Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra - Cali Lemon Kush, Opium, Amnesia, Jack Afghan

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Rośliny trochę mają, przetrwały bo na wegu czasami niewiele trzeba, w różnych warunkach i miejscach 😁

Namiot 100x50x160/Światło MH TS1000/Wentylacja PC/Trening niektóre na fim cięte i trafione, niektóre topping. 

Gleba na start sporo kokosu plagron, trochę garści perlitu i swojego bio medium od dżdżownic. Na przesiadkę (maks wt) do growbagow 8l może ciut większych co niektóre okazy, wejdzie 33% bio medium, perlitu i kokosa. 

Pestki to femki:

-4szt Opium /Divineseeds/ 

-2szt Cali lemon kush /Big seedbank/

1szt Amnesia /Big seedbank/ i Jack afhgan /Big seedbank/

Zalegają to wysiewam. Wiem że opium i CLK z 2 femek będę starał się klonować. 

Zdjęcia losowe 

Z fartem 🖐️

IMG_20230714_221532.jpg

IMG_20230714_221631.jpg

IMG_20230714_221705.jpg

IMG_20230714_221738.jpg

IMG_20230714_221754.jpg

IMG_20230714_222107.jpg

IMG_20230714_222125.jpg

IMG_20230714_235355.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Jak nie ty , widzę idziesz na całość, kiedyś jedna sztuka i delikatnie, a teraz na żywioł :D Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna lampa, ciekawy jestem jak się spisze na takich wymiarach :classic_biggrin: Osobiście bym brał jakieś niskie growbagi, żeby miały jak najmniejszą powierzchnię do parowania, bo z 8 roślinami to może być niezła sauna na sierpień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  i tak wszyscy, łącznie ze mną, czekają co Król zieleni ma u siebie w szafce. Tak więc wybieraj się czym prędzej po jakieś pestki i widzimy się w aktualnych fotorelacjach indoor 😉 dzięki wielkie, pozdro 🖐️ na nic więcej pozwolić sobie nie mogę, musiałem korzystać jak żona nie powiedziała nie... 'Tak' , też nie mówiła 😂@Bob drzewny dlatego Ci pisałem że będę obserwował jak to rośnie u Ciebie 😉 Warunki w namiocie będę poznawał z biegiem czasu, osprzęt długo leżał nie rozłożony😁nie napisałem ale lampa 70cm od szczytów 40% mocy.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będą miały za ciasno na tym metrażu?

Ja Opium planuję jedną, może dwie na boxa 100 - 100 - 200.

IMG_4764.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 a 7 w 0.25 nie miały, w 0.12 miałem 4. Jak poprowadzisz i czego oczekujesz. Ja nie mam czystych namiotów i od linijki roślin. Ale mają pierdolniecie. No i są pure 😁zobaczymy. Mam jeszcze siewki 2 criticali i kto wie czy nie wskoczą amnesi na flo potowarzyszczyć. Te pestki mam, ale wersji sezonu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ja nie mam doświadczenia z konopiami, tylko widziałem na Google fotki tego opium i w metrowych boxach mieli po jednej sztuce😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78  ale czy aby na pewno to było w wersji auto jak Twoja? Bo jak robia na metrze po 1 sztuce auto to chyba na farmie energetycznej mieszkają, z niczym to się nie kalkuluje. A co do ilości to ja lubie jak jest ciasno. Myślę że spokojnie się pomieszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Ja czekam na koniec wakacji, bo teraz nie chce mi się walczyć z temperaturami, a zapowiadają się tropiki, więc jak chodzi o mnie to raczej wrzesień sobie obiorę na cel i wtedy, jakieś 2 pestki polecą do ziemi, jak nic nie stanie na drodze. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 najmniejsze pod względem rozwoju w 2 galonach, 4 kolejne w 8l. Dwa dodatkowe w 1 galonie to critical od dutch genetics, nie wiem czy tu zostaną ale na razie są. Lampę dałem na 45%, wysokości nie zmieniłem. Podlane wodą z algami z biobizz. Pod korzeń mikoryza mycoterra. 2-3 tyg i przeskok na flo. Prawdopodobnie wjedzie hardkor lst. Będę posypywał pod korek przy flipie, dorzucę też cukinie dla robaków wtedy. Bez posypek, postaram się całe grow na wodzie przejechać. Pozdro 

IMG_20230717_003002.jpg

IMG_20230717_003030.jpg

IMG_20230717_003115.jpg

IMG_20230717_003206.jpg

IMG_20230717_003347.jpg

IMG_20230717_003347.jpg

IMG_20230717_003337.jpg

IMG_20230717_003329.jpg

IMG_20230717_003228.jpg

IMG_20230717_003215.jpg

IMG_20230717_003211.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 4 najwyższych koleżankach wjechał hardkor lst, trochę ugniotlem łodygę, złamałem i skręciłem. Reszta koleżanek musi jeszcze podrosnąć ciut i może ale może nie, zrobię im tradycyjne lst. Za niedługo będę zmieniał period ale też nie gwarantuje sobie kiedy dokładanie. Mieszanka raz zalana przy ostatnim upie i na razie nic nie roszone. Trzyma wilgoć pomimo zmiany proporcji w budowie medium. To istotna informacja przy ładowaniu growbagu w relacji bio regular. Lampę zmniejszyłem na 30%, za 2-3 dni wróci do 40-45%. Pozdro 

IMG_20230723_074805.jpg

IMG_20230723_074815.jpg

IMG_20230723_074745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 siema nam pytanko do czego trzymasz te cukinię czy one są całe zakopane 😉czy w plastry pokrojone??😆 Czyżby nawóz??🌿🌾🌴🌲🪴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 siema, mam robaki w glebie m.in. dżdżownice. Dokarmiam i jako nawóz po przetworzeniu przez nie tego co jest w glebie. Uprawa żywej gleby, tzw living soil. Nie pisałem wcześniej, ale jak już zapytałeś to dużo w tych mieszankach mam arbuza, melona, jabłka i ogórka. A dokładnie skóry z nich i trochę pierwszego miąższu. To co człowiek nie zje organicznego to robaki wypierdolą 😉 cukina jest ucięta i tylko te kapelusze lekko wprowadzam głębiej do gleby po prostu.

@Mr.Green no jedną pannice lekko za mocno złamałem ale mam nadzieję że odbije. Jak nie to w sumie i tak tam będzie gąszcz 😁 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...