Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

Brązowe włoski, żółte liście we wczesnym stadium kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

następną uprawę zaopatrz się w dolomit i podsypuj co ok 2 tygodnie wtedy jest pewność że ziemia będzie miało odpowiednie ph 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przenawozić dolomitem, mogą być jakieś skutki uboczne jak się go da za dużo? Dałem tyle co mi mówiłeś, pytam z ciekawości bo z tego co zauważyłem bardzo delikatne są te roślinki na nawozy, łatwo można spierdolić plon co widać trochę u mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem też pleśń na wszystkich  szczególnie na tej najmniejszej która ma najmniej liści  i jest git, nie znalazłem jej nigdzie , rozumiem że ona pójdzie jako pierwsza pod kosę bo ma najmniej liści i nie będzie miała jak się odżywiać, tak ? A co jeśli ma już takie mocno brązowe wloski, nawet bym powiedział że podchodzą pod czerń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl no można przenawozić dolomit, zbyt wysokie ph też może blokować różne substancje odżywcze, ta najmniejsza roślinka to ostro poturbowana została przez nawozy i tak czy tak dużo raczej nie napuchnie już, jak ma większość brązowych włosków to można by było ciąć, ale fachowo po triochomach się patrzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że lupa przyszła tylko ktoś z domowników rzucił paczką w kąt i zapomniał mi powiedzieć, mniejsza o to. Byłem dzisiaj patrzeć na pannice i moze 10% brązowych trichomów u wszystkich tak samo, więc czekam. Jeszcze mam pytanko. Sanakol zwabia ślimaki?  Rozrzucilem trochę w pobliżu spota wczoraj, dzisiaj przychodzę A tam w chuj ślimaków i 2 w spocie, przedtem tzn  przed posypaniem ich nie było, zbieg okoliczności czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...