Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dziurawy napisał:

@dam1995 ja to zaczalem stosowac przed przelaczeniem juz nawozy na kwitnienie 

@dziurawy nie chce przesadzić przedawkować dlatego teraz podchodzę z respektem do tych nawozów i na pewno nie będę dawał pełnej dawki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dziurawy napisał:

@dam1995 proste, ze tak lepiej dolac, niz plukac ziemie potem 

Dokładnie , ciekawy jestem jak to będzie na tym flo hah 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Bob drzewny napisał:

@dam1995 z allmixem to zależy, czy miałeś go od początku czy może dopiero potem przesadziłeś do niego, ale w takiej ziemi to z bloomem się wstrzymaj do może drugiego tygodnia flo, a topmax możesz normalnie podawać

@Bob drzewny Dopiero potem przesadziłem do all mixa na początku był Light mix 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile dni jest w nowej ziemi i jaką pojemność donicy? To dość ważne i wtedy będzie można mniej więcej powiedzieć kiedy zacząć nawożenie bloomem, bo topmaxem możesz bez problemu nawet na indukcji, ale małymi dawkami, jak już kwitnienie to wtedy większe dawki z tabelki najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25/07/2023 o 02:17, Bob drzewny napisał:

A ile dni jest w nowej ziemi i jaką pojemność donicy? To dość ważne i wtedy będzie można mniej więcej powiedzieć kiedy zacząć nawożenie bloomem, bo topmaxem możesz bez problemu nawet na indukcji, ale małymi dawkami, jak już kwitnienie to wtedy większe dawki z tabelki najlepiej

@Bob drzewny Donica 15 litrów,  ziemia all mix dwa tygodnie przed włączeniem na flo,więc teraz już 3 tygodnie siedzi w Allmixie

Edytowane przez dam1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako @Monako @dziurawy @Bob drzewny A teraz pytanie dość ważne co zrobić z roślinką która jest za duża na boxa czyli szczyt jest około 15 cm od lampy roślinka jest już na flo zaczyna się drugi tydzień?? (Lampa jest full max i góry)

Edytowane przez dam1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny

6 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@dam1995  spójrz na trening "super cropping" on jest właśnie na takie sytuacje

A jakaś próba lst żeby ten szczyt był niżej nie pomoże widziałem już wiele treningów a ten to chyba według mnie jest najtrudniejszy haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bob drzewny napisał:

@dam1995  spójrz na trening "super cropping" on jest właśnie na takie sytuacje

@Bob drzewny  Pierwszy raz w życiu wysokość zminimalizowana 40 cm  ,wiem że pewnie nie wygląda to dobrze.Rodzi się mi drugie pytanie co zrobić z kwiatami u samego dołu te które dostają mało światła , fakt że roślina z prawej strony nie rośnie jakoś gęsto i coś tam dostaje światła ,co z dolnymi partiami liści przyciąć i wykonać golenie dołu czy już takie zostawić ??@dziurawy Wiem że to wszystko za późno ,ale to moje pierwsze podejście ,a ta z lewej widzę że cudów nie będzie i też zastanawiam się czy golić te duże liście czy nie u tej z lewej nie tylko u dołu ale też u góry co myślicie .Podać płynny krzem i call mag po taki przyłamaniu gałęzi ?( jeśli golić proszę o jakieś zdjęcie graficzne z kreską dokąd golić czy coś w tym stylu które piętro zostawić ) Dziś podałem małe dawki top max i bloom troszkę call maga też dostały na razie tyle. Co radzicie dalej ?

Screenshot_2023-07-28-13-30-40-62_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-30-27-44_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-29-39-72_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-29-30-67_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-29-22-49_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-29-14-68_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-28-58-08_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Screenshot_2023-07-28-13-28-14-49_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Edytowane przez dam1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dam1995 napisał:

A jakaś próba lst żeby ten szczyt był niżej nie pomoże widziałem już wiele treningów a ten to chyba według mnie jest najtrudniejszy haha

To jest chyba najłatwiejszy trening. Ja niedawno tak troszkę z ciekawości złapałem za łodygę i ciach leży. Żyje do tej pory. Tylko nie chciało mi się jakoś unieruchomić i mi tak latała po boxie z miesiąc czasu albo lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dam1995 jak tys to zrobil ? ze sie tak zalamala? tnij ja nizej na rozgalezieniu i tyle albo probuj ja naprawic tasma ? daj patyczek jako usztywnienie ? co do pytania na temat ? kwiatow ponizej ? twoja decyzja ? mi radzili wyciac caly dol , ale jak zobaczylem potem u kogos popcorn , to bym jednak tego nie zrobil 😄 

@WBB najlatwiejszy to jest topping , ciach i tyle , a nie bawienie sie w jakies sznurki naginanie lamanie daj pan spokoj , moja skromna opinia lepiej wykonac ciach ciach ,i sa takie same efekty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dam1995 ja bym jej supercroping zrobił w połowie i lampę opuścił to dół też dojdzie bo ona wyciągnięta jest bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...