznałem że moc jest okej daje ostatnią dawkę nawozow no i potem tylko woda z miodem aż się wyjedzą

lemon

1litr wody/pH6,3

1ml calmag 

3ml pk

7ml bloom

5ml top max

Lemon pachnie mocno cytrusem white widow hm? po prostu pachnie skunem 

IMG_7986.jpeg

IMG_7988.jpegIMG_7989.thumb.jpeg.ce01da553897792dd01f4dec0782cc38.jpeg

IMG_7991.jpeg

IMG_7992.jpeg

IMG_7994.jpeg

Zdjęcia trichomow z moim mikroskopem średnio mają sens, jakość ich jest fatalna. Na moje oko jest mleko, daje zdjęcie poniżej. Zdjęcie trichomow z dolnego szyty white widow który został ścięty 

IMG_7996.jpeg

IMG_7997.jpeg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cejerowski21 Nie zwlekałbym z kosą , trichomy są już prawie mleczne, a masz sporo na tej roślinie elementów martwych, jakie wyschły, a takie elementy, gdy przylegają do topów to sa zaproszeniem dla pleśni, jaka jak ci wpadnie to będziesz miał po paleniu, lub przynajmniej stracisz jego znaczącą część, więc ja bym sugerował czyszczenie rośliny i kosę, by nie było przykrej niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...