Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

Brązowe włoski, żółte liście we wczesnym stadium kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Ziółko schnie, obstawiam że jeszcze dzień maksymalnie dwa i będzie suche. Nie pachnie jak zioło tylko jak siano, powie mi ktoś dlaczego? Co źle  zrobiłem, dodam że musiałem ją ściąć przed czasem gdy miała 90% białych trichomów, susze ja w warunkach pokojowych, na szybkości ogarnąłem karton który z jeden strony nie ma ścianki, zakrylem to podkoszulkiem i jesy w środku ciemno, ma 2 dziury po bokach takie na 4 palce więc jakaś wentylacja jest no i w sumie tyle. Co mogło pójść nie tak, mery kupiłem  w sklepie, nie jest to żadna samosieja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziolo prawdziwej mocy  i intensywnego zapachu dostaje dopiero po curingu  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna łodyga nie jest sucha bo się nie łamie ale topy wydają się być suche jak je dotykam, mają luźną strukturę, co myslicie moge zaczac juz curring Czy jeszcze się wstrzymać, czytałem też że mogą za szybko wyschnac topy jak są bardzo luźne, a u mnie wydaje się że już wyschły, włożyłem je do pudełka w niedzielę popołudniu czyli minęły 2 cale dni od startu suszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że straciły trochr masy, jak ich dotykam to trochę szeleszczą ale nie zawsze, może są delikatnie jeszvze wilgotne, dodam zdjęcie żebyście zobaczyli( nie wiem czy widać jakieś zmiany wizualne na zdjęciach ). Mogę je wsadzić już do słoika czy jeszvze czekać 

20190910_175804.jpg

20190910_175809.jpg

20190910_175816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester masz rację, potrzymam je jeszcze w ciemni i będę sprawdzał. Tobie/ wam też na początku jaranie wali siedem czy to zależne jest od odmiany i niektóre pachną od razu ładnie ? Jeszcze jedno, jak wyschną, zacznę curling to codziennie otwierać słoik na godzine, przy czym wysypać je i wsadzić jeszcze do słoja żeby nie leżały w tej samej pozycji, i tak cały czas do skutku nabrania odpowiedniej mocy i zapachu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl otwierać można bo czasem wilgoć może być w środku topa więc dobrze je otwierać codziennie i kontrolować czy nie ma pleśni przez powiedzmy tydzień czasu tak, przeważnie jaranie mi podobnie śmierdziało różne odmiany, zawsze po ścięciu najbardziej czuć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki:) mam jeszcze 2 panny na zewnątrz, temperatura w nocy spada do 7/9 st. Nic się im nie stanie jak będą w takiej temperaturze ? Widać że się jeszcze rozwijają, topki rosną, ale trichomy są w większości j białe więc nie ma co ścinać jeszcze. tylko pytanie właśnie czy coś im grozi przy takiej temperaturze nocnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziółko podeschło, łodyżki strzelają więc zaczynam curing. Wrzucam niżej fotki, nie ma tego dużo, na kilka małych packów, ale w chuj się cieszę że udało się cokolwiek z tej roślinki uzyskać bo lekko nie miała, ostatni etap przede mną I czekam na następne krzaczki które dogorywają:). Spaliłem te liście przytopowe które obcinałem przed suszeniem  i powiem wam że spoko, smaku jakiegoś zajebistegi nie miały, czuć że to zielsko, ale za to... poklepały mnie dość przyjemnie i to mnie cieszy. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...