Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

Brązowe włoski, żółte liście we wczesnym stadium kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

@filip1825122@o2.pl ja miałem Passion#, Durban Poison, Shaman, Easy Sativa, ale kilka lat temu wszystkie dochodziły a teraz jest tak że część Ci dojdzie a część nie, a i jeszcze Maroc i Purple Maroc były spoko

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl wole duże krzaki i większy zbiór, najlepsze są duże krzaki z twardymi i zbitymi topami, pół automaty od grzecha były kozackie jakieś 2 lata temu teraz nie wiem czy je jeszcze ma w ofercie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, byłem dzisiaj na spocie zrobiłem trochę zdjęć, obserwowałem trichomy i bardzo mało jesy brązowych, prawie wszystkie są białe, w przypadku jednej roslniki chyba nie mam co się narazie martwić bo jest cała zieloniutka i powoli dogorgwa. za to zastanawia mnie ta najmniejsza bo prawie wgl nie ma liści A trichomy w 90% są biale i co z nią zrobić, kosa czy jeszcze czekać co myślicie?wrzucę  zdjęcia po 2 bo tylko tyle mogę na raz wrzucić.  Jeszcze ta największa została pannica liście Soliną topy wydaje mi się że trochę napuchly ale dalej jest 90% trichomy białych ( obejrzałem wszystkie bardzo dobrze  i powoli) czekać jeszcze czy dac jakiegoś nawowzu czy jak

20190906_183504.jpg

20190906_183456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl możesz zostawić jak plechy nie widać 

3 minuty temu, filip1825122@o2.pl napisał:

Jak nie będzie mieć wgl liści to co to będzie znaczyć?

nie spotkałem się z konopią która by nie miała w ogóle liści, ty ich dużo potraciłeś bo z początku przypaliłeś nawozami z tego co pamiętam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl

26 minut temu, filip1825122@o2.pl napisał:

(chodzi mi o ta najmniejszą) w przypadku gdy np trichomy nie zdążą zbrazowiec to skąd mam wiedzieć kiedy ciachać?

no to ciachasz nie przy brązowych i tyle, dziwnie sformułowane pytanie trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak. Powinno się kosic jak 80% trichomów jest brązowych.  W moim przypadku wygląda to tak, że roślinka jest mała  bo ją spaliłem nawozami, ma mało liści które jak wiemy odpowiadają za pobieranie energii ze światła  a co za tym idzie transport substancji do szczytów w związku z tym że liści jest coraz mniej i w końcu  ich nie  będzie bo wypadną, trichomy nie zdążą  sobie dojść do brązowego koloru... to właśnie będzie ten moment żeby ściąć rosline? W normalnych warunkach kiedy roślina byłaby rozwinięta prawidłowo  i na tyle zdrowa poczekalbym na większość brązowych trichomów i wtedy bym pewnie kosił, ale w moim przypadku jest inaczej bo zjebałem uprawę, chcę odac że to mój pierwszy krzak i chcę wyciągnąć z tego jak najwięcej wniosków, dlatego też dużo wstawiam zdjęć i pytam  bardziej doświadczonych licząc na cenna poradę, również czytam na forum, żeby na przyszły rok wypierdolić plon xxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ewidentnie cos skopane, moze ph ? (mierzyles ph ziemi i wody ?). Dziewczyny wygladaja conajmniej mizernie i chorowicie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...