Skocz do zawartości
Kolbertus

4xAmnesia Haze (RQS) + Mars Hydro TS1000 + 80x80x180

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

Teraz to one dopiero urosną 🙂

Mam nadzieję, że boks 180 cm w górę styknie. Aczkolwiek dalej nie ma oznak kwitnienia. Od niedzieli jest cykl 12/12.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus 

W dniu 16/08/2023 o 16:42, Kolbertus napisał:

Niestety nie. Przy poprzedniej uprawie miałem podobnie. Mniejsze były w prawym dolnym rogu i w lewym górnym. Mars Hydro powinien być TS2000. Wtedy miałbym spory zapas mocy.

@Kolbertus ja mam box 60x60x180 i 2x mars hydro ts 600 jednym planuje świecić na vegu a drugiego odpalić pi przełączeniu na flo myślisz że da radę z dobrym plonem wyjść? Planuje również amnesie😊 z tym że 3 sztuki bo raczej na moją powieszenia to za dużo 4sztuku

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus podczytuję Cię bo właśnie rozważam z bratem zakup tej lampy.... Teraz jak on mówi, że musimy kupić to ja mam obawy czy ona da radę w 80x80.... ja jakoś 380g chyba teraz z HPS400 wyciągnałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta odmiane jakies 10 lat temu. Bardzo ladnie sie prezentuje, jest latwa w uprawie i daje satysfakcjonujaca faze 🙂


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zycienamaxa napisał:

@Kolbertus i teraz mam w głowie czy nie wziąć amnezji z tym że auto bo jednak przeraża mnie długość uprawy tej legendarnej🤔 

Fakt, czas uprawy to cztery miesiące, ale warto będzie. O to się nie martwię Cierpliwość zawsze zostaje nagrodzona. 🙂

Update: dzień 46 ( 35/11 ). W dniu wczorajszym dziewczyny określiły płeć, także ku moim obawom na szczęście w końcu przełączyły się na flo. Systematycznie golę dół i odrywam schnące liście. Jak widać TS1000 daje radę na takim metrażu. Fakt, plonu nie będzie jak przy np. TS2000, ale i tak będę usatysfakcjonowany, jeśli uda mi się doprowadzić uprawę tej legendy do końca. Warunki temp 26st, rh 50-60%, moc 100%. Dalej rosną jak popieprzone, ale wydaje mi się, że zwolniły. To dobrze, bo rezerwy w boksie już niewiele zostało. Z fartem ziomeczki. 🍀

20230831_112213.jpg

20230831_112231.jpg

20230831_112200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus na twoim miejscu dołożył bym ts600 kosztuje grosze 300-400 zł a plon ci wynagrodzi te parę stów 😉 będę obserwował mocno jak ci idzie i czego mogę się spodziewać😊 z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś wspominał, że z nasion RQS dziewczyny przez pewien czas walą brudną szmatą. I potwerdzam - to prawda. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Kolbertus ale tekst 😄 pierwsze słyszę hehe

@vego1989 u mnie też zawsze ładnie pachniały 🙂

Gdzieś wyczytałem na czyjejś fotorelce, że tak się dzieje. Jest to tylko przez krótki okres pomiedzy wegiem, a flo. I w zasadzie druga uprawa z RQS i druga śmierdzi w mniej więcej tym samym okresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...