Skocz do zawartości
Jaqubek000

Tripple G auto, gratisowy Orion 1, cfl 100W +2x 15W listwa led - Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wiesz może czy mogę stosować Canna pH- wzrost, kiedy rośliny już kwitną?  Czy lepiej żebym kupił na pH- na kwitnienie. Mogę roślinie zaszkodzić ? A drugie pytanie czym podwyższyć EC bo mam bardzo miękka wodę Ec 0.1. Stosuje calmag kiedy nie podaje nawozów ale to podnosi tylko do 0,8. Zostawić jak jest czy próbować czegoś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaqubek000 Ja mam ph minus od Plagron, jakie nie ma żadnych dodatków , jest standardowe i na wega i na kwitnienie. Jak chcesz podpić ph to kup ph plus od Plagron, jakie jest na każdą fazę i wzrostu i kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaqubek000  Ec podbija się nawozami, nawozy zwiększają Ec wody, ale je zwiększa się, gdy roślina ma zapotrzebowanie na konkretne pierwiastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 48

W boksie wszystko gra, roślinki szczęśliwe. No może troche im miejsca brakuje. 
Zastanawiam się nad poodcinaniu liści od spodu. Ma to sens? 

93289C79-8D22-4F89-93FA-63BEB8FE10C2.jpeg

29F20B54-FBFF-4C40-9A2D-BF646BC25802.jpeg

D154EE9D-B222-403E-888E-CE193A0C24FB.jpeg

6E3312E7-DE42-46CB-8094-BE2194097CB8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Jemu żal jednego liścia, napisałem o wycięciu zbędnych szczytów , nie wyciął żadnego, bo dla niego są na wagę złota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ma się co dziwić, że są opory przy pierwszej uprawie przed usuwaniem zdrowych liści 🙂

Tam wyrasta z jednego miejsca na łodydze jeden liść w lewy, drugi w prawo.... upierdzielaj po jednym w zależności, który bardziej coś zasłania... Mniejsze poczucie winy później jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...