Jump to content

filip1825122@o2.pl

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About filip1825122@o2.pl

 • Rank
  Filip1825122

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałem wam podziękować za porady bo miały one wpływ na to, że mogę sobie dzisiaj zapalić swoje czyste, niechemiczne zioło. Sezon był ciekawy w doświadczenia, udało mi się zebrać pare gieta z pełnosezonówki i 2 automatów. Te 2 mniejsze są słabsze ale pełnosezonówki robią robote. Co prawda jaranie pachnie jak zwykła trawa, ale kopie niesamowicie. Wczoraj jak zajebałem bonio to miałem dobry film i śmiechawe. Ponad połowę niestety zaatakowała pleśń no i musiałem wyrzucić. Zostało mi takie pudełko jak na zdjęciach.
 2. A powiedz mi jeszcze, wloski sa brazowe ale jak patrzylem przez lupe na trichomy to sa przezroczyste, jakby mialy więcej czasu to stalyby sie.brozowe.i palenie byloby mocniejsze.?
 3. Jak myślicie, jakie temperatury zewnętrzne stopują rozwój roślinek, mieliście jakieś doświadczenia z tym związane ?
 4. Trochę lepsze zdjęcia Kurde tyle trudu i czasu poświęcone i chyba marne szanse żeby doszly
 5. Kiedy kosa ? Jak patrZyłem.pod mikro to jeszcze nie ma pomarancOwych trichomow
 6. mogę coś zrobić żeby im pomóc dojrzeć? Noce są coraz zimniejsze i to jest chyba główny powód przez który mogą nie dojść bo słońca za dnia mają dość dużo bo w sumie od 7 o 16
 7. Jak to wygląda waszym zdaniem ? Zaczęły kwitnąć z 2 tygodnie temu, mają szansę dojść?
 8. Pomocy, ujebałem łodygę co robić? Urwać ją czy są szanse że się zrośnie?
 9. Siema wszystkim. Jak tam wasze plony? Zebraliście już coś czy jeszcze czekacie? Mi z 9 krzaków zostało 5, dwa automaty i 3 pełnosezonowe i nadal czekam na zbiory. Automaty już dochodzą za 2 tygodnie myślę że będą do zbioru, dużo nie będzie po parę gieta, ale trochę się nauczyłem i za rok myślę że będzie lepiej. To mój drugi grow, wnioski wyciągnięte, zakodowane, wciąż się uczę. Pierwszy raz w tym roku miałem pełnosezonówki i niedawno zaczęły kwitnąć więc nie wiem czy zdążą dojść, zobaczymy. Długo je trzymałem pod lampami, zbyt długo i za słabą lampę kupiłem więc tu zajebałem. Pierwszy trening lst zrobiłem, wyśle zdjęcia za parę dni to mi powiecie co mogę polepszyć. Nawet jakbym miał spalić jednego packa będę zadowolony bo to kolejna lekcja, w następnym sezonie pieniądze zainwestuje lepiej i też na pewno czegoś się nauczę, coś zrobię inaczej i będzie lepiej. Dzięki za pomoc i cenne porady, pozdro ?
 10. Trochę odbiły w górę, kiedy mogę zacząć lać nawóz na kwitnienie? Jak będzie widać włoski?
 11. Pod sezonówke wystarczy 80l ? Pod półsezonówke 80 A pod automat z 30 ?
 12. Jeszcze nie kupiłem ziemi. Lepszy będzie allmix ? Mam 2 pełnosezonówki 4 półsezonówki 2 automaty
 13. Jakbyś mi doradził. Zamierzałem je dać do ziemi pralgon lightmix na out za jakiś czas, ale jak jest taka sytuacja że zjebalem ze światłem to dac je do zwykle ziemi A za rok zacząć tak jak się należy, czyli ziemia światło i odżywki A w tym roku se już odpuścić czy kupić tą ziemię wykorzystać odżywki które kupiłem i obserwować?
×
×
 • Create New...