Skocz do zawartości
moonka

Lockdown kush i pineapple kush cake

Rekomendowane odpowiedzi

Pineapple wysuszone tak na 90% wiec wkladam do sloika. Obstawialem 20gramow i trafilem w 100%. Waga pokazuje 19 ale kilka razy odwiedzilem poddasze😂 ogolnie temacik smakuje fajnie, dziala rowniez niczego sobie. Jedynym minusem jest forma topow a mianowicie brak ich zbicia. Z jednej steony dobrze bo wizualnie wydaje sie byc wiecej niz jest w rzeczywistosci🤣 po

20230918_144204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezki dzien w pracy a po powrocie do domu szok... plecha wlazla na lockdown 😔 nie wiem czy nie za pozno ale spryskalem cala rosline cana cure bo akurat dzisiaj kurier mi ja dostarczyl i powtorze to przed wyjazdem w sobote rano. Jesien w Holandii to jednak beznadziejna pora roku wlasnie ze wzgledu na duza wilgotnosc. Mimo wentylacji i mieszania powietrza w szklarni szara musiala sie pojawic i na tej roslince...😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee Ja liczę zwykle 25% wagi zielonej i tak plus minus się zgadza przeważnie, zależy od zbicia i odmiany.

Pozostaje pogratulowac szczęśliwego finału. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjezdzam i zostawiam roslinke na tydzien bez opieki...🙈 podlalem ja soczyscie 6litrami wody z big bud oraz podwiesilem dodatkowe 6 litrow czystej wody na czas mojej nieobecnosci. Woda powolutku (okolo 1 kropelka na 3-4 sekundy) splywa wezykami do donicy. Lepsze to niz nic i mam nadzieje, ze chociaz troche ja nawodni. Zamontowalem w koncu rowniez wentylator wlotowy aby wpuszczal do srodka swieze powietrze. Wlot i wylot podlaczone pod maly panel sloneczny wiec dzialaja tylko gdy swieci choc troche slonca. Duzy wentylator podlaczony do smart gniazdka wlacza sie automatycznie co droga pelna godzine na 15 minut aby przemieszal powietrze. Marny pineapple poszedl pod kose. Za duzo plesni... caly glowny szczyt do kosza i bedzie moze z 10gramow suchego. Nastepny wpis za tydzien gdy wroce i zobacze co sie dzieje🙈🙈

20230922_190513.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ustawilem go specjalnie centralnie na rosline bo w ten sposob przegania robactwo a ono przykleja sie do lepow🙈 w razie gdybym widzial na kamerze i na pogodzie, ze jest np wyjatkowo cieplo to moge wlaczyc zdalnie wentylator np na stale. Narazie niech zostanie jak jest a co ma byc to bedzie🙂 wiem, ze na nastepny rok musze ziemie w szklarni wylozyc gruba folia aby wilgoc nie szla od ziemi oraz wylozyc calosc plytkami betonowymi. W czasie intensywnych opadow w szklarni potrafi sie zrobic spora kaluza w miejscu gdzie jest wydeptane i to stanowi spory problem. Oby do marca i jade z automatami a w miedzy czasie wpadna jakies sezony😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z urlopu i plecha poszla grubo😔 nic juz z niej wiecej nie bedzie wiec jeszcze dzisiaj idzie pod kose i ratuje co sie da😐 moze nastepnym razem bedzie lepiej🙂Na szczescie mam male zapasy z poprzednich roslinek wiec cos tam jeszcze pojaram😅

20230930_145646.jpg

20230930_145638.jpg

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 jak narazie scialem okolo 2/3 krzaka i opierdzielilem topki z plechy i 90% lisci i jest ponad 300gramow mokrego wiec cos tam z tego bedzie😁 reszta jutro bo trzeba sie ogarnac po urlopie a poza tym nie mam za duzo cierpliwosci jesli chodzi o przycinanie topow😂 i dopiero teraz zauwazylem, ze wentylator wlotowy zawiesil sie bo wpadl w niego lisc🙈🙈 moze gdyby nie to...🙈🙈

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze czuje niedosyt dokupilem 5 nasionek purple bud auto😂😂🙈 Ponoc radza sobie calkiem dobrze w chlodnym i wilgotnym klimacie. Nawet jesli bedzie lipa to kosztowaly smieszne 12€, odzywki mam, ziemie mam, cana cure mam wiec nie mam zbyt wiele do stracenia🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda tego sezonu no cóż to zapodawaj automaty hehe pozdro💣💥🔨🪴

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 szkoda szkoda ale czlowiek uczy sie na bledach i nastepny bedzie lepszy🙂 narazie pojade z tymi auto, zlna zime byc moze jakis nieduzy box 60x60x180 a wczesna wiosna start w szklarni z sezonami + kilka auto tak zeby zbiory sie zazebialy aby starczylo palonka na caly sezon😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@moonkagliwicee zrob dobra wentylacje na 2 rok trzeba wyciągać wnioski by nauka nie szła w las szkoda tego sezonu naprawdę  aż miło patrzy się na taki krzaki pozdro 💪💥💣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...