Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra - Cali Lemon Kush, Opium, Amnesia, Jack Afghan

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB nie opłaca mi się trzymać matki na 4 roślinki dla siebie, najczęściej klonuje się na duże plantacje komercyjne, żeby zaoszczędzić czas i pieniądze na nasionach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 aha... bo to 1 się nie opyla bo przecież nie puszczę go samego pod hpsa... trzeba by cały namiot zapełnić. U mnie ewentualnie mały namiot ale teraz to i on będzie zajebany pod korek.... kurde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB klonów pobiera się więcej bo nie każdy się przyjmuję/ukorzenia. Bierzesz więcej klonów i potem wybierasz te najlepsze. 

Woda to za mało. Najlepiej jakiś clonex żel czy cus.. 😛 i klony musisz trzymać jak w parowniku 😄 wysoka wilgotność w jakimś boxie plastikowym i światło. Pobrany klon nie ma korzeni i wodę może pobierać tylko przez liście. Jak wyjdą korzonki to masz kopie kwiatka z którego ukradłeś szczpeke 🙂

Wtedy możesz sadzic np. Dużo mniejszych roślinek jak SoG i masz pewność że będą bardzo takie same jak pierwowzór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kazdy klon da w teorii tyle palenia ile dała jego matka. 

Klonowanie to nic innego jak pominięcie etapu ziarenka. Bierzesz szczepke i ta szczepka rośnie dalej tak samo jak matka z której pobrałeś. Podobny wzrost. Szybkość. Grubość topów. Smak. Moc. 

Wszystkie cechy matki będą praktycznie takie same u klonów. 

Jeżeli posiadasz klona w 2 x większej doniczce to on urośnie większy od matki. Urośnie tak duży jak urosła by matka gdybyś ja też wsadził do tak dużej doniczki. 

Klon to pełnowymiarowa roślina i możesz z nią robić cokolwiek tak jak z normalną roślina.

Twoje pytanie jest nie na miejscu 😄 Ciebie tylko ilość kręci 😄

Ja na twoim miejscu mój drogi.. jak już lecisz twardo z HPS.. to zmieniłbym tryb uprawy na cylindryczny.. coś na wzór naszego patenciarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja już się zastanawiałem co jakby tego hpsa pionowo postawić 🙂 Ładne by z boku całe rośliny ogarniało.

Mam też pomysł na darmowy prąd ale zainwestować ze 2 tysie by trzeba było w malutką elektrownie wiatrową 🙂

Brachol, czyli mój kierownik, inwestor i doradca pierwsze co zapyta to ile z tego będzie i kiedy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Glut78 napisał:

@WBB nie opłaca mi się trzymać matki na 4 roślinki dla siebie, najczęściej klonuje się na duże plantacje komercyjne, żeby zaoszczędzić czas i pieniądze na nasionach 

Albo mieć pewność że każda będzie miała podobne lub wręcz te same wysokości i parametry. Bo jak ktoś leci hangar komercyjnie i toz pestektto życzyć mu należy powodzenia. Nawet na 4 sie opłaca, ale to minimum 3 namioty żeby miało ręce i nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 z pestek to masz czasem sporą różnicę w działaniu potem takiego tematu no a z klona masz praktycznie to samo więc jak ktoś wali komercyjnie jakaś odmianę to chce by to zawsze był ten sam produkt. I to jest też główny powód @WBBa dla siebie no to wiadomo większa liczba kosztów że w zasadzie się nie opłaca chyba że ktoś kupi w huj drogie nasiono że trzymanie tych namiotów jest tańsze. Chociaż ja bym na klonie nawet spartańskie warunki poleciał i żadne namioty się nie bawił nawet i koszta zredukował do minimum jak już bym tak chciał bardzo i wtedy cena zabawy spada i jest już to jakoś opłacalne.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podglądowo. Lampa z 50% na 75%. I maks 2tyg i wrzucę na 100%. Wysokość od najwyższego opium 45cm. Chyba w późniejszej fazie wywalę te najniższe i 4szt zostawię - na kolejne manewry info. Byłoby wtedy 2xopium i 2xcali lemon kush. Najszybciej zaczął flo clk i on juz fajnie się lukruje. Bonus klonownik i puszczanie korzeni przez opium😁 

IMG_20230910_075409_001_COVER.jpg

IMG_20230910_075239.jpg

IMG_20230910_075144.jpg

IMG_20230910_075055.jpg

IMG_20230910_074156.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no będzie tak jak mówisz, dwa dni wcześniej cięte amnesie już siedzą, na razie w przejściówkach, ale to obojętnie jak już wsadzisz. Korzeń był konkret, w tej z dołu oberwałem strasznie dużo korzonków przez moje nie delikatne podejście 😁 może przeżyje. Pozdro 

IMG_20230910_074321_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  kubki bardziej, może mają litr ale bardziej gdzieś 0.7l

 

Dla siebie info, wrzucenie dwóch klonów opium( dolna podstawka ze skraju), Cali lemon kush ani myśli na razie wypuścić korzonków. Zakładam też w namiocie uprawę aloesu, bardziej legalne 😉 naszybsza amnesia z puszczaniem rootsów już zaciąga mocno składniki, idzie po swoje. Pozdro 

IMG_20230911_205208.jpg

IMG_20230911_210035.jpg

IMG_20230911_210116.jpg

IMG_20230911_210042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...