Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek

Wskazówki hodowlane

 

Polecamy obserwować waszą przestrzeń z tą odmianą, która może urosnąć do 1,4m, więc upewnijcie się, że macie odpowiednie miejsce, aby ją pomieścić. Obserwujcie poziom pH i nakarmcie ją odpowiednio. Poza tym, Pineapple Express jest łatwą w uprawie rośliną i świetnym pomysłem dla tych nowych hodowców, którzy szukają owocowej ulgi.

Od kogo masz tego ananasa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Mr.Green nie zakładałem nowego tematu bo Mnie Admin kiedyś zjebałem xd że za dużo tematów otwieram, teraz mam 

Lemon haze od canabia 

White widow od Female seeds 

Banan Strawberry od FastBuds

Blue sunset sherbet od Barney Farms to jest sezon w osobnym boxie 

Thunder Bloody mary od Samsara  

Afghan skunk  od advenced seeds 

Big Bang od Green house seeds 

Wszystko to automaty oprócz tej jednej sezonowki 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no powiem ci ze stracha miałem w chooooj xd ale na etapy grałem i się wygiely ładnie, no i oczywiście przesuszyłem je trochę:) 

Dwa liscie musiałem obciąć bo przecież tak wadziły że szok chyba się nie stanie nic 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek niby przy auto nie.. ale we wczesnym stadium liść czy dwa to ona szybko odrobi i nie poczuje za bardzo. Chwilę zajmie zanim się podniesie ale wszystko zaraz ruszy dalej w stronę słońca.

Ja też wycinałem zawszę 2 liście po takim LST bo typowo te dwa duże wiatraki się tak odginają że zasłaniają pół rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no właśnie dlatego ucialem bo centralnie mi szczyt zasłaniały, a ta sezonowka to mieliście rację przełączyłem ja i tak wystrzeliła że nie wiem które liscie przyciąć 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...